Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Hogwart

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-18-2010, 14:00   #571
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie

Kasia chyba popadła w jakiś letarg, bo przez dłuższy czas się nie odzywała. Blondynka postanowiła jej z niego nie wyrywać. Sięgnęła ręką pod stolik, by wyciągnąć Ogniste Whisky, ale nic tam nie znalazła. No taaak, przecież nie była w dormitorium Ślizgonów. Musiała się poczęstować colą stojącą na blacie. Dobrze, że była chociaż ona, w końcu w tym pomieszczeniu było tak ciepło.
- Ooo, wow - rzekła, gdy Michail wrócił do pomieszczenia z jedzeniem i piciem. - żeby cię nie przyłapali z alkoholem, chłopie! A zresztą co tam. - porwała jedną z butelek whisky. Nie Ognista, ale jednak whisky i zaczęła sobie je popijać.
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-18-2010, 21:09   #572
Aspiro
Niepoprawny marzyciel
 
Aspiro na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Lokalizacja: Poznań
Posty: 39
Domyślnie

-Nie takie rzeczy się w życiu przemycało.- rzekł Michail.-Raz na niemieckiej granicy przemyciłem wampira w butelce. Wystarczyło zaklęcie jina (dżina). Coś ci przemycić?-zapytał i wyciągnął z kieszeni zabytkową wieloletnią ognistą whysky ogdena.
__________________
Love is beautiful!
Love is amazing!
Love is important!
Love is a bit of magic!
Love is a thing that I want!
Aspiro jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-18-2010, 22:45   #573
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie

- Ale on cię o to prosił, czy raczej został zmuszony? - zaciekawiła się blondynka. - Jak widzisz ja siedzę w tym wspólnym z nudów. Jestem ze Slytherinu. - Machnęła niedbale ręką, a następnie upiła trochę alkoholu. - na razie nie mam specjalnych życzeń, ale chętnie napiłabym się czegoś nieco mocniejszego niż to whisky. - położyła nacisk na "nieco". Bo nawet Ognista była lepsza. - a tak poza tym, to co ty robiłeś na niemieckiej granicy? - zaciekawiła się. Cóż, chłopak był widocznie nieźle rozeznany.
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-19-2010, 08:21   #574
Aspiro
Niepoprawny marzyciel
 
Aspiro na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Lokalizacja: Poznań
Posty: 39
Domyślnie

-Bułgarskie ministerstwo goniło mnie za zamordowanie nauczyciela, a ja goniłem śmierciożerców. Zaprzyjaźniłem się po drodze z węgierskim "wampirem-abstynentem" który chciał uciec do anglii. Powiedziałem mu, że... Hick- czknął Michail po solidnym łyku mugolskiego spirytusu podpalanego specjalnym eliksirem. Po czymś takim, mugol zwijałby się w nieludzkich mękach. Chłopak poczęstował tym koleżankę, która pisnęła "mocne" i usiadła z wrażenia na fotelu. Michail kontynuował opowieść.
-No więc rzekłem mu, że pomoże mi odnaleźć siedzibę śmierciożerców. On zgodził się, i dzięki butelce znaleźliśmy się tu. W Bułgarii szybko o mnie zapomnięli, a my znaleźliśmy się razem w Londynie. Zaprowadził mnie do Dźiórawego Kotła, przedstawił jakiemuś olbrzymowi i powiedział jak dojść do siedziby. Olbrzym nazywał się Graup. Zaprowadził mnie do Hagrida, i tak znalazłem się tutaj na piątym roku. Zadowolona z bimbru?- zapytał towarzyszki. Że była ona bardzo piękna, a on upity w trzy tyłki, przewrucił się na nią, niby przypadkowo. Dziewczyna była dość trzeźwa, aby dać w nos człowiekowi obmacującemu jej piersi. Tak więc Michail leżał nieprzytomny na podłodze, z rozkwaszonym nosem i szelmowskim uśmiechem na twarzy. Koledzy szybko zanieśli go do dormitorium i połorzyli na łużku, jak najdalej od rozwścieczonej ślizgonki.
__________________
Love is beautiful!
Love is amazing!
Love is important!
Love is a bit of magic!
Love is a thing that I want!
Aspiro jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2010, 23:39   #575
Lupin_Kasia
Świr wymagający opieki
 
Lupin_Kasia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: A gdzieś w Polsce.
Posty: 360
Domyślnie

Kaśka zamrugała oczami. Cholera. Impreza się dzieje a ona śpi? No świetnie!
- Ya... - mruknęła, wstając i rozciągając kości - Co tu się w ogóle dzieje?
__________________

"Bywają takie wątłe nitki, łączące człowieka z otoczeniem, ktore dopiero wtedy, gdy przychodzi do zerwania ich, okazują się naczyniami krwionośnymi"
Lupin_Kasia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-28-2010, 10:02   #576
Aspiro
Niepoprawny marzyciel
 
Aspiro na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Lokalizacja: Poznań
Posty: 39
Domyślnie

- Gdzie ten bułgar? - zapytała Angelina.
- Tutai. - odpowiedział jej Michail, wchodząc do pokoju z plikiem kartek. Nikt wcześniej nie zaóważył jego nieobecności.
- Co to? - zapytała Lupinka, wskazując na kartki.
- Nic takiego, bawicie sie dalij. - odpowiedział i poszedł do pokoju chłopców. Jedna ze stron upadła na podłogę. Widniał na niej herb śmierciożerców. Dziewczyny z zaciekawieniem czytały część akt dotyczących jakiejś bułgarskiej dziewczynki. Jej nazwisko wydało im się dźiwnie znajome.
__________________
Love is beautiful!
Love is amazing!
Love is important!
Love is a bit of magic!
Love is a thing that I want!
Aspiro jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
~~Hufflepuff~~[Proszę o usunięcie z powodu braku chętnych do pisania] NimfadoraTonks Kosz 24 02-25-2008 12:57
*Hufflepuff* mati012 Kosz 64 02-04-2008 14:30
Hufflepuff Ginny_Weasley12 Kosz 293 01-19-2008 10:48
Hufflepuff Ginny_Weasley12 Kosz 2015 06-07-2007 20:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:48.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.