Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Muzyka

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-05-2010, 12:07   #11
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Ej no przydałoby się coś napisać.

Jakoś nigdy nie przywiązywałam do niego szczególnej wagi ani się nim szczególnie nie podniecałam. A potem skapnęłam się, że strasznie często go słucham i że jest zajebisty. xD
Nie mam żadnej płyty, ale za to dość sporą ilość utworów na dysku. Muszę koniecznie pożyczyć od koleżanki całą jego dyskografię, tylko boję się, że wtedy już totalnie zwariuję^^

Jego image. Jakoś nigdy mi nie przeszkadzał. Przynajmniej łatwo go rozpoznać. Poza tym nie śledziłam nigdy w mediach żadnych skandali z nim związanych, więc mam na to wyjebane. Liczy się muzyka.
A to, że moja babcia byłaby gotowa mnie poświęcić gdyby wiedziała kogo słucham, to już inna sprawa. XD

Cytat:
Chyba po prostu chłop się zestarzał, bo ani kontrowersji już nie ma, ani w stringach po scenie nie lata...
No ja nie wiem czy chciałabym go w tym wieku w stringach zobaczyć. =D
Facet coraz bardziej się rozpada i tak naprawdę bez tej gigantycznej tapety straszyłby bardziej niż z nią. (;
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-17-2010, 09:59   #12
Lady Mary Jane
Moderator
 
Lady Mary Jane na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,687
Domyślnie

Uwierzycie, że nadal go słucham nałogowo?
__________________
GUNS N' ROSES
Lady Mary Jane jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-28-2010, 17:09   #13
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Jasne. Ja teraz na komputerze to mniej ogólnie go już puszczam, ale nadal mam MA i EmDm na mp4, mp3 i na telefonie, srsly, szczególnie wieczorem mnie na Mansona nachodzi. Facet powinien ruszyć tyłek do studia i nagrać coś nowego. Choć w sumie od poprzedniego albumu minął jakiś rok XD. Noale i tak powinien ; (.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-30-2010, 23:27   #14
Lady Mary Jane
Moderator
 
Lady Mary Jane na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,687
Domyślnie

Coś tam już na pewno robi, w każdym razie nadal jaram się większością jego kawałków, ostatnia płytka bardzo smakowita
__________________
GUNS N' ROSES
Lady Mary Jane jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-02-2010, 21:17   #15
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

Też jeszcze słucham dużo Mansona, ale tak jak Sara - niekoniecznie na komputerze. Głównie komórka. O jego głosie raczej trudno zapomnieć ;p.
__________________
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-05-2010, 12:46   #16
Draco1297
Świr wymagający opieki
 
Draco1297 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2009
Lokalizacja: Rów Mariański
Posty: 411
Domyślnie

Ja Marilyna Mansona nie lubię, żeby nie powiedzieć, że wręcz nie znoszę.
Jego. Bo z jego muzyki na telefonie ostały się tylko (albo aż tyle) ''Sweet dreams'' , ''Into the fire'', ''putting holes to happiness'' i ''coma white''. W czym niczego nie słuchałam przez ostatni miesiąc.
I odbiegłam od tematu. Czemu nie lubię Mansona? Bo wydaje mi się on potwornie sztuczny, ba kiczowaty, i z czasem coraz bardziej gówniano-popowy.
A jego duet z Lady Gagą to mnie położył na łopatki. Tak że Antichrist brzmi przy nim po prostu śmiesznie. Nie wiem jak to ludzie odbierają. Manson staje się potwornie dzisiejszy, bo chce by go pokazywano na Vivie przez co zostanie odebrany przez nastolatki, jako ''super mroczny rockowiec'', które tez chcą być mroczne i zaczną kupować jego płyty? Tylko D'oh pozostaje.
W każdym razie przez jakiś czas śmieszy, ale z czasem staje się żałosne.
__________________

‘’Idę swoją własną drogą, możliwe jednak, że wasza droga przez jakiś czas będzie równoległa do mojej. ‘’

J.R.R Tolkien, Władca Pierścieni: Dwie wieże


***
dzieci są milsze od dorosłych
zwierzęta są milsze od dzieci
mówisz że rozumując w ten sposób muszę dojść do twierdzenia
że najmilszy jest pierwotniak pantofelek

no to co

milszy jest mi pantofelek od ciebie ty skurwysynie

Andrzej Bursa

Yum Yum Yum
Draco1297 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-05-2010, 16:52   #17
Manson
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 6
Domyślnie

MM slucham juz 11 lat.Moze i ostatnia plyta jego nie byla zbyt rewelacyjna..to Mechanical Animals jest po prostu genialna..Facet jest kontrowersyjny, ale tylko na koncertach i teledyskach. Ogladalem kilka wywiadow z nim, i gosc jest calkowicie normalny, po prostu aby sprzedac swoja muzyke musi czyms przyciagnac nowych fanow. Wielu artystow tak robi.

Reasumujac, MM jest wielki. Nie wiem skad on czerpie pomysly do teledyskow, ale serio musi palic niezle ziolo
Manson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-06-2010, 12:56   #18
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
dzisiejszy, bo chce by go pokazywano na Vivie
Eee... Jedyny teledysk, który puszczają na vivie (i to sporadycznie, co więcej - po 23) to Tainted Love, który, jak gdzieś czytałam (i zaraz tego poszukam), był nakręcony przede wszytskim "dla jajców".
Noi...
Cytat:
Klip do utworu przedstawia zajścia na młodzieżowej prywatce. W domu stonowanej licealistki pojawiają się uczniowie z jej szkoły, wśród nich – przede wszystkim – nieokiełznani goci. W teledysku wystąpili aktorzy z filmu To nie jest kolejna komedia dla kretynów – m.in. Chris Evans, Chyler Leigh i Eric Jungmann, a także Joey Jordison, perkusista grupy Slipknot, basista Tim Skold oraz sam Manson.
^^.
Cytat:
Bo wydaje mi się on potwornie sztuczny, ba kiczowaty, i z czasem coraz bardziej gówniano-popowy.
Masz rację. Wydaje ci się : D. Bo, tak, jego wizerunek jako "mrocznego artysty" jest przesadzony do tego stopnia, że aż groteskowy, ale był to efekt zamierzony. (Można wywnioskować to nawet jeśli nie po wypowiedziach, to chociażby po nazwie 5 albumu studyjnego - The Golden Age of Grotesque). Wrzucę fragment wywiadu w którym jest nawiązanie do wizerunku:
- Chcę prowokować, oczywiście. Ludzie zawsze mówią, że jestem szokujący, lub że jestem niewystarczająco szokujący. Amerykanie narzekają, że to ich nie szokuje, podczas gdy są tym zszokowani. Jeśli chcesz doznać szoku, to wsadź palec w pierdolony toster. To najlepszy sposób. Usiądź w wannie i wrzuć do niej suszarkę. To działa za każdym razem. Musisz być prowokatorem, żeby być artystą. O to chodzi. Jeśli nie zwracasz na siebie uwagi, to nie robisz nic interesującego.
Kocham gościa . Link do całego wywiadu - tutaj.
Jeżeli chodzi ogólnie o to, dlaczego akurat taki wizerunek, taka muzyka, takie teksty, to zapraszam do lektury "Trudnej drogi z Piekła", bo wypowiadanie się o czymś, o czym się zielonego pojęcia nie ma, to czysta ignorancja : ).
Cytat:
Nie wiem skad on czerpie pomysly do teledyskow, ale serio musi palic niezle ziolo
Dokładnie to samo pomyślałam po obejrzeniu "I Don't Like The Drugs (But The Drugs Like Me)" - link. Lady GaGa to się może schować z tą jej niby "kontrowersyjnością", haha.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 07-06-2010 o 12:58.
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-07-2010, 09:02   #19
Manson
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Posty: 6
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sarahis Zobacz post
Eee... Jedyny teledysk, który puszczają na vivie (i to sporadycznie, co więcej - po 23) to Tainted Love, który, jak gdzieś czytałam (i zaraz tego poszukam), był nakręcony przede wszytskim "dla jajców".

Ktory jest coverem The Cure...(tak jakby ktos nie wiedzial)
Manson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-07-2010, 09:59   #20
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

The Cure? Utwór Tainted Love to jest coverem Soft Cell z tego co wiem - link. Ale nawet na wrzucie mylą to z The Cure. Hm... w sumie muszę sprawdzić.

Edit:
Taak, na sto procent Soft Cell.
Cytat:
W 1981 roku naszpikowany elektroniką utwór „Tainted Love” przyniósł Soft Cell międzynarodową sławę.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kto, ile i dlaczego, czyli rekordy Potteromaniaków Camer Książki 38 01-30-2010 22:58
WWE, czyli Batista i inni. DeathlyFly Inne 29 12-30-2009 12:42
Opowieści dziwnej treści, czyli co... 4/4 Emjot Opowiadania zakończone 3 04-21-2009 16:01
Snape i Dumbledore czyli jak rozumiem 6 tom Martemold Kosz 17 01-18-2008 23:29
Czyli Bliznowaty żyje... nathaniela Kosz 42 08-20-2007 04:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:07.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.