Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

 
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 02-14-2010, 20:32   #1
Hermiona741
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 11
Domyślnie Harry Potter czy Harry Snape

To mój pierwszy fan faction więc walcie prosto z mostu. Na początku klawiatura nawaliła ale potem było dobrze. Więcej na
harry-potter-snape.blog.onet.pl


Rozdział I
Harry siedział na krześle w gabinecie Dumbledor'a. Miał jeszcze 10 minut do odjazdu pociągu. Nie miał zamiaru wracać do Dursley' ów w dodatku będzie się musiał uczyć na SUMY, a na pewno wuj Vernon zamknie książki w komórce pod schodami. W pewnej chwili wszedł Dumbledor a za nim Snape. Dyrektor usiadł na przeciw a obok Harry'ego Snape. W końcu dyrektor powiedział:
- Chciałem wam przekazać listy od Lily Potter, które kazała mi abym dał wam do przeczytania gdy Harry skończy 14 lat.-podał im dwie małe koperty.
Harry pośpiesznie otworzył swoją. To samo zrobił Snape. Harry wyjął małą karteczkę gdzie było napisane;

Kochany Synku!
Wiem, że kiedy będziesz to czytał będę już nie żyła, ale muszę przekazać Ci coś bardzo ważnego. Twoim ojcem nie jest James Potter tylko Severus Snape. Oczywiście James o tym wie, ale ja przez całe życie kochałam Severusa. To on mnie wprowadził do świata magii. Na pewno dziwi Cię dlaczego jesteś podobny do James'a jest tak, bo gdy się urodziłeś to rzuciłam na Ciebie zaklęcie adopcyjne, czyli takie że będziesz wyglądał jak James. Czar wygaśnie w dniu twoich 15 urodzin.To chyba tyle. Mam nadzieję że nie będziesz obwiniał za to Severusa bo to nie jego wina. Wiem, że jak Voldemort znów się odrodzi to ty stawisz temu wszystkiemu kres.
Kocham Cię i pamiętaj, że w każdej chwili jestem z tobą.
Twoja mamusia
Lily Potter.

Harry przeczytał list jeszcze raz. Nie mógł uwierzyć w to co tu jest napisane. Tak samo wyglądał Snape. Mistrz Eliksirów zbladł jeszcze mocniej. W końcu odezwał się przestraszony:
-Ccczy too prawda Albusie?- zapytał
-Tak, to znaczy że Harry jest twoim synem prawdziwym. Harry pospiesz sie bo Ci powozy ucieknal.
Harry wyszedl z gabinetu a potem biegl jak szyzbko mogl. W dali zobaczyl swoich przyjaciol.
*Czekalismy na Ciebie.*powiedzial Ron
*Co chcial od Ciebie Dumbledor-zapytala Hermiona
-mozemy o tym nie rozmawiac prosze -odpowiedzial im Harry
Reszta podrozu pociagiem minela im w graniu w Magiczne szachy albo gargulki.



Rozdział II ,,Jeszcze jedna szokująca wieść"
Powrót do wujostwa okazał się katastrofą. Wuj Vernon był bardzo zdenerwowany z powodu nadchodzącego spotkania o jakiejś transakcji. Krzyczał na Harry'ego z byle powodu. W dzień spotkania:
-Ej ty...- powiedział wuj
-Tak ?
-O 15 ma Cię nie być w domu, a wrócić możesz dopiero ok. 23. Nie mam zamiaru znów stracić przez Ciebie taką okazje. Zrozumiałeś?!
-Tak
Harry poszedł na spacer. Odkąd tu wrócił cały czas rozmyślał o tej rozmowie z Dumbledore'm pod koniec roku. Usiadł w cieniu gdy nagle zauważył czarną kropkę na niebie. Punkt zaczął rosnąć i okazało się, że to jest sowa. Usiadła przed nim o do nóżki miała przywiązaną paczuszkę i list. Pospiesznie rozwinął list i zaczął czytać
Potter,
Mam Ci do przekazania ważną wiadomość, o której nie wie dyrektor. Jestem wampirem. Tak dobrze odczytałeś WAMPIREM. A na dodatek wampirem Krwi. I ty napewno też się nim staniesz, ponieważ wampiry się nie rozmnażają a nawet gdy by to ich potomek odziedziczy przypadłość po rodzicu. Wampiry Krwi przechodzą przemianę pomiędzy 15 a 16 rokiem życia. Nie starzejemy się zatrzymujemy swój wygląd w wieku od 20 do 25 lat. Jednak zwykłe zaklęcie Avada może nas zabić. Zapamiętaj najważniejsze:
1. Nie pijemy ludzkiej krwi tylko zwierzęcą.
2.Krew musimy pić przynajmniej raz na 4 dni bo inaczej staniemy się niebezpieczni.
3. Mamy wyostrzony węch i słuch.
4. Nie rzucamy cienia ani odbicia w lustrze.
5. Nasza skóra schnie na słońcu.
6. W każdą pełnie, a także dzień przed i po pełni stajemy się niebezpieczni dlatego musimy pić eliksir Tojadowy, który nie tylko działa na wilkołaki tydzień przed pełnią.
Dla bezpieczeństwa innych będziesz miał osobny pokój w Hogwarcie. W paczce znajdziesz książki o wampirach oraz kilka przydatnych eliksirów. Eliksirów będzie Ci starczyć bo są pod zaklęciem, i będzie go cały czas przybywać. Ten zielony to eliksir Tojadowy.
Bezbarwny jest na ochronienie skóry wystarczy jeden na 12 godz.
Drugi to wieloosobowy, który pozwoli Ci zatrzymać dawny wygląd aby nikt się nie połapał.
Pilnuj się.
S.S
Harry rozwinął paczkę były tak flakoniki z eliksirami oraz 5 książek. Gdy słowa z listu w końcu dotarły do niego poczuł ogromną złość i strach. Był zły na Snape. Będzie zabijał zwierzęta aby przeżyć. To jest jakaś paranoja. Ale także bał się jak to przyjmą jego przyjaciele kiedy się o tym dowiedzą. Postanowił wrócić do swojego pokoju przez okno nie zwracając na uwagi wuja. Wspiął się do swojego pokoju i zaczął czytać książki. W pewnym momencie poczuł się senny i zasnął. Śnił mu się jak zawsze martwy Cedrik... Odrodzony Voldemort... Tajemniczy korytarz do Departamentu Tajemnic. Nagle obudziły go krzyki wuja.
-MIAŁEŚ NIE WRACAĆ DO DOMU, PRZEZ CIEBIE I TE TWOJE KRZYKI STRACIŁEM SZANSE NA TAKĄ OKAZJE ŻE NAWET NIE WIESZ ILE PIENIĘDZY BYM ZAROBIŁ. MAM DOSYĆ WYPROWADZASZ SIĘ DO SIEROCIŃCA JUŻ TWOJA NOGA TU NIE POSTANIE!!!!- krzyczał na Harry'ego Vernon i zaczął bić go paskiem. W pewnym momenice w oczach Harry'ego zapanowała ciemność...
Hermiona741 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
 

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Pan Potter Harry :) Vic Opowiadania - miniaturki 6 04-11-2010 13:43
[NZ] Harry Potter i Moc Miłości Magnus Walter Kosz 16 06-21-2009 17:58
Harry Potter.... Vojtazzz Kosz 18 08-02-2007 14:45
[NZ] Harry Potter i Moc Miłości Magnus Walter Kosz 7 06-24-2007 14:31
Książki Harry Potter Her-mio-na 13 Kosz 16 05-06-2007 00:17


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:57.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.