Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-24-2007, 15:56   #1
Cette Noire
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 42
Wyślij wiadomość przez MSN do Cette Noire
Domyślnie Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

Piraci z Karaibów - muszę się rozpisywać o tym filmie czy sam tytuł już wszystko mówi. XD
Cette Noire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-24-2007, 20:42   #2
Albus12
Omijać szerokim łukiem
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,844
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

Boski film nie mogę się doczekać ostaniej części
Albus12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-25-2007, 12:47   #3
TomV
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do TomV
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

Jeżeli ktoś mi powie, że KIEDYKOLWIEK powstało lepsze widowisko filmowe od Pirates of Carribean to niech wie, że wyzywam go na ubitą glebę gdzie zamierzam stoczyć z nim pojedynek (na szpady, of course B)) na śmierć i życie o honor NAJZAJEBIŚCIEJSZEGO filmu w historii naszego Wszechświata z NAJZAJEBIŚCIEJSZĄ muzyką, w całym... w całym... no nie wiem co może być większego od Wszechświata! W każdym razie to nierozważne krzyżować ostrza z Piratem (z wielkiej litery, a co!!!), a baaaaaaaaaaardzo nierozważne krzyżować ostrza ze mną, który to bronić będzie sławy Jacka Sparrowa i jego załogi bo wsze czasy i na wszystkich morzach (nie tylko na Karaibskim) i oceanach aż po "Kraniec Świata" B)

PS Jak każdy, ja też kiedyś umrę ! A kiedy tak się stanie moją ostatnią wolą jest, żeby na pogrzebie leciała muzyka z PIRATÓW Z KARAIBÓW!!! :lol:
TomV jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-02-2007, 14:52   #4
ewcia16
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez AIM do ewcia16 Wyślij wiadomość przez MSN do ewcia16
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

uwielbiam ten film, tak samo jak Harrego Pottera
fantastzcynie bz bzo ajkbz powstaa ksika bzobz trosyecye cyztania


Postów jeden pod drugim nie powinno się pisać... chcąc coś dodać wystarczy poprzedni post z edytować... na poprawianie błędów się nie zdobyła... nawet nie chcę wiedzieć, co miałaś na myśli...
ewcia16 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-08-2007, 14:11   #5
Blood Brother
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

ogolnie 2 czesci byly kumate 3 pewnie tez bedzie niezla ten rok naprawde obfituje w doskonale premiery hehe:yes:
Blood Brother jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-14-2007, 13:19   #6
Cette Noire
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 42
Wyślij wiadomość przez MSN do Cette Noire
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

Temat trochę podupadł. . . Więc może zapytam się: Jaka jest wasza ulubiona postać z Piratów z Karaibów ( i oczywiście dlaczego własnie ona?)

Ps. Ja wypowiem się na końcu;-)
Cette Noire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-14-2007, 14:11   #7
TomV
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do TomV
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

Ulubiona postać??? Czy to ma byc pytanie retoryczne??? =)

oczywiście... kapitan JACK SPARROW!!! Uwielbiam go za bezczelność, poczucie humoru i intrygi, które knuje!!!

Na drugim miejscu jest Davy Jones, charyzmatyczny, groźny Pan Mórz i Oceanów. To, jak dla mnie, najbardziej wyrazisty czarny charakter w historii kina (no a co?? :P). Filmowy Lord Voldemort niech się przy nim schowa!
TomV jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-29-2007, 13:38   #8
TomV
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do TomV
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

A która część jest według Was najlepsza? Jak dla mnie to chyba 2. Jedynka była super. Powiem więcej - była doskonała i jako filmowi dałbym jej 10/10. Idąc do kina na "dwójkę" byłem przekonany, że to będzie schrzaniony kicz. Nic bardziej mylnego! "Skrzynia" miała wszystkie zalety "Klątwy" i dużo, duzo więcej. Więcej humoru, więcej akcji, więcej szaleństwa, więcej efektów specjalnych, częstszy genialny motyw muzyczny (momentami nieco zmodyfikowany, przez co stał się jeszcze lepszy!) i wiele nowych elementow jak choćby Latający Holender, Kraken, Davy Jones i jego załoga... 11/10! To więcej niż film! =)

A teraz trójka. Po wypasionych dwóch pierwszych częściach myślałem, że do "Na krańcu świata" nie będzie już co wsadzić. Ale jednak twórcy mają łeb, a raczej dużo łbów. Nie trudno było zrobić jakiś kiczowaty film... a twórcy znowu nie zawiedli. Trzecia część nie jest juz taka zajebista jak 1 i 2 ale to wciąż fajny film. Niesamowite efekty specjalne, sporo piractwa... może trochę zakończenie mnie rozczaarowało... ale i tak daję jakieś 8/10.
TomV jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-29-2007, 14:35   #9
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

Trójka to najlepszy film jaki oglądałam ;D Lepszy od Skrzyni, bo ta była trochę nudna. 'Na krańcu świata' trzymał w napięciu do samego końca. Nie mogę się doczekać wyjścia tego filmu na DVD.
E-Vaire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-04-2007, 13:42   #10
nessa
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 5
Domyślnie RE: Piraci z Karaibów - Klątwa Czarnej Perły/Skrzynia Umarlaka/Na Krańcu Świata

film jest the best. tak samo jak aktorzy w nim grający i scenariusz.
najbardziej podobała mi się druga część. pierwsza jest też bardzo dobra, a trzecia nawet niezła chociaż za mało śmiesznych scen.
nessa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Najnudniejsza książka świata Ginny13 Książki 166 05-02-2012 18:05
Najlepsze słodycze z magicznego świata Stefa Świat Magii 32 02-06-2010 12:04
Wady czarodziejskiego świata loona94 Świat Magii 35 02-06-2010 11:49
Voldemort a... reszta świata? Kreska Kosz 20 11-25-2008 10:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.