Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-13-2008, 19:12   #21
Goszka
Praktykant Voodoo
 
Goszka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 824
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Zdecydowanie trójka. Bardzo mnie nudzi... Nie ma tam akcji itp.W Insygniach jest akcja, nawet szalona. I to mi się podba xD
__________________
Goszka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-15-2008, 14:32   #22
NavHeera
Senior Member
 
NavHeera na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 150
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Najnudniejsza część to zdecydowanie HpiKT. Bardzo długo przez nią brnęłam. Nic sie aż tak szczególnego nie działo, akcje rozwijały się w wolnym tempie. Czasami nudny byl tez ZF. Rozdział "Opowieść Hagrida" i to jak oni są na Grimmauld Place to po prostu zawsze to mijam.
NavHeera jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-15-2008, 15:07   #23
SaraSnape
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 43
Wyślij wiadomość przez ICQ do SaraSnape Wyślij wiadomość przez MSN do SaraSnape
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Moim zdaniem ta książka jest super w 100% Tylko w tej Komnacie ta akcja że Voldemortt to dziedzic Slytherina A ja tak chciałam żeby to był Malfoy Ale ogólnie ok Wszystkie są fajne:smilewinkgrin:
SaraSnape jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-19-2008, 16:44   #24
Sev1302
Praktykant Voodoo
 
Sev1302 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 499
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Która najnudniejsza? Żadna. Wszystkie są cudowne i tak samo interesujące xD Jeżeli jednak miałabym napisać to, co mnie najbardziej nudziło we wszystkich seriach, to są to wszelkiego, rodzaju opisy. Te najbardziej nudne były w Zakonie Feniksa, kiedy to, Harry pierwszy raz odwiedził kwaterę główną.

PS: Wiem, że temat brzmi: Która część jest najnudniejsza, a ja troszeńkę wyszłam poza ten temat, lecz mam nadzieje, że nie popełniłam żadnej wielkiej zbrodni ;]
Sev1302 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-19-2008, 18:30   #25
Noemi83
Junior Member
 
Noemi83 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 8
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Czy zdziwię was, jak napiszę, że Książę Półkrwi? Jakoś ciężko mi się tę część czytało, te wspomnienia z myślodsiewni o Tomie Riddle'u.. trochę mnie zanudzały. Fakt, wiele się wyjaśniło i miało duży wpływ na wydarzenia późniejsze, ale mało fascynujące.. No ale w sumie końcówka zrekompensowala mi ten trochę mniej interesujący środek..
Noemi83 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-25-2008, 22:28   #26
Addio93
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 19
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Gdy czytałam daną część HP po raz pierwszy to wszystkie były dla mnie magiczne, ciekawe, ekscytujące etc. Kamień Filozoficzny przeczytałam mając 11 lat, Komnatę Tajemnic tak samo. Gdy teraz powracam do nich, to już nie czuję tego samego co wtedy. Patrząc z dystansem i nie umniejszając żadnej z tych książek, to KF jest dość dziecinny, a KT za krótka...
Addio93 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2008, 20:04   #27
plewkapotter
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 6
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

No wiadomo...wszystkie fajne, ale jesli trzebaby jakąś wskazac - Komnata Tajemnic. Nie wiem czemu, ale do KF mam taki...sentyment? Zaczynałem od tego i podoba mi się ten miły klimat,święta i Harry dowiaduje się prawdy o sobie.
Jakaś taka dziwna jest jeszcze dla mnie szósta częsć - w piątej tylko Harry caluje się z Cho, a nagle w szóstej Ron non stop z Lavender, wszyscy na siebie leca - jak dla mnie troche za duży przeskok.
Na zakończenie: Dla mnie nie da się konkretnie wskazać najnudniejszej części, bo KSIĄŻKI Z SERII O HARRYM POTTERZE SĄ CIEKAWE.
plewkapotter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-17-2008, 10:52   #28
marcinh12
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 2
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Mnie osobiście to HP nie nudzi jedyne co w większości książek o HP mnie nudzi (nie w każdej części) to to kiedy Harry jest u Dursley'ów. Ale kiedy juz jest w Hogwarcie to jest spoko nie moge przestać czytać.
marcinh12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-04-2008, 19:47   #29
annklem
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 107
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Moim zdaniem najnudniejsza jest HPiZF. :sleep:Szczególnie początek na Grimmuald Place. Akcja zaczyna się dopiero toczyć, gdy zjawiamy się w Hogwarcie, a punkt kulminacyjny osiąga walka w ministerstwie.
annklem jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-11-2008, 18:25   #30
Minerva Dumbledore
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 14
Domyślnie RE: Która część jest najnudniejsza??

Dla mnie wszystkie części są wspaniałe. Każda ma w sobie to "coś". Ale dobra, trzeba wybrać to wybieram "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Dlaczego? Bo wszyscy są jeszcze takimi "dzieciaczkami" i nie dzieje się dużo akcji, czyli: Harry nie pyskuje Snape'owi, Ron i Hermiona nie urządzają sobie tych swoich sprzeczek tak czesto jak w późniejszych tomach.
Minerva Dumbledore jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Która część najlepsza? LadyGray Książki 118 06-11-2012 22:49
Najnudniejsza książka świata Ginny13 Książki 166 05-02-2012 18:05
[Z] Dziewczyna, Która Nie Wie, Po Której Właściwie Jest Stronie. Anika Kosz 5 04-22-2009 15:25
Teoria R.A.B która nie jest fanfickiem,choć mieściw sobie historię bella dumbledore Kosz 4 12-26-2007 04:52


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:34.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.