Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 02-14-2010, 21:09   #21
Iluzjonista
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Iluzjonista na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 131
Domyślnie

Moi rodzice nie mają nic przeciwko, ponieważ sami czytali Harry'ego, oglądali filmy, czekali na premiery. Lubią te książki.
Iluzjonista jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-16-2010, 18:08   #22
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie

Moi rodzice dzielnie znieśli dwa lata mojej Potteromanii w zenicie. Żadne z nich nie czytało HP, jedynie co, to rzucili okiem na filmy, ale też ich jakoś specjalnie nie zainteresowały. Mój brat swego czasu wielbił ekranizacje. Bywało, że bawiliśmy się w HP, wygłupialiśmy razem. Teraz chyba "zdziadzieliśmy" (hahaha).
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-22-2010, 15:22   #23
Kasika
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4
Domyślnie

Moi rodzice mają to samo zdanie ta temat HP: głupota. Jak tylko słyszą cos zwiazane z Potterem to zaraz się sypią komentarze, że to takie byle co, że głupoty i że tylko mnie to ogłupia Z reszty rodziny to tylko mój brat prawie tak samo uwielbia Harry'ego. Mówię prawie, bo to jednak mnie najbardziej pokręciło na tym punkcie. Próbowałam kiedyś namówić mamę żeby przeczytała chociaż pierwsza część, ale była nieugięta. Pierwsze 2 książki dostaliśmy z bratem od wujka i to jemu należy się wdzięczność i chwała. A kolejne części kupili rodzice [bo nie mieli wyboru;]
Kasika jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-22-2010, 16:07   #24
hermionka12
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Lokalizacja: łódź
Posty: 57
Domyślnie

Mo tata ma tak samo jak tylko slysz o Haryy'm potter'rze to tez mowi ze to glupoty itd itp porostu on wolalby zebym nic innego nie robila tylko sie uczyla
hermionka12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-12-2010, 14:28   #25
Biel
Fanatyk, niegroźny
 
Biel na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Lokalizacja: Stolica
Posty: 224
Domyślnie

Moi rodzice, także nie przepadają za HP, ale nigdy nie zabraniali mi go wielbić, wiedzą, że różne są gusta, więc nie negowali moich upodobań.

Pomimo, że HP uważają za bezsensownego, to jednak cieszyli się, że w wieku nastu lat tak pożerałam książki, no i jaj zawsze w tv leci jakaś część HP to wołają "twój ulubiony leci, włącz sobie"
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Biel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-12-2010, 15:49   #26
LunaLumus
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
LunaLumus na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Lokalizacja: Hogwart
Posty: 130
Domyślnie

właśnie wróciłam ze szkoły siadam sobie przed laptopem a tato mówi: Dzisiaj wreszcie w spokoju obejrzałem Zakon Feniksa,musze jeszcze obejrzeć Książe Półkrwi ale koniecznie z lektorem.
mam cudownych rodziców,przyznaam
__________________

EVERYBODY LIES.
LunaLumus jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-12-2010, 20:56   #27
Hermiona1334
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 683
Domyślnie

Mój ojciec traktuję Pottera jako komercyjna bajeczkę nie niosącą ze soba zadnego przesłania. Co prawda nigdy jawnie nie zabronił mi go wielbić, jednakże gdy widział, że np oglądam Czarę Ognia do 11 w nocy to wciąż powtarzał, że "marnuję czas na głupoty". Tak samo nie mógł się nadziwić, gdy widział, że czytam jeden tom 3 raz z rzędu.

A mama była bardzo tolerancyjna cierpliwie znosząc opowieści o niesamowitej odwadze Syriusza i złotych włosach Lupina. Czasem tylko zbeształa mnie, że nie należy zamęczać każdego gościa przekraczajacego próg naszego domu wywodami na temat ukrytego przesłania i wartości moralnych Pottera, jak to miałam w zwyuczaju robić.
Hermiona1334 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-12-2010, 21:27   #28
klaudia10-09
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
klaudia10-09 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Lokalizacja: KBK
Posty: 176
Domyślnie

u mnie lecą żarty na temat HP np.
dzisiaj sobie wróciłam ze szkółki siadam przy stole i czekam na obiad (bo kiszki mi marsza grały) i tak coś z mamą się zgadałam i ona :
"Zobacz, dziewczyny to się za chłopakami oglądają, a ty tylko w tym Potterze siedzisz... Co ty w nim widzisz?... No tak, to chłopak... "
I tak dalej, ale żeby wielbili i podzielali moje zainteresowania, to jakoś tak średnio.
__________________
"Oto nadeszła pora
Wzejdzie młody las.
Jak zeschnięta kora,
zło opadnie z nas.
Zasiejemy w sercach naszych, w sercach wszystkich ludzi,
ziarno wiary i nadziei.
Miłość się wzbudzi"
klaudia10-09 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-19-2010, 17:29   #29
dred
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 5
Smile

Cytat:
Napisał aga_13 Zobacz post
hej przyszło mi do głowy zapytać co wasi rodzice sądzą o serii HP.
do tego wątku zainspirowała mnie mama, którą kilka dni temu udało nam się z siostrą namówić do przeczytania "kamienia filozoficznego". dawniej uważała że to głupie książki i tylko dla dzieci a teraz sama czyta i nawet jej się podoba.
tata uważa to za zwykłe powieści fantastyczne, więc ogólnie nie jest tak źle.
znam rodziców, którzy uważają, że HP to książki okropne, antychrześcijańskie, satanistyczne itp.
z drugiej strony są też rodzice potteromaniacy

a wasi do jakich należą?
Co do moich rodziców to chyba nie czytali ani nie oglądali. Za to ja nie podzielam idiotyzmów o sataniźmie, antychrześcijaństwie itd.itp. ble ble ble. W tej chwili mój syn ogląda razem ze mną po kolei wszystkie części i jak znam życie niedługo zacznie pochłaniać książki. Pozdrawiam wszystkich dorosłych potteromaniaków
dred jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-02-2010, 11:55   #30
Neytiri
Niepoprawny marzyciel
 
Neytiri na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Posty: 39
Domyślnie

Moi nie są zwolennikami HP. A do tego sądzą, że przez HP zaniedbuje obowiązki...
__________________
Tylko wariaci są coś warci
Neytiri jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:36.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.