Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-03-2009, 21:46   #11
Patka-wariatka
Omijać szerokim łukiem
 
Patka-wariatka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Musicland.. ^^
Posty: 1,045
Wyślij wiadomość przez MSN do Patka-wariatka
Domyślnie

Hmm.. tak właściwie, to horrorów oglądałam bardzo mało. Ale na przykład 'Ring' nie był zły.. Powiedzmy nawet, że się bałam ^^. I 'Labirynt Fauna', o tak, on bardzo mi się spodobał. Byłam na nim w kinie i przyznam, że w niektórych momentach mnie przerażał.
'Ptaki' może i były trochę straszne, ale mnie ten film rozśmieszył. To wszystko wyglądało tak sztucznie, że aż żałośnie.. ;/
Był jeszcze jeden horror, na którym sie śmiałam, zamiast bać. Mianowicie 'Statek widmo'. Być może ja mam dziwne poczucie humoru albo coś ze mną nie tak, ale ten film WCALE nie był straszny. Jedynie czasami smieszny.
__________________
"... miał wrażenie, jakby coś ściskało mu serce. Czuł, że chce odnaleźć Lisabeth Salander i ją przytulić.
Pewnie by go ugryzła, gdyby tylko spróbował."

Ostatnio edytowane przez Patka-wariatka : 05-03-2009 o 21:53.
Patka-wariatka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-10-2009, 12:34   #12
Morgan
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Morgan na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2009
Posty: 62
Domyślnie

Bezapelacyjnie Blair Witch Project. Ten film wywarł na mnie ogromne wrażenie. Niesamowita historia, oraz te autentyczne nagrania studentów. Aż robi mi się gęsia skórka jak przypomnę sobie moment w którym główni bohaterowie siędzą sobie w namiocie, i nagle słyszą płacz dzieci... I nagle, ktoś zaczyna walić w ich namiot. Gdy przerażeni wyskakują na zewnątrz, nikogo nie ma. Masakra .
__________________
"Niech przeklęta będzie bezcelowa śmierć..."
Morgan jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-19-2009, 17:34   #13
herma_007
Fanatyk, niegroźny
 
herma_007 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 296
Domyślnie

Taaak, zdecydowanie 'Blair Witch Project' to był jeden z lepszych filmów, ale oglądałam go tak dawno, że za cholerę nic nie pamiętam, coś sobie kojarzę, że znaleźli chyba swojego kolegę/koleżankę wypatroszonego na brzegu rzeki, ale nie wiem czy to z tego filmu xD
'Egzorcyzmy Emily Rose' to jeden z tych 'strasznych' filmów, który wywarł na mnie wrażenie, może dlatego, że oparty jest faktach? Oglądając go, po prostu się bałam, bo przy filmach typu 'Wzgórza mają oczy' czy 'Zły skręt' to nie mogę opanować śmiechu...
herma_007 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-04-2011, 17:06   #14
Jasminne
Niepoprawny marzyciel
 
Jasminne na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Londyn po północy
Posty: 41
Domyślnie

Nienawidzę horrorów, w których chodzi tylko o to, żeby w jak najobrzydliwszy sposób posiekać bohaterów.. typu Piła *bleah*.
Blair Witch Project szczególnego wrażenia na mnie nie zrobił, domyśliłam się, o co chodziło w końcowej scenie, ale jakoś...no nie przestraszył mnie specjalnie. Niepotrzebnie na ścianach tego domu odbite były rączki dzieci, trochę sztucznie to wyglądało. Chociaż chciałabym go obejrzeć w nocy w lesie. Oglądałam też drugą część, ale to już w ogóle jest jakieś kręcone dla kasy, czy coś... Beznadzieja. Nie powinno się robić kontynuacji takich filmów.
Z filmów niby na faktach, kręconych amatorską kamerą, większe wrażenie zrobił na mnie Paranormal Activity. Podczas całego filmu zbytnio się nie bałam, ale ostatnia scena była przerażająca. Znaczy tam są chyba 3 zakończenia alternatywne i wydaje mi się, że oglądałam to najlepsze, jak dziewczyna rzuca chłopakiem w kamerę. No i najbardziej straszna scena to, kiedy dziewczyna godzinami w nocy stoi nad swoim śpiącym chłopakiem O.o Potem miałam straszne schizy w nocy...
Z japońskich horrorów chciałabym obejrzeć Klątwę, bo wydaje się straszna. The Ring 1 i 2 były dobre, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Scena, kiedy matka wrzucała Samarę do studni była fantastyczna. Co do Dark Water... Przez cały film się śmiałam, a jak myślałam, że wreszcie się rozkręci - poleciały napisy końcowe... No comments.
Horror który mnie najbardziej przestraszył to Widmo (Shutter). Matkoboska to było przerażające, a w momencie, w którym odetchnęłam z ulgą, że już koniec, okazało się, że wcale nie... Końcowa scena z chłopakiem w szpitalu prześwietna. Ale póki co, dziękuję, nie mam ochoty na powtórkę z seansu .
__________________
~~~^^^^~~~
Jasminne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:39.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.