Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-27-2007, 20:40   #11
melancholia
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 174
Wyślij wiadomość przez AIM do melancholia Wyślij wiadomość przez MSN do melancholia
Domyślnie RE: Tom Felton

Hehe Tom Tom Tom... strasznie wyrósł z pierwszej części na drugą. W 1 to taki dzieciuch, a w 2 to już taki młody mężczyzna Jak to brzmi w sumie lubie go pasuje do swojej roli, tylko powinien mieć włosy do tyłu na żel. Nie podoba mi się pomysł reżysera, żeby miał luźne włosy, wygląda jak fajfus... żałuję jeszcze, że nie ma w necie jego lepszych zdjęć... chociażby photoshoots
melancholia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2007, 15:30   #12
melancholia
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 174
Wyślij wiadomość przez AIM do melancholia Wyślij wiadomość przez MSN do melancholia
Domyślnie RE: Tom Felton

Może i tak, ale Draco w książce miał na żel do tyłu i to jest taka rzecz, której reżyser nie powinien zmieniać, bo to takjakby najbardziej charakterystyczna rzecz w Draco...
melancholia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2007, 15:39   #13
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Tom Felton

Cytat:
melancholia napisał/a:
Może i tak, ale Draco w książce miał na żel do tyłu i to jest taka rzecz, której reżyser nie powinien zmieniać, bo to takjakby najbardziej charakterystyczna rzecz w Draco...
Miał...? Kolejna rzecz którą przeoczyłam. Kurcze...chyba powinnam jeszcze raz przeczytać wszystkie książki, od Kamienia Filozoficznego zaczynając...

Cytat:
Ginny Potter 2 napisał/a:
Tom jest stworzony do tej roli wredny ale przystojny
Nie pisz, że Tom jest wredny, bo go nie znasz. A patrząc na wywiady nie wydaje się jakoś specjalnie niesympatyczny. Nie myl Feltona z Malfoyem ;P.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2007, 17:32   #14
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Tom Felton

Ja też tak uważam... znaczy się... w sumie ma trochę tych zdjęć, ale nie pcha się na różne sesje zdjęciowe jak np. Watson...

Poza tym (nie piszę już to pierwszy raz), naprawdę wkurza mnie jak ludzie mylą aktorów z postaciami którzy Ci aktorzy grają... No i bynajmniej nie wydaje mi się, żeby Tom był niesympatyczny (przynajmniej to moje wrażenie), ale w filmie IDEALNIE się wciela ww postać młodego Dracona...

Jest stworzony do tej postaci, ale mam nadzieję zobaczyć go w innych produkcjach... nie tylko HP...
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-02-2007, 19:42   #15
buffy92
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 398
Wyślij wiadomość przez ICQ do buffy92 Wyślij wiadomość przez AIM do buffy92 Wyślij wiadomość przez MSN do buffy92 Wyślij wiadomość przez Yahoo do buffy92
Domyślnie RE: Tom Felton

A mi tam obsesja się w stounku do niego pojawia (zarówno Toma jak i Draco xD). Uwielbiam go :P

Właściwie sama nie wiem, wcześniej byłam fanką Dana, ale Tom jest hm.. extra lepszy xD. Lubię blondynów, heh xD
buffy92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-08-2007, 17:22   #16
miharu
Niepoprawny marzyciel
 
miharu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 43
Domyślnie RE: Tom Felton

Felton jest doskonale dobrany do roli Dracona, to raz. Że dobrze gra, to dwa. Widać, że nieźle się bawi swoją rolą, czego np. nie można powiedzieć o drewnianym i sztucznym Radcliffe'ie. Z pozostałych tzw. młodych aktorów Grint daje radę swoją naturalnością, choć grać jakoś świetnie to nie potrafi. Watson z kolei w pierwszych filmach była OK, ale w 3 i 4 jakaś taka afektowana dziołcha się zrobiła i trochę straciła w moich oczach.
Także aktorsko z tej czwórki zdecydowanie ponad poziom wybija się Felton. On naprawdę dobrze gra. Pech ( i szkoda dla filmu), że akurat ma najmniejszą rolę. :|
miharu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-09-2007, 13:24   #17
Flegma
Omijać szerokim łukiem
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,708
Domyślnie RE: Tom Felton

Jak przeczytalam ksiazke to go sobie tak wyobrazalam! I wogole on taki grymas robi smieszny jak jest zniesmaczony (np. Harrym) :lol:
__________________
Because nothing sucks worse than feeling alone, no matter how many people are around.
Flegma jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-09-2007, 16:26   #18
miharu
Niepoprawny marzyciel
 
miharu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 43
Domyślnie RE: Tom Felton

Cytat:
Limonka napisał/a:
Miharu... który to raz ja się z Tobą zgadzam... no nie ważne, ale na pewno nie pierwszy ;D.
..i jak sądzę, nie ostatni.

A co do "Anny i króla".. mam ten film na dvd od paru lat, bo jest tam jeden z moich ulubieńców, czyli boski Chow Yun Fat. Do niedawna jednak nie kojarzyłam, że ten dzieciak, który tam gra, to mr Felton. :smilewinkgrin: Dziś nie oglądałam tego filmu, ale dośc dobrze go pamiętam, dzieciak nieźle dawał radę. Co tylko potwierdza moją wcześniejszą opinię, że Felton po prostu jest niezłym aktorem, jak widać, od dawna.
miharu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-12-2007, 10:04   #19
Miss Bagwell
Praktykant Voodoo
 
Miss Bagwell na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Jaskinia Platona
Posty: 988
Wyślij wiadomość przez MSN do Miss Bagwell
Domyślnie RE: Tom Felton

Lilly Malfoy napisała;
Tom Felton wcielił sie w filmie Harry Potter w najfajniejszą rolę czyli w boskiego przystojnego ślizgona Draco Malfoy'a.Jest ona czarnym charakterem ale chciałbym wiedzieć co myślicie o Tomie i jego postaci ..

Draco, kobieto nie jest przystojny...Tom zreszta też nie...jak myślisz; ktoś kto jest opisywany przez autorke jako posiadacz szcurzej bużki, może być ŁADNY???
Mylicie książkę z filmem a to jest po prostu grzech...zbrodnia...:no:
__________________
''The world is spinning too fast
I'm buying lead Nike shoes
To keep myself tethered
To the days I try to lose''
Miss Bagwell jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-12-2007, 14:45   #20
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Tom Felton

Cytat:
Miss Bagwell napisał/a:
Draco, kobieto nie jest przystojny...Tom zreszta też nie...jak myślisz; ktoś kto jest opisywany przez autorke jako posiadacz szcurzej bużki, może być ŁADNY???
Mylicie książkę z filmem a to jest po prostu grzech...zbrodnia...:no:
Primo, prosze o fragment z książki mówiący o 'szczurzej buźce'. Albo chociaż wskazówkę, w którym tomie tego cytatu szukać.
Secundo, książki te pisanę są z punktu widzenia Harry'ego, spodziewasz się znaleść tam fragment mówiący, że Malfoy jest przystojny? Zauważ, że każdy chłopak jest opisywany jako mało atrakcyjny, czemu z resztą trudno się dziwić, bo w końcu Potter to też chłopak.
Tertio, atrakcyjność to pojęcie względne.
Quarto, czarne charaktery najczęściej są przystojne ;D.

A co do pytania 'kto to jest Felton?' to ja się nawet nie wypowiadam xP.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Czy Tom Felton farbował włosy?? Ginny_Marti Kosz 57 05-08-2007 15:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:50.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.