Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-02-2009, 22:50   #11
pattix13
Mięso armatnie
 
pattix13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: kraków
Posty: 1
Domyślnie

Wczoraj po długim czasie na półce zainstalowałam HP i czarę ognia. Nie jestem najlepszym graczem....i mam kilka pytań. xD
Kiedy są zadania mood'a mam użyć konkretnego uroku a moje postacie tylko czasem rzucają ten właściwy, a zwykle jakiś inny. Od czego to zależy?
Utknełam na zakazanym lesie cz.1 brakuje mi 2 tarcz. Jedna jest na polance nad ziemią a druga nad taką dużą rośliną i nie wiem jak je ściągnąć w dół!
Proszę o pomac i z góry dziękuje.
pattix13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-19-2009, 18:47   #12
jurasziomq
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 1
Domyślnie Pomocy !

Pomozcie . . . Niemoge wziac ostanie tarczy turnieju trój magicznego . . . Lezy ona w takim miejscu na takiej jakby plycie betonowej a obok sa taki pnącza . . . nawet juz glaz przenoscilem z poczatku planszy i pupa . . . Pomoze ktos ? wie ktos jak wziac tą tarcze ?
jurasziomq jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-05-2009, 15:07   #13
Anneru
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 12
Domyślnie

1.
Cytat:
Kiedy są zadania mood'a mam użyć konkretnego uroku a moje postacie tylko czasem rzucają ten właściwy, a zwykle jakiś inny. Od czego to zależy?
Teba mieć szczęście, bo nie można kontrolować tego zupełnie, ale szczęściu można pomóc. Awifors (?) możesz rzucić tylko na błotoryja w powietrzu, tak więc najpierw zacznij od wingardium lewiosa. Czasem szybciej idzie, gdy przytrzymasz dłużej przycisk uroku. Nie jest to reguła i trzeba mieć cierpliwość, ale naparzanie błotoryi na ziemi nie ma najmniejszego sensu, bo i tak nigdy nie będzie Awiforsa.
2.
Cytat:
Utknełam na zakazanym lesie cz.1 brakuje mi 2 tarcz. Jedna jest na polance nad ziemią a druga nad taką dużą rośliną i nie wiem jak je ściągnąć w dół!
Na polance- idź przed siebie, tam przy tym kamiennym przejściu masz duży kamień. Jest trochę dalej więc trzaba go przenieść na raty, a potem po nim wleźć.
Na roślinie- na lekcji zielarstwa poznasz zaklęcie Herbivicus, które rozwija te liście. Wtedy będziesz mogła wrócić się i zdobyć te tarcze. Tarcze na liściach masz też przy klatce ze smokiem, a na ziemi w tym samym miejscu jest druga. Jak będziesz znała Herbivicus to rato wrócić do misji, bo na przykład w Dachach i Łazience też masz tarczę na wodzie. I uwaga, jak rozwijasz liście, to prawie zawsze pojawia sie to latające dziadostwo.
3.
Cytat:
Pomozcie . . . Niemoge wziac ostanie tarczy turnieju trój magicznego . . . Lezy ona w takim miejscu na takiej jakby plycie betonowej a obok sa taki pnącza
To samo co przy 2. Jak się nauczysz Herbivicus, to będzie możn tam wejść
4.
Cytat:
Jak pszejść 2 zadanie turnieju trujmagicznego?
Pomórzcie! Błagam!
Jak już to Trójmagicznego
Płyniesz sobie przed siebie, łapiąc fasolki oraz skrzeloziela by przyśpieszyć i naparzając w druzgotki. Jak dopłyniesz na miejsce dalej nawalasz druzgotki, a te pęcherzyki też niszczysz urokiem. Aby przejść tam gdzie droga jest zagrodzona tą machiną, musisz ją uwolnić z bombelków, waląc w nie urokiem.

Pozdr
Anneru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-06-2009, 17:41   #14
Iluzjonista
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Iluzjonista na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 131
Domyślnie

Stań przy ścianie żywopłotu, tak żeby sklątki były naprzeciw Ciebie. Gdy zaczną na Ciebie biec z zamiarem zdewastowania Harry'ego, szybko odbiegnij, tak aby sklątka wpadła na ścianę. Gdy jest już nieprzytomna, wal w nią zaklęciami ile się da lub ciskaj nią kamieniami za pomocą Wingardium Leviosa. Tak samo z drugą.

Post jest odpowiedzią na wypowiedź, która została skasowana. Mim.

Ostatnio edytowane przez mimid : 11-23-2009 o 19:09.
Iluzjonista jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-14-2010, 16:30   #15
ank89
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 1
Domyślnie

Ja mam pytanie odnośnie kart które się dosaje po zakończeniu jakiegoś zadania, o co w tym chodzi? tzn chodzi mi konkretnie o te kartu które się wybiera w panelu zaraz przed jakimś zadaniem (wczesniej je kupiłam ale nie wiem na czym polega ich wybieranie)
dzieki jeśli ktoś mi odpowie
ank89 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-31-2010, 20:23   #16
iveria
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 22
Domyślnie

Karty to taka pomoc dla postaci- dodają np. dodają życie.
iveria jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-26-2010, 20:29   #17
karoline84
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 7
Domyślnie

do fenixs chodzi ci o to czarne zaklęcie z wronami? jak tak to musisz zrobić tak
niech jeden z nich lekko "trzaśnie" błotoryja tak aby upadł jak upadnie podneście go zakłęciem wingardium leviosa a potem rzućcie urok gotowe
karoline84 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-18-2010, 10:40   #18
Bella261
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 3
Domyślnie

Mam problem. W zadaniu ,,Zielarstwo'' gdy już ten żyrandol z gury spadł i jak już pokonałam erklingi to trzeba zdobyć skrzeloziele ale ja go nie moge zdobyć. Jest za wysoko. Co trzeba zrobić?
Bella261 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-18-2010, 16:25   #19
Hogsmed
Czytelnik horoskopów
 
Hogsmed na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Lokalizacja: Polska
Posty: 15
Domyślnie

Z tego co pamiętam to ziele razem z żyrandolem spada na dół, Twoja postać musi przedżeć się na duł przez tłumy erklingów. Kiedy już znajdziesz się na dole widzisz nad sobą skrzeloziele, jest za wysoko by je dostać. Obok jest jednak Tarcza Turnieju, kiedy ją zbieżesz automatycznie zbierasz skrzeloziele.

Chyba Grałem w to z rok temu :P


dÓł (!)

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 08-18-2010 o 16:28.
Hogsmed jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-18-2010, 21:11   #20
Bella261
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hogsmed Zobacz post
Z tego co pamiętam to ziele razem z żyrandolem spada na dół, Twoja postać musi przedżeć się na duł przez tłumy erklingów. Kiedy już znajdziesz się na dole widzisz nad sobą skrzeloziele, jest za wysoko by je dostać. Obok jest jednak Tarcza Turnieju, kiedy ją zbieżesz automatycznie zbierasz skrzeloziele.

Chyba Grałem w to z rok temu :P


dÓł (!)
Tak tylko że obok nie ma żadnej tarczy.
Bella261 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
HP i ZF - jak przejść...? Limonka Gry 165 12-22-2011 22:17
HP i WA - jak przejść...? Limonka Gry 13 08-19-2010 17:47
HP i KT - jak przejść...? Hedwisia Gry 8 06-07-2010 17:10
HP i KF - jak przejść...? Limonka Gry 8 10-04-2009 15:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:15.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.