Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Hogwart

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-16-2011, 18:41   #21
Lestrange
Omijać szerokim łukiem
 
Lestrange na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,654
Wyślij wiadomość przez MSN do Lestrange
Domyślnie

Larysa, Lara aka Lessi, płynna rudowłosa zajebistość wzniosła swe zmęczone oczęta ku górze, jednocześnie z politowaniem i aby obejrzeć szkody, wyrządzone przez urwany żyrandol. Zawsze, ale to zawsze, gdy nie ma jej w pobliżu dzieje się największa rozpierducha. Życie bywa tak niesprawiedliwe. Dziewczyna szybkim ruchem wyciągnęła różdżkę ze spodni i zakręciła nią w dłoni. Starała się zignorować fakt, że Christi nie potrafiła stwierdzić, czy ona to tak naprawdę ona. Były przyjaciółkami od tak dawna. Poza tym, kto by się ośmielił podawać za Lestrange?!
- Dobra dobra, załatwmy ten shit. - mruknęła, próbując naprawić sufitową błyskotkę.
Minęło trochę czasu, od kiedy stara paczka zajmowała się wspólną misją. Nie dużo, ale jednak. Lara musiała załatwić swoje sprawy, o których wolała nie wspominać. Ale zapytają, zawsze pytają. Westchnęła.
- To co nakurwiamy tym razem? - spytała, uśmiechając się ironicznie. - Ups, przepraszam, przeklinanie jest złe i takie tam. Musze się przebrać z tych debilnych ubrań, chociaż trzeba przyznać, że mój tyłek wygląda w nich bosko. - dodała, obracając się i wybuchając śmiechem.
Lestrange jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2011, 18:54   #22
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie

Z uwagą śledziła poczynania Lary, dotyczące naprawy sufitowej lampy. Musiała przyznać, że jej wyszło to zdecydowanie lepiej niż całej trójce na raz, ale może to dlatego, że każda miała dużo siły, a złączone zaklęcia osiągnęły apogeum i żyrandol szlak trafił. Noo, może bez przesady, gdzie tam tym zaklęciom do maksimum było.
- Taaa, złe. Faktycznie, my jesteśmy takie dobre. - Davis podeszła ku Lestrange i szturchnęła ją w ramię podśmiewając się. Tak, tak, one wszystkie przecież były wcieleniami dobra, jakby mogły używać przekleństw? - No to po co się będziesz przebierać? Ale faktycznie, całkiem nieźle. - Pokiwała głową z uznaniem. - Wiecie co... to może wy sobie posprzątajcie, a ja sobie odpocznę, co? - I walnęła się na kanapę, którą jakiś czas temu naprawiła. Pfff, sprzątać. DOŚĆ!
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2011, 20:24   #23
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

-Ej ej! - zawołała Christina, patrząc na Davis, rozwaloną na kanapie. - Nie ma tak! Wstawaj! Do roboty!
-Daj mi spokój. - mruknęła Angie, zamykając oczy.
-Nie dam ci spokoju! Levicorpus!
Nim Davis zdążyła pojać, o co chodzi, już wisiała do góry nogami w powietrzu. Nie miała pojęcia, co się stało. Wkrótce jednak zauwazyla chichot Ginny i Lestrange, majstrującej przy żyrandolu. Wszystko to, oczywiście, do góry nogami.
- CHRISTINA! POSTAW MNIE NA ZIEMIĘ! - wydarła się Angie.
-CICHO! Bo Czarnego Pana sprowadzisz. - syknęła jej Lessi.
-Mam to w dupie. POSTAW MNIE. - powtórzyła Davis, tym razem trochę spokojniej.
Christina machnęła różdżką i jej ofiara upadła ciężko na ziemię. I teraz na twarzy blondynki pojawił się nikły uśmiech.
-Tylko nie waż się nigdy więcej tak robić. - powiedziała tylko.
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2011, 23:07   #24
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie

Postukała się po głowie, pokazując im co o nich myśli. To było żałosne. ŻAŁOSNE. Chociaż w sumie... kurde, czemu ona zrobiła tak, zamiast siedzieć cicho.
- Cholera, wiecie co? Powieście mnie jeszcze raz, to przynajmniej nie będę musieć robić... o tak! Weźcie! - Na jej twarzy pokazał się cwaniacki uśmieszek. - W ogóle to szybko mnie opuściłyście, jejku, jejku. Co wasze zaklęcie dłużej by nie wytrzymało? - Postanowiła je podpuścić, stwierdzając, że tamten argument to raczej nie zadziała.
Przeszła się po pomieszczeniu skacząc spojrzeniem od jednej z dziewczyn, do drugiej i zastanawiając się czy jej plan wypali. OBY!
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-17-2011, 15:00   #25
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

Ale teraz nikt nie zwrócił na nią niestety uwagi. Lessi nadal mordowała się z żyrandolem, a Ginny i Christina gadały, co by tu zrobić jeszcze w pokoju.
Ostatecznie stanęło na tym, że... Wymieniają wszystko. : D
-A co Czarny Pan na to? - spytala Angie, zafuszona tym, że dziewczyny nie chciały jej podnieść za nogę.
-A Czarny Pan nie musi o tym wiedzieć. Zrobimy mu niespodziankę. - odrzekła Christina.
Słowa te niebzpiecznie zawisły w powietrzu. Każda ze śmierciożerczyń znała Voldemorta i spodziewała się jego reakcji na to wszystko. A reakcja ta nie była zbyt.. korzystna.
-To co, robimy wypad? - spytała Ginn.
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-17-2011, 15:20   #26
Christina
Omijać szerokim łukiem
 
Christina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Camelot
Posty: 1,514
Domyślnie

- Ok, no ale błagam, przebierzcie się.
Ginny i Angie spojrzały po sobie. Obie nadal miały czarne, długie szaty. Do pełnego stroju śmierciożerczyń brakowało im tylko srebrnych masek z misternie wydrążonymi wzorami.
Dziewczyny posłusznie zdjęły niewygodne szmatki i wyszły z Kwatery Głównej. Stara kamienica niknęła w oczach, gdy dwa sąsiednie budynki zaczęły na nie napierać.

[spadam, jak chcecie to dokończcie]
__________________

Darmowe kosmetyki


'It's not my fault I'm better than you'



'What happens in the dungeons
stays in the dungeons'

#soup#
#nakarm psiaka#
#last#
Christina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-17-2011, 22:51   #27
Banita
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 33
Domyślnie

O jaaaaaa... A mnie ktoś pamięta? ;d;d
Oświecę Was, że ten nick to nawet nie tyle co zmyła, a faktyczny stan
Moje dwa główne konta zablokowane nadal... Ech, ile można żyć na wygnaniu?
Banita jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-19-2011, 21:00   #28
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

A mogę spytać, dlaczego cię tak w ogóle wywalili? Zablokowali?

i tak we trzy (czy cztery? Lessi też?), ubrane w całkiem mugolskie ciuchy, dziewczyny wyszły na mugolskie sklepy. Oczywiście miały w kieszeniach różdżki.
-Jezu, to takie świetne uczucie. - powiedziala Ginn. Ona zawsze była nieco.. Dziwna w niektórych sprawach.
-Jakie uczucie? - spytała z grzeczności Angie. Nie okazałaby jej, gdyby nie przyjaźniła się z Weasley.
-Chodzić sobie wśród mugoli i wiedzieć, że za pasem ma się różdżkę, że oni wszyscy sa tego nieświadomi, że wierzą nadal, iż magia nie istnieje.. To genialne. - odrzekła Ginn zachwyconym głosem.
-Nie rozczulaj się tak, Gin. - odezwała się Christina. - My mamy tylko pójść do sklepu i coś ukraść.
-W tym jestem najlepsza. - zaśmiała się Weasley, a reszta śmierciożerców się do niej dołączyła.

Edit. Jeszcze coś. Daga Potter chce do nas dołączyć. Więc nie zdziwcie się, jak coś w niedługim czasie napisze.; )
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."

Ostatnio edytowane przez Ginny_Weasley12 : 06-19-2011 o 21:03.
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-20-2011, 15:46   #29
DAGA POTTER
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
DAGA POTTER na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Inny wymiar...
Posty: 191
Domyślnie

Lucy, która długo szukała pewnych osób, wreszcie je odnalazła. Trzy (cztery) dziewczyny szły właśnie po drugiej stronie ulicy. Dobrze, że ubrałam sie po mugolsku - pomyślała i szybkim krokiem nie zwracając uwagi na zasady drogowe (mugolskie brednie - tak o tym myślała) przeszła przez ulicę by do nich dołączyć.
- Hej jestem nazywam się Lucy Ford pewnie słyszałyście o mnie w szkole. Mogę do was dołączyć? - Dziewczyna uśmiechnęła się i popatrzała na resztę szukając odpowiedzi.
__________________
"Udało się dostali w kość, niech żyje Potter nam!
A Voldek gnije w piekle, za którym tęsknił sam."

Irytek
DAGA POTTER jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-20-2011, 20:19   #30
Christina
Omijać szerokim łukiem
 
Christina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Camelot
Posty: 1,514
Domyślnie

Dziewczyny spojrzały po sobie zaskoczone. Jakim ku*wa cudem ona o nich wie? Przecież tak dobrze kryły swoje Mroczne Znaki. Nigdy nie rozmawiały przy postronnych osobach o swoich misjach. Zresztą, owszem pamiętały ją ze szkoły, to było dawno.
- To nie od nas zależy. Czarny Pan musi cię sprawdzić. To on wybiera ludzi, to nie casting. - syknęła Christina
- Ale oczywiście dostaniesz nasze rekomendacje.
Ginny objęła ramieniem Lucy i szepnęła:
- Pierwsza lekcja. Nigdy, ale to nigdy nie gadaj o byciu śmierciożercą tak otwarcie. Druga lekcja. Christina ma zły dzień - nie podchodź.
Blondynka prychnęła cicho i ruszyła na przód. Reszta dziewczyn podążyła za nią.
- Ej! Możemy zrobić z tego test. - zauważyła Lara.
Podłapały pomysł.
- Rzucałaś zaklęcie niewybaczalne? - zapytała szorstko Christina
- Odpuść.
- Rzucałaś?
__________________

Darmowe kosmetyki


'It's not my fault I'm better than you'



'What happens in the dungeons
stays in the dungeons'

#soup#
#nakarm psiaka#
#last#
Christina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Śmierciożercy Nacia1234 Kosz 375 06-14-2011 16:41
Śmierciożercy Angela Johnson Kosz 1064 09-29-2008 19:58
Śmierciożercy. Sherry Kosz 123 02-19-2008 14:42
*Śmierciożercy* Dziedzic Gryffindora Kosz 1355 01-29-2008 19:26
Śmierciożercy Draco Malfoy Kosz 1994 05-27-2007 19:43


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:11.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.