Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry i zabawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-06-2012, 23:32   #1801
Hermiona26
Praktykant Voodoo
 
Hermiona26 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Lokalizacja: Kraków ; )
Posty: 861
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Hermiona26
Domyślnie

^Ale uznajemy książki czy ff też? Bo jeśli książki, to Grę o Tron i owszem bardzo. A jeśli ficki to czytam po raz wtóry Ocalonych Dyce. I też lubię.
< Koniec Świata w słuchawkach, facebook, i Dyce - Ocaleni.
V Czego ostatnio słuchałaś/ słuchasz w tej chwili i czy lubisz ten utwór?
__________________
"Bo miłość, to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe - duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..."
Hermiona26 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-07-2012, 10:08   #1802
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

^ Hm... aktualnie Irena - Dystans. Na ogół nie słucham tego typu muzyki, po prostu jakoś mi nie wchodzi, ale ten zespół jakimś dziwnym trafem po prostu uwielbiam. Fakt, że dopiero się rozwija sprawia, iż lubię jeszcze bardziej. Mam też sentyment do coke live, gdzie wystąpili w 2010. Lubię słowa tej piosenki i w ogóle... xD
< Jem śniadanie...
V Czy jest coś na co wydałbyś/wydałabyś wszystkie swoje pieniądze?
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-08-2012, 12:12   #1803
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie

^ Nie ma takiej rzeczy.
> Cappucino.
v Potrzebujesz dużo czasu na naukę czy szybko przyswajasz materiał?
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-08-2012, 16:19   #1804
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

^To zależy co mam przyswoić... Myślę, że idzie mi to w miarę szybko, ale z równą prędkością zapominam. Jak liczę na to, że wiedza zostanie mi na dłużej, muszę nad tym trochę posiedzieć.
> Obiad...
v Przy czym/kim albo gdzie najłatwiej ci się odstresować?
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-23-2012, 09:43   #1805
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

^ Wiem, że to co powiem jest, hm, niepoprawne, ale przy papierosie z najlepszym kumplem, na tyłach starej stacji kolejowej, słuchając wycia pociągów i licząc wagony : D.
<.
v Jakie serie (seriale) już obejrzałe/aś? Która seria była najlepsza?
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-26-2012, 15:52   #1806
Cassidy
Niepoprawny marzyciel
 
Cassidy na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: In the darkest age
Posty: 30
Wyślij wiadomość przez MSN do Cassidy
Domyślnie

^Będzie tego sporo. Obejrzałam do tej pory :
-"Przygody Merlina", co do tego nie wiem który sezon był najlepszy, wszystkie mi się podobały i nie potrafię wybrać. Może trzeci albo drugi. Nie wiem.
-"Grę o tron". Genialny! Genialny, aż braknie mi słów, czekam z utęsknieniem na sezon 3. Tu również ciężko mi wybrać... ale chyba sezon drugi zrobił na mnie większe wrażenie(patrz końcówka), mimo, iż wielu scen tam brakuje...
-"Czarodziejki"- z tym, że obejrzałam tylko trzy sezony i chyba drugi podobał mi się najbardziej.
-"Pamiętniki Wampirów"- Co prawda, skończyłam dopiero na początku sezonu drugiego:P Więc nie sposób mi oceniać, który był lepszy...
-"Czysta krew" - Skończyłam również na drugim sezonie, ale ogólnie bardzo się zawiodłam na tym serialu.
-"Death Note"- Przybarwione mrokiem anime, również sezon drugi.
-"Great Expectations"- wyboru nie mam na razie są trzy odcinki:P
-"Detektyw Monk" Skończyłam na sezonie trzecim i ten wydaje mi się dobry.
-"Dragon ball"- Chyba z tego najlepszy Dragon Ball Z.
-"Anioł Ciemności" Stara miłość, chyba sezon pierwszy i piąty.
-"Sailor Moon"- stare dobre anime)
Dopiero zaczynam:
-"Chłopaki z baraku"
-"Touch"
Oczywiście oglądałałam kiedyś:"Gęsią skórkę", "Łowcy koszmarów", "Czy boisz się ciemności?","Herkulesa" i "Xenę wojowniczą księżniczkę", ale to było dawno...
< Słucham muzyki i piję herbatę z sokiem...zaraz...odzywa się we mnie jakieś stworzenie- to Mały Głód, burczy mi w brzuchu...
v Czego najbardziej boisz się w swoim życiu? Co wywołuje u Ciebie szok i panikę? No, to jedno pytanie, ale bardziej rozwinięte.
__________________
"Jedynym, co daje morze, są porywiste podmuchy wiatru. I czasami szansa na poczucie się silnym. Nie wiem za dużo o morzu, ale wiem, że tak to już z nim jest. I wiem też, jak ważne jest w życiu niekoniecznie żeby być silnym, ale żeby czuć się silnym, zmierzyć się z samym sobą choć raz, choć raz znaleźć się w pierwotnym położeniu człowieka, całkowicie oślepiony i głuchy, bez niczego, co może ci pomóc, mając tylko ręce i własną głowę."
Cassidy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:34.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.