Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-23-2008, 01:57   #11
Kapitan menel
Fanatyk, niegroźny
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 232
Wyślij wiadomość przez MSN do Kapitan menel
Domyślnie RE: Konsole, czy komputery?

Jak dla mnie gry na konsole nigdy nie pobiją gier na PC, aczkolwiek są niektóre tytuły godne uwagi takie jak np. Halo 3.

Pamiętam że konslowce narzekają że PC się zawieszają, a podczas ostatnich targów GC ciągle na Xsie pokazywały się słynne 3 czerwone diody.

Jeśli chodzi o Fifę i Pes to po 20 min grania w demo stwierdziłem że Pes bije Fife na głowę.Chociaż jak nikt w życiu nie doświadczył gry w Pesa to ciężko się jest przestawić na inne sterowanie jeśli jest się zapalonym graczem w Fife.

Zgada się także z Razorem że Gry na konsole są do bani, tzn. Dla frajerów ze stanów liczy się grafika na konsoli a nie grywalność i dobra fabuła tak jak na PC. Jak jakaś gra do PCta nie ma grywalności i fabuła jest zrypana po prostu się w nią nie gra ,a na konsolach liczy się tylko grafa i nic więcej.
Kapitan menel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-23-2008, 23:26   #12
fan Lupina
Fanatyk, niegroźny
 
fan Lupina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 236
Wyślij wiadomość przez MSN do fan Lupina
Domyślnie RE: Konsole, czy komputery?

Teraz kapitanie większość gier są robione jednocześnie pod PC, Xpudło i PS3. Ale są jednak wyjątki jak seria Halo, GTA4(wiecie czy wyjdzie na PC?).
Cytat:
Pamiętam że konslowce narzekają że PC się zawieszają, a podczas ostatnich targów GC ciągle na Xsie pokazywały się słynne 3 czerwone diody.
Możesz mi to wytłumaczyć, bo nie za bardzo rozumiem xD
Cytat:
Jak jakaś gra do PCta nie ma grywalności i fabuła jest zrypana po prostu się w nią nie gra ,a na konsolach liczy się tylko grafa i nic więcej.
Assassin's Creed był zrobiony pod 3platformy które podałem wcześniej i sądzę, że grałoby się tak samo na jakiejkolwiek konsoli xD PC Mają też przewagę, że po prostu można ściągnąć demo, zobaczyć czy gra się podoba itp. a na konsolach można stracić dużo kasy. Bo i gry są droższe, nie ma demówek.
fan Lupina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-24-2008, 08:36   #13
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie RE: Konsole, czy komputery?

Primo : GTA4... tylko plotki, ale myślę, że wyjdzie na PC... R* nie jest głupie, będzie próbował zarobić jesio trochę $$$

Secundo
RROD ---> http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360_technical_problems
na początku pisze : - )

Na konsolach też są demówki... ale żeby je ściągnąć, to musisz na Xbox Live! mieć abonament chyba[jeśli wcześniej chcesz ściągnąć]
Dla darmowych userów dema pojawiają się później
Na Play Station Network [PSN] wsio jest darmowe.

X360 możesz przerobić... ale musiałbyś się upewnić, czy NIE MASZ napędu firmy Lite-On - jest on niemodyfikowalny.
Benq i reszta - da się modyfikować.

A PS2 to się przerabiało SwapMagic, i jedzieeesz :P Są również inne sposoby przerobienia PS2... ale G00g13 nie gryzie


Kod:
Niedługo po premierze konsoli crackerzy rozpoczęli łamanie zabezpieczeń konsoli. Najskuteczniejszym do niedawna rozwiązaniem okazała się modyfikacja firmware'u napędów DVD, która umożliwia uruchamianie pirackich wersji oprogramowania. Microsoft znalazł rozwiązanie tego problemu i od połowy maja 2007 roku banuje konsole używające nieoficjalnego firmware'u łączące się z usługą Xbox Live. Blokowana jest konsola, a nie konto Xbox Live użytkownika, dzięki czemu może on korzystać z usługi na innej, niezmodyfikowanej konsoli. W zablokowanych konsolach pojawia się informacja o błędzie z kodem Z: 8015 - 190D.

We wrześniu 2007 jednak kolejny raz Microsoft przegrał walkę, stworzono firmware które umożliwia grę on-line bez bana, jednak gry muszą zawierać specjalne patche dzięki którym są niemal identyczną kopią oryginału.

Rozwiązanie zastosowane przez Microsoft jest bardzo kontrowersyjne. Pojawiają się informacje o blokadach niektórych niemodyfikowanych konsoli, natomiast prawo w niektórych krajach (m. in. w Polsce) dopuszcza możliwość korzystania z kopii bezpieczeństwa danego oprogramowania co nie jest możliwe bez modyfikacji konsoli.

Od kwietnia 2008 roku, Microsoft wypuszcza swoje konsole z nowym napędem firmy Lite-ON, których nie da sie modyfikować znanymi dotychczas metodami. Wiele grup zajmujących się łamaniem zabezpieczeń Xbox'a 360 zaprzestało z tego powodu swojej działalności i oficjalnie uznało napęd jako nie-modyfikowalny.
Ok, idę grać w Mass Effecta :P
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-31-2009, 15:09   #14
Janello
Czytelnik horoskopów
 
Janello na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Lokalizacja: Szwecja
Posty: 23
Domyślnie

Oczywiście że konsole! Play Station 3 wymiata. Polecam tym którzy się zastanawiają nad kupnem.
Janello jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-23-2009, 00:15   #15
TomuSS
Czytelnik horoskopów
 
TomuSS na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 27
Domyślnie

Zdecydowanie konsole... Od kilku lat gram w tylko jedną grę na kompie - WoW... A ostatnio już tylko na konsoli... PS3 oczywiście
TomuSS jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-26-2009, 23:59   #16
Rohas
Niepoprawny marzyciel
 
Rohas na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 46
Wyślij wiadomość przez ICQ do Rohas
Domyślnie

Konsole - mam PSP i X360. W marcu dojdzie PS3. Granie na PC? Tylko jeżeli myślimy o CS i MMORPG. Reszta na konsolach
Cytat:
Jak dla mnie gry na konsole nigdy nie pobiją gier na PC
Już dawno je pobiły
Rohas jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-27-2009, 01:32   #17
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

To zobacz, co się stało z Oblivionem/ME, w porównaniu do Morrka.
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-19-2010, 12:50   #18
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Z racji tego, że praktycznie nie gram na komputerze (no oprócz kultowych Simsów) to zdecydowanie konsole - PSP i Wii. A szczególnie to drugie. Trzeba się trochę ruszyć a nie samymi palcami i rękami grać. Naprawdę polecam .
__________________
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-27-2010, 23:54   #19
Piotrek GT
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Piotrek GT na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Lokalizacja: Toruń
Posty: 144
Domyślnie

Więcej gram na konsoli - PS2 i PSP ale i na kompie też gram - ostatnio znowu mi podkręca Battlefield 1942 ^^
__________________
Bo w krwi płynie benzyna, w sercu świszczy turbina...
Piotrek GT jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-26-2011, 17:52   #20
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Wolę komputery, z racji tego, że konsoli żadnej nie mam. Ale grałem na Xboxie, PlayStation, PSP i Wii, i jakoś jedynie spodobało mi się PSP... Nie jestem przyzwyczajony do pada (zresztą, przyznam się, na padzie grałem chyba raz, dwa w życiu), a PSP mi się podoba, można tam mieć Bluetooth, Internet, można mieć skype, czytać książki, oglądać filmy, a co najważniejsze - jest przenośne. Jedyne, co mi się nie podoba to fakt, że nie ma na PSP dobrego emulatora. xD
Wii też jest dosyć fajne (ten pilocik), ale nie podoba mi się tam grafika... ale fajnie gra się w kręgle.
PS, Xbox, ech, nie lubię tego, a już na pewno wojny między tymi dwoma konsolami...
Poza tym, na komputerze możesz mieć łatwo dosyć Internet, słuchać muzyki, wszystkie gry prawie wchodzą na PC, a do tego można ściągać emulatory. No, a jak ktoś lubi pada - to co za problem go podłączyć? ;P
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:12.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.