Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Muzyka

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-28-2008, 12:27   #11
Miss Bagwell
Praktykant Voodoo
 
Miss Bagwell na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Jaskinia Platona
Posty: 988
Wyślij wiadomość przez MSN do Miss Bagwell
Domyślnie RE: Muzyka filmowa

Cytat:
Przeczytałam do końca, już moja w tym głowa. Oceniłam to, co wymieniłaś. A właśnie to, co podałaś jest zupełnie różne od mojego gustu.

To , że wymieniłam parę filmów i ich ściężkę dźwiękową , które akurat najbardziej utkwiły mi w pamięci nie znaczy od razu , że to jest mój gust Claire. Chyba, że oceniasz ludzi na podstawie tak małej ilości faktów.
__________________
''The world is spinning too fast
I'm buying lead Nike shoes
To keep myself tethered
To the days I try to lose''
Miss Bagwell jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-28-2008, 12:40   #12
Claire
Administrator
 
Claire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Marvel Universe
Posty: 1,811
Domyślnie RE: Muzyka filmowa

Cytat:
To , że wymieniłam parę filmów i ich ściężkę dźwiękową , które akurat najbardziej utkwiły mi w pamięci nie znaczy od razu , że to jest mój gust Claire. Chyba, że oceniasz ludzi na podstawie tak małej ilości faktów.
Słońce, a co ja innego mam oceniać niż Twojego posta? Trzeba było się bardziej rozpisać, skoro twierdzisz, że nie wszystko wypisałaś. Ja wypisałam wszystko i jakoś ciężko nie było.
Grr... Zrób mi przysługę i skończ. Nie rób śmietnika z tematu, który bardzo mnie interesuje. Nie mam zamiaru tłumaczyć Ci czegoś, co znów źle odebrałaś. Nie cały świat kręci się w okół Ciebie, Miss. I nie, nie odpiszę już na Twoją jakże ciekawą odpowiedź.

PS Stawianie spacji przed przecinkiem, mimo że wszyscy Cię upominają, zaczyna się robić śmieszne...
__________________
- Look at us. I'm frozen and you're dead. And I love you.
- It's a problem.
- Do you remember what you told me once? That every passing minute is a another chance to turn it all around.
- I'll find you again.
- I'll see you in another life... when we are both cats.
Claire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-23-2008, 11:08   #13
Miss Bagwell
Praktykant Voodoo
 
Miss Bagwell na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Jaskinia Platona
Posty: 988
Wyślij wiadomość przez MSN do Miss Bagwell
Domyślnie

Ostatnio zadurzyłam się w muzyce z ''Ostatniego Mohikanina''. Brzmienia są naprawe świetne i stwarzają niesamowity kilmat do filmu. Tu zapodaje link : http://pl.youtube.com/watch?v=ygNuRpwZqRU

Ach no i Piraci z Karaibów...Palce lizać. xD
__________________
''The world is spinning too fast
I'm buying lead Nike shoes
To keep myself tethered
To the days I try to lose''

Ostatnio edytowane przez Miss Bagwell : 10-23-2008 o 11:18.
Miss Bagwell jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-24-2008, 15:44   #14
OLCIA
Fanatyk, niegroźny
 
OLCIA na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 222
Domyślnie

Jak dla mnie to muzyka filmowa jest bardzo fajna, robi wrażenie ogromne, generalnie to nie slucham tego na co dzień ( zresztą chyba na co dzień niczego nie slucham). Bardzo podoba mi się muzyka do filmów całej trylogi Władcy Pierscieni, Ojj Harry Potter owszem, jedyneczka byla najlepsza.
OLCIA jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-26-2008, 09:09   #15
Lady Mary Jane
Moderator
 
Lady Mary Jane na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,687
Domyślnie

Tak, tak, wiem, że filmowa xD

Cóż, Mary zbyt wielu filmów nie oglądała, ale coś się tam wygrzebie. To są głównie musicale, partie wokalne. Coś instrumentalnego jako tako mnie nie rajcuje ^^.
Chyba jedynym filmem, który mogę uznać za mistrzostwo (no, prawie mistrzostwo) wokalu to Upiór w Operze. Tak, tak, dobrze słyszycie. Ten z 2004. Tylko zamiast Emmy Rossum dałąbym niesamowitą Sarę Brightman z tej starszej wersji. Głos mnie rozkłada na łopatki. Ale za to tego cholernego Harley'a jak najszybciej wywalić : ) Co ukrywać, lepiej, ba! O niebo lepiej zaśpiewał Butler, chociaż nie powiem, czasami brzmi jakby mu to śpiewanie robiło z przepony parówkę (xD). A Rossum wyje i wyje, zero melodii. Najbardziej zniechęciął mnie tym utowrem: http://pl.youtube.com/watch?v=SEKsr0...eature=related 3:51 zupełna porażka o.O (nie mówić, że Mary się nie zna, ale sama też bym nawet nie doszła do tego dźwięku xD Jeszcze na tyle nie śpiewam : D)
Potem jest nasz spektakl teatralny, którego, cóż, nie oglądałam na żywo, ale uważam, że nawet fajnie to wszystko wyszło. Romeo i Julia. Okej, facet może być, tylko Marta Moszczyńska strasznie wkurza mnie brakiem jakiejkolwiek emisji. Za to Nowakowska zaśpiewała idealnie "Boję się". Po prostu aż się wsłuchałam ^^. Utwory są bardzo ładne.
To ma być filmowa tak? Kij xD. Najwyżej powiem, że się nie znam Bo to w sumie prawda xD.

Bosz. : )
__________________
GUNS N' ROSES
Lady Mary Jane jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-26-2008, 13:54   #16
Claire
Administrator
 
Claire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Marvel Universe
Posty: 1,811
Domyślnie

Mary, to mało ma wspólnego z filmową, bo ta muzyka pochodzi ze spektakli, które po prostu zostały przeniesione na ekran XD.
__________________
- Look at us. I'm frozen and you're dead. And I love you.
- It's a problem.
- Do you remember what you told me once? That every passing minute is a another chance to turn it all around.
- I'll find you again.
- I'll see you in another life... when we are both cats.
Claire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-15-2008, 09:51   #17
Nuda
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 91
Wyślij wiadomość przez MSN do Nuda
Domyślnie

Pierwszy post po powrocie, wow. Ostatnio tylko i wylacznie slucham Hansa Zimmera i soundtracki z 'Piraci z Karaibow'. Uwielbiam tez muzyke z 'Kod Da Vinci' i 'Gladiator' Kocham GO! Od mniej wiecej 3 lat tez John Williams. Up is down, up is down, up is down.
Nuda jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-11-2009, 17:24   #18
Sunniva_Silkaan
Junior Member
 
Sunniva_Silkaan na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 6
Domyślnie

Piraci z Karaibów,
Eurotrip,
7 Wspaniałych,
Harry Potter.
__________________
Avada Kedavra
Sunniva_Silkaan jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-07-2009, 17:59   #19
Shemya
Member
 
Shemya na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Lokalizacja: 'Pomiędzy niebem, a piekłem'
Posty: 44
Domyślnie

Muzykę filmową lubię, aczkolwiek rzadko kiedy oglądając film zwracam na nią uwagę. ^^ Dopiero za drugim razem oglądania potrafię zauważyć o, tu jest wspaniała muzyka!, czekam raczej, aż ktoś mi ją poleci. :P
Najbardziej lubię muzykę z Queen Of The Damned, no cóż - Davis, mój bóg i ideał muzyczny. ^^
Drugim filmem będzie oczywiście Requiem For A Dream. Muzyka świetnie pasuje do tego filmu, sama w sobie jakoś zmusza do myślenia, refleksji...
W soundtracku Lord Of The Rings najbardziej urzeka mnie różnorodność utworów. I jest taki tajemniczy [?], magiczny. ;p
Lubię też muzykę z V for Vandetta , sama nie wiem czemu. ^^
I może wystarczy. ;d
__________________
Śmiejcie się ze mnie, ponieważ jestem inny, ja się śmieję z was, że wszyscy jesteście tacy sami.
Jonathan Davis
Shemya jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-20-2009, 22:54   #20
Arcymag
Niepoprawny marzyciel
 
Arcymag na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 39
Domyślnie

Uwielbiam muzykę filmową . A najbardziej:

- Star Wars: Revenge Of The Sith - mój ulubiony film, a także ulubiony soundtrack zatytułowany "Battle Of The Heroes". Dla mnie to najbardziej epicki utwór jaki istnieje. No i scena podczas której jest grany...coś pięknego.

- Władca Pierścieni - znakomita, epicka, porywająca muzyka. Po prostu rewelacja!

- Harry Potter - muzyka z 3 i 4 części jest wg. mnie najlepsza ze wszystkich utworów z HP.

- Gladiator - po prostu znakomita muzyka. A utwór "Now We Are Free" ( czy jakoś tak ) zajmuje u mnie 2 miejsce zaraz po "Battle Of The Heroes", chociaż zastanawiam się czy nie powinien być pierwszy...
__________________
"This is perhaps the most important memory I have collected. I'd like you to see it"
Arcymag jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
MUZYKA xD Dezerterka Muzyka 268 06-21-2012 15:50
Muzyka w Harrym Potterze Camer Filmy 68 06-29-2011 21:53
Rożnice między treścia ksiazkowa a filmowa. Pilne kujas_sm Kosz 3 05-13-2008 21:46
Wasza Ulubiona Muzyka Hadys Kosz 1 08-17-2007 16:00
Nowy dział : Muzyka Kosz 0 01-01-1970 02:00


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:59.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.