Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-22-2007, 12:14   #1
Hedwisia
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 15
Wyślij wiadomość przez MSN do Hedwisia
Domyślnie HP i KT - jak przejść...?

Słuchajcie od niedawna mam 2 część HP i już ją przeszłam parę razy ale chciałabym uzbierać wszystkie karty i dowiedzieć się co jest w tej ukrytej komnacie gdzie zaprowadził Harry'ego prawie bezgłowy Nick. Czy ktoś tam był?? Jeżeli tak to prosze pisać:shy:

Tutaj możecie zadawać pytania odnośnie przejścia konkretnych momentów w grze Harry Potter i Komnata Tajemnic.
Hedwisia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-28-2007, 07:37   #2
maciek szukajacy
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 10
Domyślnie RE: Harry Potter i Komnata Tajemnic

Wystarczy kupować od uczniów karty. W tej komnacie będą karty specjalne czyli złote. Będą tam: Harry Potter, Godrik Gryffindor, Rawena Revenclaw, Salazar Slitherin, Helga Hufelpuf, Bertti Bott. Powodzenia!
maciek szukajacy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-18-2008, 03:05   #3
Anika
Super Moderator
 
Anika na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: W Zakamarkach Piekielnych.
Posty: 650
Domyślnie RE: HP i KT - jak przejść...?

Brązowe karty nie są aż tak potrzebne. One są tylko po ty, aby pojawiały się nowe błyskawice życia. Osobiście powiem, że przeszłam całą Komnatę 48 razy i za każdym razem miałam wszystkie brązowe, srebrne i złote karty, ponad trzy tysiące fasolek, eliksiry wiggenowe, miałam zdobyte wszystkie sekretne miejsca ;D a po każdym wyzwaniu mogłam wejść do Pokoju Nagród no i ucziwie wygrywałam Puchar Domów. Jedyne co, to nie udaje mi się wygrać żadnego meczu quidditcha. Ktoś zna może jakiś kod albo sztuczek? xD
__________________
"Fantazji odrzuć dziś nieostry kształt,
Bo czas by miała już Twój głos i twarz..."
Anika jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-18-2008, 18:18   #4
pol
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: HP i KT - jak przejść...?

Cytat:
Anika napisał/a:
Brązowe karty nie są aż tak potrzebne. One są tylko po ty, aby pojawiały się nowe błyskawice życia. Osobiście powiem, że przeszłam całą Komnatę 48 razy i za każdym razem miałam wszystkie brązowe, srebrne i złote karty, ponad trzy tysiące fasolek, eliksiry wiggenowe, miałam zdobyte wszystkie sekretne miejsca ;D a po każdym wyzwaniu mogłam wejść do Pokoju Nagród no i ucziwie wygrywałam Puchar Domów. Jedyne co, to nie udaje mi się wygrać żadnego meczu quidditcha. Ktoś zna może jakiś kod albo sztuczek? xD
Nie ma żadnego kodu, ani sztuczki na quidditcha. Trzeba po prostu to opanować Ja przeszedłem Komnatę Tajemnic około 25 razy i również za każdym razem miałem wszystkie sekrety, karty, fasolki i wchodziłem zawsze do Pokoju Nagród. Oczywiście nie używałem żadnych kodów i poradników, bo nienawidzę psucia sobie w ten sposób zabawy.
pol jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-10-2008, 21:15   #5
bartek1st
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 5
Wyślij wiadomość przez AIM do bartek1st Wyślij wiadomość przez MSN do bartek1st
Domyślnie RE: HP i KT - jak przejść...?

Nimfadoro Twoje spostrzeżenie tyczy się wszystkich gier o Harrym Praktycznie każdą część da się przejść w parę godzin (tak, aby ukończyć grę w 100%, wiecie wszystkie karty zebrać i takie tam). Zakon Feniksa może być wyjątkiem, bo ona jest dłuższa i bardziej rozbudowana.
bartek1st jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-20-2008, 01:23   #6
Arczeron
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4
Domyślnie RE: HP i KT - jak przejść...?

Ja osobiście przeszedłem Komnate Tajemnic kilku krotnie, co do komnaty ze złotymi kartami, to wszystkie karty zebrałem, miałem problem z kilkoma ostatnimi srebrnymi, ale wszystkie kupiłem od uczniów lub pozabierałem te porozrzucane po Hogwarcie, w każdym razie przeszedłem grę w 100% i naprawdę bardzo fajna gra.
Arczeron jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-12-2008, 10:45   #7
mylene
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 7
Domyślnie RE: HP i KT - jak przejść...?

Ja zdobyłem wszystkie karty w HP i Komnata Tajemnic Nie jest to takie trudne, trudniej tak naprawdę jest w I części zdobyć je wszystkie. Jeśli chcesz zagrać w quidditcha to polecam HP: Mistrzostwa Świata w Quidditchu (bardzo wciągająca gra, przynajmniej dla mnie, mimo trochę przestarzałej grafiki).
mylene jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2008, 15:22   #8
bartekkub
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 1
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hedwisia Zobacz post
Słuchajcie od niedawna mam 2 część HP i już ją przeszłam parę razy ale chciałabym uzbierać wszystkie karty i dowiedzieć się co jest w tej ukrytej komnacie gdzie zaprowadził Harry'ego prawie bezgłowy Nick. Czy ktoś tam był?? Jeżeli tak to prosze pisać:shy:

Tutaj możecie zadawać pytania odnośnie przejścia konkretnych momentów w grze Harry Potter i Komnata Tajemnic.
A więc skoro można zadawać, to mam pytanie Chodzi o moment w którym mam iść za Goylem ( albo Crabbem xD) i się zgubiłem lądując w pokoju przy jakimś kominku. Pokój ten przypomina wieże Gryffindoru, ale nie jestem pewien. Wyszedłem do ogrodu i nie wiem co mam dalej robić. Please odpowiedzcie!!
bartekkub jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-07-2010, 17:10   #9
michek500
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 13
Domyślnie

Musisz przesunąć blok zaklęciem Flipendo i skakać po fasolki.
A ja mam pytanie co do planszy z czterema krabami w Komnacie. Mam odrobinę życia i jak wchodzę to już obrywam. Pomocy!!!
EDIT: Podaj jakiś dokładniejszy opis, bo już nie niewiem o co ci chodzi, bartekkub.

Ostatnio edytowane przez michek500 : 06-07-2010 o 19:53.
michek500 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
HP i ZF - jak przejść...? Limonka Gry 165 12-22-2011 22:17
HP i CO - jak przejść...? Limonka Gry 21 06-30-2011 13:59
HP i WA - jak przejść...? Limonka Gry 13 08-19-2010 17:47
HP i KF - jak przejść...? Limonka Gry 8 10-04-2009 15:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.