Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-26-2010, 22:38   #1
DAGA POTTER
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
DAGA POTTER na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Inny wymiar...
Posty: 191
Domyślnie Mundial 2010

Mundial 2010 czyli jakiej dryżynie kibicujecie?
Oraz czy żałujecie że Polska się nie dostała?

Ja oczywiście jestem wierna moim kochanym Niemcom!!!
Właściwie cieszę się że Polska nie bierze udziału po pierwsze i tak bym im nie kibicowała, a po drugie tylko wstydu by sobie narobili.
__________________
"Udało się dostali w kość, niech żyje Potter nam!
A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam."

Irytek
DAGA POTTER jest off-line  
Stary 06-27-2010, 17:00   #2
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Wszyscy dobrze wiemy, że Piłka Nożna nie jest perełką w Polskich rankingach... Chociaż szkoda, że nie przeszli, bo komu kibicować jak nie rodakom? Osobiście byłam za Kamerun, ale odpadli. Teraz jestem za Portugalią. Mimo tego, że nie jestem fanką football'u to ciekawi mnie jak potoczy się ten Mundial, no zobaczymy...
__________________
Kerle jest off-line  
Stary 06-27-2010, 20:36   #3
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Ja tam kibicuję wuwuzelom.

A jeśli chodzi o drużyny piłkarskie, to jestem za Argentyną. Nie z jakiegoś konkretnego powodu. Po prostu większość moich kumpli jest za Argentyną, więc może coś w tym jest, choć wątpie : P.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line  
Stary 06-28-2010, 10:23   #4
Hermiona26
Praktykant Voodoo
 
Hermiona26 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Lokalizacja: Kraków ; )
Posty: 861
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Hermiona26
Domyślnie

Ja kibicować - nie kibicuje. Mecze oglądam , w końcu mieszkam w domu z dwoma facetami.
I owszem Sara, wuwuzele są najlepsze na całym mundialu
__________________
"Bo miłość, to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe - duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..."
Hermiona26 jest off-line  
Stary 07-12-2010, 15:53   #5
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Jestem bardzo zawiedziona finałem. Ani Hiszpania ani Holandia nie pokazali, że są mistrzami świata. Nie widziałam tam emocji, siły. Bardzo było mało sytuacji podbramkowych, gra zwyczajnie nudna. W ogóle nie umywa się to do finału w 2006. Czasami nawet myślałam, ze ktoś ten mecz kupił, bo brak zaangażowania bił po oczach. Gdyby na końcu Holendrzy nie pobili się prawie z sędziom, to chyba uznałabym czas za stracony.
Sama kibicowałam Niemcom. Gra tam mój ukochany Ballack (nie w tym mundialu, ale co tam), Podolski... po prostu uważam, że dobrze grają, a zazwyczaj kibicuję lepszym ;p
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line  
Stary 08-08-2010, 18:48   #6
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Nieaktualne już, więc kosz.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line  
Zamknięty temat

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.