Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-02-2007, 20:08   #1
Kate_Luis
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 286
Domyślnie Najfajniejszy aktor.

Kto według was jest najfajniejszym aktorem w Harrym Potterze?
Ja osobiście uwielbiam Toma Feltona, Bonnie Wrigth i bliźniaków Phelps :D A wy?
Kate_Luis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-02-2007, 21:24   #2
Marta
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Posty: 224
Wyślij wiadomość przez MSN do Marta
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

W odpowiedniej kolejności (od najlepszego):
Alan Rickman
Rupert Grint
James i Oliver Phelps
Tom Felton
Emma Watson
Brendan Gleeson (Moody)
Miranda Richardson (Rita Skeeter)

Są świetni.
Marta jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-06-2007, 22:34   #3
Agee Maritimess
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 6
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

Według mnie najlepszym aktorem jest TOM FELTON. Mam słabość do takich blondynów z pięknym uśmiechem. Bardzo podoba mi się jego akcent =D Najlepiej wyglądał w Harry Potter i Więzień Azkabanu. :*
Agee Maritimess jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-06-2007, 22:52   #4
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

Agee, zgadzam się =) IMHO jak miał ten bandaż na ręcę najlepiej wyglądał. Ale w CO też ładnie XD I jako słodziutki, ulizany dzieciaczek też fajnie. XD
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-08-2007, 21:26   #5
EthacridiniLactas
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
EthacridiniLactas na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: od tego drzewa w lewo, a dalej w pizdu!
Posty: 184
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

Alan Rickman. Jako niesamowity aktor, obdarzony wspanialym talentem, cudownym glosem i nie wymuszona elegancja. Trzeba przyznac ze mimo swojego wieku nadal jest seksowny i mozna by sie pokusic na male rendez vous...
Tom Felton. Mlody, ale wciaz rozwijajacy swoj talent. Jedyne co mi przeszkadza to nadmierna mimika w stylu "Cos mi smierdzi pod nosem".
Miranda Richardson. Cudowna kobieta i aktorka. Wszystkie jej kreacje filmowe mozna zaliczyc do moich ulubionych.
Daniel Ratcliffe. Czasem za bardzo wczuwa sie w role, co moze powodowac niesmak. Doceniam jednak to, ze sie rozwija rowniez poza HP. Staje sie mezczyzna i stara sie to ukazac, co powoduje odmienne wrazenia u kazdego z nas.
To chyba moji ulubieni aktorzy, ale moglabym wymieniac wszystkich pokolei.
__________________
I'm lost in Ze?t... Help me, find myself...
Solved
64, find 65, 0.0, holly, hollly, all negatives.. I'll never stop.
EthacridiniLactas jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-14-2007, 09:02   #6
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

nie wiem czemu wszyscy tak uwielbiają Dana... mnie on tak jakoś bardzo nie urzekl, nawet jego gra aktorska nie jest jakaś świetna... z aktrów grających uczniów zdecydowanie wolę od niego Toma albo Ruperta
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-21-2007, 00:51   #7
Araya
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 7
Wyślij wiadomość przez MSN do Araya
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

Niesamowite, że zdecydowana większość moich przedmówców (a właściwie przedpiszców ) nie uważa aktorów "z tria" za najlepszych. Bardzo mnie to cieszy, gdyż zwątpiłam już, że ktokolwiek podziwia innych odtwórców potterowych ról. Nie będę wyjątkiem, jeśli powiem, że uwielbiam A.Rickmana i T.Feltona (tak, zło pociąga ).
Mój ostatni wzór doskonałości aktorskiej i przedmiot zachwytu to genialny Ralph Fiennes (dziwię się, że nikt go dotąd nie wymienił). Uważam, że jest świetny! Idealnie wczuwa się w postać Voldemorta - w mistrzowski sposób pokazuje emocje czarnoksiężnika opisane w książce, jego ruchy, styl mowy. Patrząc na twarz Fiennesa, jego gesty, sposób poruszania się(oczywiście w filmie), można uzmysłowić sobie, jaki naprawdę jest Voldemort.
Araya jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-21-2007, 13:05   #8
Moony
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 2
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

Zdecydowanie David Thewlis! Zmierzył się z moją ukochaną książkową postacią i poradził sobie znakomicie! No i oczywiście Alan Rickman, który wygląda tak "snapowato" jak to tylko możliwe
Moony jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-25-2007, 14:18   #9
jimenez
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 29
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

Alan Rickman ponad wszystko !!! Jedyny dobry aktor w całej tej marnej ekranizacji !!! No i jeszcze Katie Leung, ale to tylko dlatego że lubi Red Hot Chili Peppers. Generalnie uważam filmy o Harrym za gigantyczny niewypał, w szczególności dwie pierwsze częsci, castingi były robione chyba przez jakiś kompletnych idiotów. W sumie do swojej roli pasuje tylko Alan (Snape), Tom (Malfoy) i Katie (Cho). Idąc na pierwszy film z serii (premiera o 24 ^^), miałem wielkie nadzieje, ale to co zrobił pan Chris C. po prostu mnię załamało, do dziś zastanawiam się jak można tak spaprać tak dobry materiał na film. Druga część wcale nie była lepsza, trzecia ratowała się tym że wreszcie przestali się bawić w robienie tra-la-la-la filmiku dla dzieci, a zaczęło być mrocznie.. ^^ (czołobitnie bije czołem dla Alfonso Cuarona...). Czwarta część jakaś taka bez wyrazu. Jednak najgorszy w tym wszystkim był dubbing (niestety na drugą i czwartą część nie dostałem się na wersję z napisami), który niszczył absolutnie wszystko i całkowicie odbierał przyjemność z oglądania filmu.
jimenez jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-27-2007, 20:17   #10
melancholia
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 174
Wyślij wiadomość przez AIM do melancholia Wyślij wiadomość przez MSN do melancholia
Domyślnie RE: Najfajniejszy aktor.

Cóż....ja tam uwielbiam Ruperta... choć Alan też jest super... ten jego głos w ogóle mnie powala... chciałabym aby codziennie wiczorem czytał mi do snu:shy::shy:
melancholia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Ulubiony aktor (oczywiście NIE z HP) Dezerterka Filmy 108 12-26-2011 15:52
Najmniej pasujący aktor. ginny92weasley Aktorzy 145 07-16-2011 23:20
Najładniejszy aktor. Dark Oracle Aktorzy 58 06-25-2011 14:24
Ulubiona aktorka i aktor! biadaga Kosz 3 09-22-2007 12:04
który aktor gra najlepiej ania84 Kosz 3 07-22-2007 03:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:18.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.