Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 02-22-2011, 22:06   #1
Hadys
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 321
Domyślnie Sport

Ogólnie o sporcie, czym się interesujecie, jakich macie ulubionych sportowców, jakie sporty lubicie, jakie sporty uprawiacie.

Może ja zacznę, interesuję się sportem wielopłaszczyznowo, każda dziedzina sportu nie jest mi obca. Uwielbiam grać w koszykówkę, siatkówkę i piłkę nożną.
Jednym z moich ulubionych sportowców jest Usain Bolt oraz Andrea Pirlo.

Jakie są wasze upodobania, piszcie, wymieniajmy się poglądami.
__________________
'live fast, die young'
Hadys jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-23-2011, 23:53   #2
Piotrek GT
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Piotrek GT na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Lokalizacja: Toruń
Posty: 144
Domyślnie

Sport zawsze był moją częścią życia, Od 9 lat trenuje koszykówkę, od stycznia kickboxing. Ulubionym sportem były zawsze sporty samochodowe pamiętam relacje z 24 Hours at Le Mans w 2010, 3/4 wyścigu obejżałem lubię też koszykówkę Ulubieni sportowcy to napewno Marcin Gortad oraz Robert Kubica.
__________________
Bo w krwi płynie benzyna, w sercu świszczy turbina...
Piotrek GT jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-24-2011, 20:41   #3
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Nie interesuję się sportem jakoś bardzo. Rzadko kiedy oglądam jakieś mecze, zawody w Tv, ale zdarza się. Najczęściej jest to piłka nożna (ze względu, że tata ogląda), siatkówka i lekkoatletyka. Chyba najciekawsza z tego wszystkiego jest siatkówka mężczyzn. q;

Sama jestem raczej wysportowaną osobą, chociaż nie mam jakiś szczególnych zdolności. Lubię grać w siatkówkę i pływać. W piłkę nożną tylko na małym boisku (takim niewiele większym niż boisko do siatkówki najlepiej) Nie mam kondycji, żeby biegać np 90 m od bramki do bramki. 62 metry na orliku koło szkoły to też stanowczo za dużo. q;
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-24-2011, 20:58   #4
marie
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 2
Domyślnie

Sport Nienawidzę oglądać meczów piłki nożnej. To jest takie bezsensowne bieganie za piłką w jedną i drugą stronę. Czasami uda mi się obejrzeć skoki narciarskie lub mecz siatkówki, bo ową wręcz uwielbiam. Nie często też pływam,
za to uwielbiam aerobic Wylewanie siódmych potów w siłowni też nie wchodzi w rachubę. Lekki jogging z mp3 , ale to tylko gdy jest w miarę ciepło, bo są i fanatycy zimowego.
marie jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-25-2011, 00:47   #5
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Ciężki temat. Z pewnością jestem niewysportowana... nie umiem grać w kosza, piłkę w ogóle właściwie w nic...
Lubię pływać, grać w paletki, jeździć na rolkach, tańczyć... ale to tak bardziej dla rozrywki.
Oglądać za to bardzo. Mecze na żywo to magia. Chyba tylko piłki nożnej nie trawię, dla mnie zbyt monotonna. Koszykówka tylko na żywo... w telewizji nie wiem, co się dzieje. Siatkówkę męską doceniam.
Skoki narciarskie to już w mojej rodzinie tradycja. Nic tylko - Leć, Adaś, Leć!

Generalnie mówiąc, lubię patrzeć, jak nasi wygrywają. oprócz formuły, tam to tylko jeżdżą w kółko. Nie rozumiem o co w tym chodzi, nie odróżniam samochodów, nie widzę w tym nic pasjonującego.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-25-2011, 00:48   #6
Hadys
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 321
Domyślnie

Uwielbiam pływać na otwartych akwenach. Jest w tym cos ekscytujacego.
Trenuje kondycje i robie to co kocham jednocześnie.

Sport lubię także oglądać. Każdy. ; )
__________________
'live fast, die young'
Hadys jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-25-2011, 00:54   #7
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Pływanie w morzu jest niesamowite. Oczywiście nie zawsze, czasami fale nie pozwalają utrzymać się na powierzchni i można wtedy tylko bawić się w 'przeskakiwanie', ale jak woda spokojna, to jest to bardzo przyjemne. Ale muszę przyznać, że nigdy nie odważyłam się tam pływać bez gruntu. W jeziorze owszem, ale w morzu nie. Za duże ryzyko. Mieszkam tak blisko, że bardzo dużo słyszałam o topielcach, ludzkiej głupocie, a czasami po prostu nieostrożności.

To dziwne, ale na południu nie widziałam nigdzie większych jezior... inaczej - takich do pływania. Wokół mojego miasta nawet nad jakimś brudnym bajorkiem rozkręcają biznes...
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
hmmyy... Sport?? Sev1302 Kosz 19 07-06-2008 18:38
Jaki sport chcielibyście uprawiać, gdybyście mieli okazję? Lara Kosz 13 09-09-2007 00:49


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:24.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.