Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 09-05-2007, 22:43   #81
volta
Fanatyk, niegroźny
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 217
Domyślnie RE: Spamerzy i idioci

o Bubi. możesz być z siebie dumny. swoim artykułem zapoczątkowałeś nową erę artów, które zasługują na 100 ptk.

teraz coraz częściej słyszy się lament na SB i forum, że czyjś artykuł został odrzucony, a był przecież "taaaki dooobry". nie ukrywam, że to pocieszające.
dobra robota aministratorzy.
volta jest off-line  
Stary 09-09-2007, 17:26   #82
jetinajt
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 453
Domyślnie RE: Spamerzy i idioci

Mam jeszcze jeden głupi pomysł jak ograniczyć jednolinijkowce na forum. Do formularza rejestracji dodałbym dokładny test wyboru ze znajomości FAQ. Tak ze 40 pytań takich jak np:
-Dlaczego admini usuwają posty
a) bo są napisane przeze mnie
b) bo nie pokrywają się z opiniami adminów
c) bo są za krótkie i bezsensu
-Czy wolno pisać jednolinijkowe posty
a) Tak, jest to w pełni dozwolone
b) Nie, jest to niemile widziane
-Co uważane jest za spam
a) Długie posty, wyrażające przemyślane opinie
b) Jednolinijkowe posty
-Jakie są warunki przyjęcia artykułu
a)musi być krótki i bez sensu
b)musi być długi, przemyślany i bez błędów ortograficznych
jetinajt jest off-line  
Stary 10-08-2007, 21:08   #83
jetinajt
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 453
Domyślnie RE: Spamerzy i idioci

Cytat:
Potter_H 10/08/2007 20:45
dzieci jakies tu spamuja szalu mozna dostac (...)

jetinajt 10/08/2007 20:46
tak to jest gdy na stronie panuje za malo adminow. moim zdaniem powinno byc wiecej osob odpowiedzialnych za sprzatanie...

jetinajt 10/08/2007 20:47
...tak zeby ludzie za spam, albo jednolinijkowce otrzymywali ostrzezenia maksimum w pol godziny od popelnienia przewinienia

jetinajt 10/08/2007 20:49
i w procesie rejestracji na stronie powinien byc mechanizm zmuszajacy nowych uzytkownikow do przeczytania tego cholernego FAQ
To napisałem na sb, a tu trochę rozszerzę swój pomysł:

Moim zdaniem do redakcji powinno dołączyć od co najmniej 5 do 20 osób odpowiedzialnych tylko i wyłącznie za sprzątanie forum i nadzorowanie sb. Tak, żeby od napisania przez daną osobę jednolinijkowca w tych tematach, gdzie od użytkowników oczekuje się wyczerpujących odpowiedzi, czy rozsyłanie spamu na sb, a do momentu odnalezienie takich przypadków i wysłania im stosownych upomnień z banem włącznie minęła minimalna ilość czasu. Co do ilości osób w takich służbach oczywiście można się sprzeczać, ale ja uważam, że liczba 20 była by optymalna, żeby zapewnić nadzór forum i sb przez 24h na dobę przez siedem dni w tygodniu (to oczywiście lekka przesada, ale od godziny 8 do 23 takie pokrycie powinno być).
A co do trzeciego mojego postu z sb, to post wyżej stanowi rozwinięcie.
jetinajt jest off-line  
Stary 10-25-2007, 10:23   #84
Dziedzic_Slytherina
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: Spamerzy i idioci

Chcialbym zauwazyc ze mnostwo ludzi pisze 30 jednakowych komentarzy pod rzad i w y z tym nic nie robicie...przykladem jest na to Syriusz_Animag....
Dziedzic_Slytherina jest off-line  
Stary 10-25-2007, 20:09   #85
Hermiona93
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 103
Domyślnie RE: Spamerzy i idioci

Uważam, że to świetny pomysł Bubi. Może to zmusiłoby ich do zastanowienia się nad swoją wypowiedzią. Skoro mieliby limit to (mam nadzieję) szkoda by im było swoich np. 20 postów dziennie na spam.
Hermiona93 jest off-line  
Stary 11-16-2007, 10:58   #86
Karciia
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 36
Wyślij wiadomość przez AIM do Karciia
Domyślnie RE: Spamerzy i idioci

Ja spotkałam się tylko z tym, że jakiś chłopak napisał bardzo dużo tych samych komentarzy...
Mi czasem zdarza się na SB wysłać dwa razy, ale przepraszam za to, bo robię to przez przypadek.
Limonka, teraz jesteś już adminką więc tej osobie, która Cię wyzywała możesz chyba dać warna, co?

Ostatnio edytowane przez Lady Mary Jane : 06-14-2009 o 18:34.
Karciia jest off-line  
Stary 02-04-2008, 22:28   #87
jetinajt
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 453
Domyślnie RE: Spamerzy i idioci

Mam takie pytanie do adminów, czy nie dało by się na forum wprowadzić dolnego limitu znaków koniecznych do wysłania posta. Nie musi być ich dużo, ale tak z 200-250 by wystarczyło, żeby choć trochę zmusić ludzi do wysiłku. Wiem, że i tak pewnie znajdą się tacy co napiszą parę słów i dorzucą 50 emotikonek, no ale większość może nie będzie aż tak bezczelna i albo się wysili, albo zrezygnuje z wysłania posta.
jetinajt jest off-line  
Stary 07-27-2010, 17:12   #88
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Nieaktualne. Kosz.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line  
Zamknięty temat


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:05.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.