Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 10-02-2007, 14:56   #1
BiednaHedwiga00
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 8
Domyślnie .:Tomb Raider:.

Lubicie może przygody Lary Croft? Któe części przeszliście, która jest wasza ulubiona, jaki jest wasz ulubiony poziom? tylko bez spoilerów proszę!

No to jeśli o mnie chodzi:
Grałam we wszystkie, przeszłam dwójkę, Chronicles, Angel of Darkness, Legendę i przechodzę Anniversary, najbardziej lubię Legendę, a mój poziom to:
1. Egipt ogólnie
2. nie mam
3. Thames Warf
4. Alexandria
5. Rzym i Francja, The Base
Anioł Ciemności- The Serpent Rouge
Legenda- Boliwia, Boliwia-powrót, Japonia, Neapal
Anniverka- Obelisk Khamoon
BiednaHedwiga00 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-02-2007, 03:47   #2
Anika
Super Moderator
 
Anika na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: W Zakamarkach Piekielnych.
Posty: 650
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

BiednaHedwigo, niewiele masz do powiedzenia na temat Tomb Raider i to chyba dobrze, bo właśnie czytasz posta dziewczyny, która Larę WIELBI ponad wszystko. Ile to ja miałam lat? Jakieś osiem jak pierwszy raz zagrałam w Tomb Raider The Last Revelation. No i wsiąkłam razem z moją psiapsią. I do dziś mam obsesje na punkcie serii. Dziesięć lat, OMG... Grałam we WSZYSTKIE części, byłam na WSZYSTKICH spotkaniach z modelkami, mam gazety archiwalne z Polski i Niemiec, w których sie ukazała. Na dodatek dorzuć jeszcze dziesięć koszulek <jedenasta sie robi>, kubeczek, figurki, wszystkie części ułożone z czcia na półeczce, naklejki, foldery, opowiadania mojej twórczości, mam nawet prospekt reklamowy AOD gdzie Lara stoi przed brama cmentarza. Naturalnych rozmiarów Lara. Dorzuć do tego wydania kolekcjonerskie niektórych pism oraz unikatowy plecaczek nabyty CUDEM w Niemczech od jakiegos słabego fana Lary... uoch, ja sie wychowałam na Last Revelation, Chronicles przechodzę w niecałe cztery godzinki, znam wszystkie sztuczki i fajne miejsca w grze, na start systemu mam muzyke z Kronik - tuż przy Kamieniu Filozoficznym, na zaończenie pracy systemu mam muzyke z tematu Kronik, mam osiem folderow ze zdjęciami Lary na laptopie, kilkaset plikow z soundtrackami z gier na mp3 i słucham przy kazdej okazji, normalnych zjęć takich wyciętych z najróżniejszych miejsc to ja mam jakieś dziesięć segregatorów... lol, uświadomiłam sobie właśnie, że ja nie jestem do końca normalna ^^ Pamiętam, że jak byłam młodsza starałam się chodzić równie arystokratycznie co Lara, jak nie moge zasnać to do dziś w myslach przechodzę sobie cały TR Chronicles począwszy od Ulic Rzymu, a skończywszy na budynku Von Croya...

Jakie akcje mysmy z psiapsia odwalaly xD pamietam jak kiedys otwieralysmy na osciez okno wlaczalysmy sobie trojeczke, glośniki na full i Lara wyciągała bazooke po czym strzelałyśmy zeby wkurzyć sąsiadów xD albo jadziemy autobusem i rozkładamy sie na dwóch siedzeniach a moherom mówimy że my arystokratki Croft... akcyjki że hey... scenki z czwórki odgrywałyśmy xD stare dobre czasy... Psiapsi mania przeszła trzy lata temu, ale cholera mnie zostało i do dziś ogladam na jutubie filmiki z nią, płaczę przy muzyce z trójki i w ogole... Lara is my best :D

A Potter nadszedł w trakcie i jakoś nigdy nie spotkał się z akceptacją mojej friend. Niestety nie tolerowała go w żadnej postaci. A ja sie zakochałam w Potterze podobnie jak w Larze, ale do dzis kiedy ktos pyta mnie o zainteresowania wymieniam je w następującej kolejności: Lara Croft, Harry Potter, czytanie, pisanie ^^

o rany dawno sie tak na forum nie rozpisałam... ja to mam manieee xD

Ulubione levele

3. Tomb Raider III Adventures Of Lara Croft - Doki Nad Tamizą
4. Tomb Raider IV The Last Revelation - WSZYSTKO
5. Tomb Raider V Chronicles - Ulice Rzymu, levele Irlandzkiej przygody
__________________
"Fantazji odrzuć dziś nieostry kształt,
Bo czas by miała już Twój głos i twarz..."
Anika jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-02-2007, 14:25   #3
nindalf_black
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 136
Wyślij wiadomość przez MSN do nindalf_black
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

nigdy nie grałem...a nie chce mi sie kupować oryginału...
nindalf_black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2007, 19:54   #4
Hipogryf
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 925
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

Najlepsza jest 2 - to już klasyk, ale za to kiedyś jaki chicior pozniejsze części zawiodły moje oczekiwania. W końcu Legenda mnie przekonała. Pozdro.



[small]Niewiele sensu, ale przynajmniej te koszmarne błędy poprawiłam xD - Anika[/small]
Hipogryf jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-27-2008, 10:07   #5
fan Lupina
Fanatyk, niegroźny
 
fan Lupina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 236
Wyślij wiadomość przez MSN do fan Lupina
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

Topic ,,nieco" stary ale nie zablokowany. Postanowiłem się wypowiedzieć. W Tomb Raidera zgrałem po raz pierwszy w wieku sześciu lat. O le dobrze pamiętam była to jedynka. Niestety nie miałem własnego kompa, a brat zabierał swojego na studia(na szczęście czekałem prawie/tylko 2 lata). Przeszedłem tylko misję gdy Lara zjeżdżała ze stromego podłoża i musiałem coś przeskakiwać. Po kilku latach czyli do 2007 roku (Boże Narodzenie) poprosiłem siostrę o Tomb Raidera Legendę. Instalacja niby długa ale gra wspaniała. Przechodziłem poszczególne poziomy, fabuła super, szczególnie podobały mi się cut-scenki. Niestety musiałem użyć save'a żeby przejść Anglię. W Legendzie podobało mi się absolutnie wszystko.
fan Lupina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-27-2008, 13:26   #6
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

Graliście w wersje next-gen, robioną na Xboxa 360 czy wersję starszą graficznie?
U mnie jakoś chodziła ta wersja z Xpudła :]
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-01-2008, 14:51   #7
fan Lupina
Fanatyk, niegroźny
 
fan Lupina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 236
Wyślij wiadomość przez MSN do fan Lupina
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

Razor sorry dopiro teraz zauważyłem twój post. Ja w Legendzie miałem do dyspozycji next-gen na PC. Ale z związku z moją kartą graficzna (Ge-Force N6200, 128 mb ) nie mogłem z nią grać. Tak mi przerywało, chyba z minutę czekałem na przesunięcie do następnej opcji^^.
fan Lupina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-28-2008, 14:46   #8
Im_Ginny
Praktykant Voodoo
 
Im_Ginny na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Warsaw
Posty: 746
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

W domu mam tylko Tomb Rider - Legend.Przyznaje się że nie przeszłam jej całej, bo braknie mi czasu i szerze mi się nie chce.Mój brat przeszedł ją ze 4 razy xD
__________________
Hello me... Meet the real me
And my misfits way of life
A dark black past is my
Most valued possession
Hindsight is always 20-20,
But looking back it's still a bit fuzzy
Speak of mutually assured destruction?
Nice story... Tell it to Reader's Digest!

Feeling paranoid
True enemy or false friend?
Anxiety's attacking me, and
My air is getting thin'
Im_Ginny jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2008, 10:54   #9
Kapitan menel
Fanatyk, niegroźny
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 232
Wyślij wiadomość przez MSN do Kapitan menel
Domyślnie RE: .:Tomb Raider:.

Tomb Raider Chronicles.
Pierwsza gra na Playstation.Potrafiłem z kumplem przez 2 dni z rzędu grać w nią bez przerwy.
Grafika była total jak na tamte czasy.Była to gra pierwsza w pełni trójwymiarowa, w której kamera poruszała się bardzo inteligentnie.
Kapitan menel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-27-2011, 16:54   #10
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Ach, jak byłem młody to miałem tą grę... tą jedną z najstarszych. ^^ Była mega. Ale pamiętam, że była tam taka misja z rekinem, czy jakimś potworem pod kratami (a kraty były na podłodze) i nie wiedziałem, co robić. ^^
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:31.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.