Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 09-07-2007, 15:25   #11
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Siatkówka

Dla wszystkich zainteresowanych pisze, że... niestety, ale przegraliśmy z Belgią 3:1. Polacy grali beznadziejnie. Jedynie brawa dla Kadziewicza, który próbował ratować naszą grę. Zaskakuje mnie to, że Winiarski rzadko atakował. Noi bardzo odczuwalna jest niebecność Gruszki i Wlazłego. Moim zdaniem wyjdziemy z grupy i mamy jakieś szanse coś na tych mistrzostwach osiągnąć. Polacy muszą jednak uwierzyć w siebie i wyeliminować błędy. A jutro mecz z Turcją. Ja mam nadzieję, że wygramy, chociaż czas pokarze
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-07-2007, 17:56   #12
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Siatkówka

Wiesz co wyobraź sobie, że umiem. Tyle, że ty nie założyłeś identycznego, lecz podobny. Tam było tylko o ulubionym siatkarzu i trochę mało osób pisało. Zresztą jak ci nie pasuje to nie musisz tu pisać. A jakoś innym osobom to nie przeszkadza
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-10-2007, 20:29   #13
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie RE: Siatkówka

hehe..
a teraz są te mistrzoswa Europy... Polacu przegrali z Belgia... ALE KWAS!!! JAK ONI TAK MOGLI!!!??? JAK KADZIEWICZ MÓGŁ ZAWIEŚĆ?!!
Wkurzylam sie na Łukasza. :/
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-11-2007, 17:20   #14
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Siatkówka

Porażka z Belgią to kompromitacja... akurat Kadziewicz w tym spotkaniu bardzo dobrze grał. A jeszcze bardziej żałosna jest dzisiejsza porażka z Finlandią i prawdopodobnie koniec marzeń o medalu. Chociaż wierzmy w naszą reprezentację, aby wygrali te dwa kolejne mecze.
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-14-2007, 19:22   #15
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Siatkówka

oj tam :|, było, minęło i miejmy nadzieję, że nie wróci. Teraz ważne jest by dostać się na IO i zdobyć dziką kartę na PŚ
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-15-2007, 21:55   #16
agatqa92
Praktykant Voodoo
 
agatqa92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 537
Domyślnie RE: Siatkówka

jestem wściekła.. mecze były tragiczne.. chociaz czasem nienajgorzej im szło i chyba były ze dwa mecze w którcyh przegrali 3:2 w setach.. i tak źle i tak niedobrze.
agatqa92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-16-2007, 12:22   #17
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Siatkówka

a kto jest szczęśliwy ? To prawda było źle, ale chyba wszyscy powinni o tych ME zapomnieć. Zresztą niedługo kwalifikacje do IO, a to chyba ważniejsze niż ME
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-17-2007, 21:02   #18
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Siatkówka

Komu kibicowaliście w finale ME? Ja Hiszpani, pewno niektórzy zaraz powiedzą, że Rosja bardziej zasłużyła na wygraną :|. Ja osobiście nie lubię Rosji jako państwa, więc reprezentacji Rosji w siatkówkę też nie. A wiecie może kiedy Polska gra jakiś następny mecz? Z tego co mi wiadomo to pod koniec listopada ( mówię oczywiście o męskiej rezprezentacji). A i piszcie trochę częściej w tym temacie
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-20-2007, 22:20   #19
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie RE: Siatkówka

heh to ja sie moze wypowiem.
Ja głosowalam na Hiszpanie oczywiście. Aż trudno uwierzyc, ze wygrala z Rosją, z tak potężnym przeciwnikiem. Moja sister juz sama daje korepetycje z Hiszpańskiego, nieraz byla w Hiszpanii, mówi biegle i w ogóle.
A Rosji też zbytnio nie lubie. Jak byla LŚ to Brazylia wygrała nie?? A drugie miejsce Rosjanie. I ja sie założyłam nawet z takim moim kolegą o to, ze wygra Brazylia. Co prawda tylko o przekonanie, ale liczy sie gest
on mówi, że jest Poltavski. a swoją drogą ja tak średnio lubię tego Sevena, czy jak mu tam. Taki łysy i w ogole. Ale gra to on dobrze. nawet bardzo dobrze.
Pamietam, jak Poltawsiego przezywaliśmy Pończoszki (ja to wymyśliłam xD) no bo mi sie skojarzyło: Poltavski-Pończoszki.
A moim idolem był Giba czy jakoś tak. Jego nazwisko sie czytało Żiba. i był Żaba. I był sobie Żaba i Pończkoszki xD
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-22-2007, 12:45   #20
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Siatkówka

Cóż... ja tam się b.cieszę, że Rosja przegrała, ale wolałabym już zapomnieć o tych ME. A ten Poltavski to rzeczywiście dobrze gra i atakuje, ale moim zdaniem w Polsce są siatkarze lepiej grający od niego np. Wlazły. A tak w ogóle to dobrze, że wyjaśniła się sprawa skurczów Wlazłego. Oglądacie ME siatkarek?
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:53.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.