Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-04-2009, 13:35   #21
DeathlyFly
Świr wymagający opieki
 
DeathlyFly na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Kosmos ?
Posty: 343
Domyślnie

To były czasy, gdy przychodziłem ze szkoły ( podajże 2,3,4 klasa), siadałem przed TV i oglądałem na POLSACIE Beyblade, Pokemony lub Digimony, chciałbym powrócić do tych czasów. Ale trza iść dalej.
__________________
http://img829.imageshack.us/img829/3...cc84d8e0b4.png
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
Baby, if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down, down, down
DeathlyFly jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-04-2009, 20:27   #22
Lucas_1995
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Lucas_1995 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 145
Domyślnie

Też pamiętam te czasy, zresztą w moim przypadku tak jest cały czas, tylko teraz coś iinego oglądam.
A z tych bajek co pamiętam to tylko:
- Pokemon (Indigo Leauge, Johto Journeys i ta seria z pomarańczowmi wyspami [wiem bo bratu musiałem załatwić])
- Power Rangers (Ta pierwsza seria Mighty Morphins?? Ta Alfa ten robocik, i tam dalej oglądałem Dino Thunder)
- Hmmm...Jakieś tam wieczorynki
- SMERFY !!! xD
- Beyblade
- aaaa Yu-gi-oh ! hehe kto kojarzy tą bajkę?
A mojemu bratu to zazdroszczę bo on mógł sobie jeszcze Dragon Ball oglądać na RTL 7 bodaj że.
A co do Digmon to ja zawsze to uznawałem za podróbkę (na początku chciałem obejrzeć ale potem podróba).
Skoro mówicie że takie fajne to chyba zacznę też Elfen Lied oglądać i mam zamiar Psyren przeczytać bo kuzyn bardzo poleca.
__________________
Cytaty w niezmienionej formie pochodzą z książki Wrota Baldura
Cytat:
Spojrzał na Jaheirę, prosto w oczy, po raz pierwszy odkąd opuścili gospodę. Przy tej silnej, ślicznej kobiecie Abdel tracił całą pewność siebie, krępował się tym bardziej, że podróżowała wraz z mężem.
Cytat:
– Ludzie walczą – powiedział, ignorując jej protest. – Amn z Wrotami Baldura, Amn z
Tethyrem, Tethyr z samym sobą... tak to już jest, a ja z tego żyję.
Lucas_1995 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-04-2009, 20:34   #23
DeathlyFly
Świr wymagający opieki
 
DeathlyFly na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Kosmos ?
Posty: 343
Domyślnie

Powiedz mi dlaczego Digimony to podróba !

Czym tak przypominają pokemony, że każdy uznaje je za podróbę, he ?

Fabuła wogóle inna i o co innego tam chodzi, lecz nikt nie wie o co tam chodzi.
__________________
http://img829.imageshack.us/img829/3...cc84d8e0b4.png
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
Baby, if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down, down, down
DeathlyFly jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2009, 01:31   #24
Lucas_1995
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Lucas_1995 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 145
Domyślnie

Hehe jest bardzo zbliżone do pokemonów, pewnie dlatego...
__________________
Cytaty w niezmienionej formie pochodzą z książki Wrota Baldura
Cytat:
Spojrzał na Jaheirę, prosto w oczy, po raz pierwszy odkąd opuścili gospodę. Przy tej silnej, ślicznej kobiecie Abdel tracił całą pewność siebie, krępował się tym bardziej, że podróżowała wraz z mężem.
Cytat:
– Ludzie walczą – powiedział, ignorując jej protest. – Amn z Wrotami Baldura, Amn z
Tethyrem, Tethyr z samym sobą... tak to już jest, a ja z tego żyję.
Lucas_1995 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2009, 10:27   #25
DeathlyFly
Świr wymagający opieki
 
DeathlyFly na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Kosmos ?
Posty: 343
Domyślnie

Nie wiem co tam jest takiego, jak w pokemonach ? Potworki ? Ok, ale w Digimonach jest dużo form, rookie, champion i inne. Fabuła taka, ale w Adventure 01 :


Legenda głosi, że gdy nad Cyfrowy Świat nadejdzie widmo zagłady przybędą do niego bohaterowie z innego świata. Wraz ze swymi Digimonami i mocą pozwalającą na ich ewolucje uratują Digital World przed zniszczeniem. Ten czas właśnie nadszedł. Taichi, Yamato, Mimi, Sora, Takeru, Koushiro i Jou spędzają wakacje na letnim obozie. Nagle podczas słonecznego dnia zaczyna padać śnieg i pojawia się zorza polarna. W czasie, gdy dzieci obserwują te zdarzenie spada na nie 7 tajemniczych przedmiotów, którymi są Digivice. Nasi bohaterowie przenoszą się do nieznanego im świata zwanego Digital World. Spotykają tam 7 Digimonów: Koromona, Tsunomona, Tanemona, Pyocomona (eng. Yokomon), Tokomona, Motimona i Pukamon (eng. Bukamon), z którymi się zaprzyjaźniają. Po pokonaniu swojego pierwszego wroga, jakim był Kuwagamon i ewolucji ich Digimonów w nowe, silniejsze stworki zagubione dzieci starają się znaleźć drogę powrotną do domu podróżując po miejscu zwanym Wyspą Plików. Podczas walk z kolejnymi Digimonami owładniętymi przez siły zła dowiadują się, że są Wybranymi Dziećmi, które zostały sprowadzone do Digital World w celu ocalenia go przed nadchodzącą wizją zagłady.

A w pokemonach jest liga i ma się 6 max poków, a nie 1. Ale nie kłóćmy się.
Pamiętam jak miałem na kasecie 6 lat temu wszystkie odcinki 1 i 2 serii, Kanto i Wyspy Pomarańczowe.
__________________
http://img829.imageshack.us/img829/3...cc84d8e0b4.png
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
Baby, if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down, down, down
DeathlyFly jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-26-2009, 19:57   #26
Emjot
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Emjot na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: Hotel Polska
Posty: 116
Domyślnie

Powoli zaczynam się przekonywać do anime. Nigdy bym nie przypuszczał, a tu proszę...

Tsubasę obejrzałem do 90 odcinka, czy trochę tam dalej, teraz oglądam końcówki na AXNie Sci-fi (za późno wracam ze szkoły, by oglądać całe odcinki). Równocześnie oglądam Captain Tsubasa Shin, kontynuację I serii. Obejrzałem już CT road to 2002, ostatnią emitowaną w Polsce serię.

Beyblade`y zacząłem oglądać, ale zaciąłem się na piątrym odcinku i na razie odpuściłem.

Trzecie anime, które zacząłem oglądać to Detektyw Conan. Leci na AXN Sci-fi tuż po Tsubasie, więc jakoś tak zacząłem to oglądać. Jest to ekranizacja mangi o licealnym detektywie Shinichim Kudo, który pod wpływem trucizny podanej przez pewnych opryszków... kurczy się do postaci dziecka ze szkoły podstawowej. Zmienia nazwisko na Conan Edogawa i wprowadza się do miejscowego detektywa pana Mouriego. Razem z detektywem mieszka jego córka, Ran, która kiedyś kochała się w Shinichim. W każdym odcinku Conan rozwiązuje jakąś zagadkę kryminalną...

Może nie brzmi jakoś zachęcająco, ale wciągnęło mnie. Zagadki są ciekawe, niektóre naprawdę świetne (Morderstwo w Górskiej Willi).

EDIT: Zacząłęm oglądać na You Tube kolejną serię CT, tym razem Captaina Tsubasę J. Kreska trochę dziwna, dubbing hiszpański (muchos gracias) i zmiana niektórych imion (Tsubasa to Oliver, a Wakashimazu chyba Richard), ale poza tym to wrażenia pozytywne. Zwłaszcza po pierwszych odcinkach z Aoi Shingo w roli głównej.
__________________
To był prosty ruch,
Igła jeszcze drży.
Film, co kopie w brzuch
I dwie małe łzy.
Dziennikarzu mój,
Chwyć za pióro, chwyć.
Taki prosty ruch...
Umrzeć, żeby żyć.

Lady Pank - John Belushi

Ostatnio edytowane przez Emjot : 09-27-2009 o 13:56.
Emjot jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-04-2011, 16:47   #27
Jasminne
Niepoprawny marzyciel
 
Jasminne na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Londyn po północy
Posty: 41
Domyślnie

Uwielbiam anime, jednak mało serii oglądnęłam, bo zawsze brakuje czasu. A tyyyyle tytułów chciałabym zobaczyć..!
Przede wszystkim moja miłość od dzieciństwa to Sailor Moon ♥.
Po drugie, moje ulubione anime to Elfen Lied i Higurashi no Naku Koro Ni. Przez pierwsze cztery odcinki miałam zrytą psychikę i leżałam w wannie myśląc o tym, co będzie dalej i czy ja chcę to na pewno wiedzieć.
Poza tym wciągnęło mnie ef ~ a tale of memories i ef ~ a tale of melodies. Wzruszające anime.
Ach, no i jakbym mogła zapomnieć o Kuroshitsuji... Yessss, my lord!

Jestem w trakcie oglądania X, zapowiada się ciekawa fabuła (a byłaby jeszcze ciekawsza, jakbym nie oglądała tego anime przez 2 lata i pamiętała poprzednie odcinki, ale pomińmy to;p). I Lucky ☆ Star... jakieś totalne odmóżdżenie, ale takie coś też czasem trzeba oglądnąć.

Co sądzicie o psychodelicznych, surrealistycznych anime?
Mam na myśli tytuły jak: Angel's Egg, Cat Soup, Kigeki, Tsumiki no Ie (mega smutne..)
__________________
~~~^^^^~~~
Jasminne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Manga i Anime chochang12 Inne 71 06-26-2012 07:42
Troche z anime ~~by Esey Esey Fan Art 22 03-26-2010 20:50
Anime Tinox1911 Fan Art 3 01-09-2010 17:22
Manga, czy Anime? maxime Kosz 10 01-15-2008 16:18


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:11.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.