Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Pozostałe

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-22-2007, 20:44   #21
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Moony ja bym użyła angielskiej wersji Sam wiesz kto czyli "you now who" bo tak jakoś lepiej brzmi xD
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-25-2007, 16:11   #22
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Przeczytajcie to: xD
http://www.harrypotter4.friko.pl/fanpottera.html
zaskakująco wiele rzeczy odnosi się do mnie
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-25-2007, 16:16   #23
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

już wchodzę xD

Przeczytałam.. wiele rzeczy tesh sie do mnie odnosi xD

Np. 51. Na stacji King's Cross próbujesz się dostać na peron 9 i 3/4 . Gdy lądujesz na ścianie, podnosisz się, otrząsasz i tłumaczysz przechodniom , że najwidoczniej znowu Zgredek przy tym majstrował.
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-25-2007, 16:21   #24
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Do mnie również się wiele rzeczy odnosi ^^.
Poza tym na tej liście znalazłam nowe pomysły xD.
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-25-2007, 16:30   #25
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Tak... pomysłów to tam jest wiele... xD


W każdym razie nie uważam JKR za Hermione xD
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-25-2007, 16:41   #26
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.



To ja przedstawiam wam rzeczy, które dotyczą mnie: xD

5. Wypowiadasz 'lumos' za każdym razem, gdy włączasz latarkę.
12. Przymierzasz każdy srebrzysty materiał jaki znajdziesz w domu by sprawdzić czy przypadkiem nie staniesz sie niewidzialny.
13. Zanim się ruszysz by coś przynieść, zawsze najpierw próbujesz to przywołać. 'Accio pilot.'
17. Lekcje chemii nazywasz lekcjami eliksirów.
20. Rozklejasz się za każdym razem gdy słuchasz 'Hedwig's Theme'.
22. Żarliwie dyskutujesz na temat ile żelu Tom Felton musiał nałożyc na swoje włosy w dwóch pierwszych częsciach filmu.
23. Wiesz, że Harry urodził się 31 lipca 1980, Hermiona 19 września 1980 a Ron 3 marca 1980, chociaż informacji na ten temat nie znajdziesz w książkach. /wiem także że Draco urodził się 5 czerwca xD/
28. Siedząc przed kompem co chwila odświeżasz swoje ulubione strony o HP w nadziei na uaktualnienia.
31. Potrafisz zanucić z pamięci cały "Hedwig's Theme' .
32. Patrząc na zdjęcie z filmu potrafisz dokładnie zacytować kwestie, które są wypowiadane w tym momencie.
39. Ciągle dzielisz się nowymi teoriami na temat cyklu ze swoimi przyjaciółmi, nawet gdy ci ostatni każą ci się zamknąć.
42. Biegniesz przed telewizor za każdym razem gdy słyszysz 'Hedwig's Theme' i zafascynowany gapisz się w ekran aż reklama filmu dobiegnie końca.
45. Płakałeś, gdy minął dzień twoich 11-stych urodzin a ty nie dostałeś listu z Hogwartu.
48. Godzinami mruczysz 'Wingardium Leviosa' patrząc na pióro a gdy się nie wznosi, uparcie twierdzisz, że źle to wymówiłeś.
50. Wrzeszczysz 'Irytku!! Dorwę cię!!' gdy z prysznica zaczyna lać się na ciebie wrzątek.
52. Widząc dużego czarnego psa myślisz albo: O NIE!! JUŻ PO MNIE!!! albo: CZEŚĆ SYRIUSZU!!
53. Gdy słyszysz, że któs mówi źle o Harrym Poterze zdzielasz go w głowę swoim tomem Zakonu Faniksa. //NIE! A NAWET PRZECIWNIE xD//
66. Stale czytasz książki o HP od deski do deski robiąc przerwy tylko po to, by coś zjeść. //I IŚĆ DO ŁAZIENKI =D//
77. W sklepie z wyposażeniem do łazienek, próbujesz znależć dokładnie taki model wanny jaki znajduje się w łazience prefektów.
78. Mimo, że już dawno skończyłeś 11 lat a wrzesień już minął, nadal czekasz na list z Hogwartu. XDXD
83. Zastanwiasz się nad ulubionymi kolorami postaci z książek.
84. Obchodzisz urodziny bohaterów książek.
90. Widziałeś każdy film co najmniej trzy razy.
91. Zielone światło sygnalizacyjne doprowadza cię do szału (zwłaszcza nocą).
92. Są tacy co sądzą, że przydałaby ci się terapia, która pomogłaby ci pozbyć się tej obsesji.
93. Godzinami siedzisz nad książkami szukając wskazówek dotyczących kolejnych tomów.
97. Gdy nie zrobisz czegoś związanego z HP w ciągu dnia, uznajesz go za dzień stracony.
107. Zwracasz szczególną uwagę na szczupłych, czarnowłosych chłopców w okularach. /NIE! RACZEJ NA BOSKICH BLONDYNÓW XD/
108. Wszystko i wszyscy kojarzą ci się z książką.
109. Gdy nudzisz się na lekcji, zaczynasz obserwować kolegów zastanawiając się jaką postacią mogliby być.
114. Spędzasz 3 godziny szukając na DVD scen, które nie pojawiły się w filmie.
115. Obejrzenie ich zajmuje ci kolejne 3 godziny.
116. Następne 3 godziny to zapamiętywanie szczegółów.
117. I ostatnie 3 godziny to dzwonienie do innych fanów HP by im zacytować nowe dialogi.
127. Więcej niż jedna rzecz wymieniona na tej liście odnosi się do ciebie.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-25-2007, 18:37   #27
Essi
Omijać szerokim łukiem
 
Essi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,329
Wyślij wiadomość przez MSN do Essi
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Do mnie też odnosi się baaardzo wiele punktów z tej listy...
__________________
rewolucja wariatek jest już blisko...strzeżcie się, wszyscy normalni!!!



Wkrótce ją jakieś wichry żałosne rozwiały
wśród wiosennych błyskawic i szumów ponurych...
Zgrzebne ciotki płakały-lecz nic nie wiedziały
jaki był smak miłości i... trutki na szczury.
Essi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-26-2007, 20:45   #28
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Ja dzisiaj przechodziłam obok tych sąsiadów od czarnego psa, o którym pisałam xD.
Leżał sobie (pies), ale jak mnie zobaczył to się zerwał i chciał sobie poszczekać, ale popatrzyłam na niego wzrokiem szalonej fanki "Harry'ego Pottera" i powiedziałam "Witaj Syriuszu, spokojnie!".
Popatrzył na mnie i wrócił do spokojnego leżenia. A ja w dziki śmiech ^^.
To było po drodze do kościoła, bo szłam na spowiedź. Później wracałam z koleżankami i nagle patrzymy- tu taki wielki, czarny pies. Więc zaczęłyśmy się drzeć "Ponurak! Ponurak! O Boże, ja zginę! Ponurak! Karolina!/Kaśka!/Olka! (w zależności, która się darła) Czy wy widzicie tego psa?! O Boże ponurak!". I w dziki śmiech.

A jeszcze później byłam z rodzicami w Tesco. No i stoję sobie spokojnie patrząc z dość niewielkim zainteresowaniem na różnorodne pieczywo. Znudziła mi się ta jakże rozwijająca czynność i się odwróciłam. I dostałam zawału. Mało nie zemdlałam. Przede mną stał facet. (No nie no, sensacja!) W pierwszej chwili myślałam, że to David Thewlis- ten osobnik był bardzo podobny do Thewlisa na pewnym zdjęciu. Gdy już ocknęłam się z szoku, stwierdziłam, że jednak nie jest tak podobny ^^. Ale w pierwszej chwili to myślałam, że padnę xD.

Albo w piątek, kończyła się przerwa przed religią. Miałam już iść pod drzwi do klasy, ale jakimś cudem zaczęłam myśleć o tym "Jak to by fajnie było, jakbym się dostała do Hogwartu". Szłam powolnym krokiem. I nagle czuję, ktoś mnie szturcha. Ocknęłam się z letargu i popatrzyłam nieprzytomnie. Zobaczyłam Iwonę, z bardzo rozbawionym wyrazem twarzy (to ona mnie szturchała) i Paulinę, wręcz zalewającą się od śmiechu. Posłałam im spojrzenie pt. "Co się stało?". I jak się dowiedziałam- Paulina pytała mnie, czy idę w sobotę do szkoły (odrabialiśmy), a ja odwróciłam głowę, rozdziawiłam usta, patrzyłam obłędnym wzrokiem i wyglądałam jak idiotka. ^^
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-30-2007, 18:44   #29
buffy92
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 398
Wyślij wiadomość przez ICQ do buffy92 Wyślij wiadomość przez AIM do buffy92 Wyślij wiadomość przez MSN do buffy92 Wyślij wiadomość przez Yahoo do buffy92
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Moony - gdy czytałam Twoje teksty, tak się śmiałam ,że mama weszła sprawdzić czy wzrosła mi gorączka A co do listy - jestem wielką fanką

buffy92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2007, 19:10   #30
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

No więc, kolejne wesołe perypetie równie wesołej i świrniętej maniaczki HP znanej jako Moony Alex...

Więc, w ostatni piątek poszłam z dwiema koleżankami na Drogę Krzyżową. Szłyśmy sobie najspokojniej na świecie i Karolina opowiadała swój sen. Głównymi bohaterami była tak zwana Elita mojej szkoły, czyli kilku chłopaków, którym nie brakuje wielbicielek- jedną z nich jest właśnie Karcia. Opowiadała więc jak to ona, ja, Iwona (również przy tym obecna) i Olka siedziałyśmy zamknięte w jakimś pokoju wraz z tymi chłopakami. Snu nie będę dokładnie opisywać, bo nie jest ważny, a poza tym niekoniecznie najciekawszy na świecie (w każdym bądź razie ja siedziałam obojętna na wszystko i zamyślona). W każdym bądź razie, gdy Karcia skończyła swoją niezwykle barwną i żywiołową historię (taa...) powiedziała, że nie wie, co ten sen może oznaczać.
Na co ja z wymalowanym na twarzy uśmiechem numer siedemset trzynaście i anielskim wzrokiem odparłam: "To na pewno oznacza, że niedługo zostaniesz pożarta przez olbrzymią żelkę".
I wybuchnęłam śmiechem. Gdy Karolina skojarzyła, również zaczęła się śmiać, natomiast Iwona, która ma dość średniowieczne podejście do czarodziejów i czarownic szła niewzruszona.

Tego samego dnia, po nabożeństwie, czekałyśmy na ojca wyżej wspominanej Karoliny, który miał nas odwieźć do domu. Było już ciemno, gdzieś po ósmej. Stałyśmy i dygotałyśmy z zimna.
Nagle Iwona poinformowała nas, że jest pełnia księżyca. Rzuciłam okiem fachowca na niebo i wygłosiłam wykład, pod tytułem i o treści "Księżyc nie jest w pełni tylko w pół pełni, to znaczy w jakiejś tam kwadrze, ale to nie jest pełnia, tylko pół pełnia...". No i ja oczywiście zamyśliłam się, bo z kim może mi się skojarzyć pełnia księżyca? W tym momencie głównym tematem moich przemyśleń stał się temat "Jaką szansę ma Remus na przeżycie w siódmym tomie".
Oczywiście nie docierało do mnie, jak dziewczyny starały się mi coś przekazać.
Ocknęłam się, przyjęłam do wiadomości i zaczęłam szukać na niebie gwiazdy zwanej Syriuszem ^^.

W czwartek, na polskim rozmawialiśmy o filmach. Stał się cud, ponieważ zgłosiłam się, aby coś powiedzieć. Pół klasy zaczęło chichotać, gdy zaczęłam swoją wypowiedź:
"Tak więc, wiem, że większość klasy, zaraz zacznie teatralnie wywracać oczami i patrzeć na mnie z politowaniem bądź się śmiać, ale ja jako wielka maniaczka Harry'ego Pottera uwielbiam ekranizacje tej powieści...". W tym momencie cała klasa oczywiście w śmiech, a ja uraczyłam wszystkich ironicznym spojrzeniem profesora Snape'a i gadałam, że lubię filmy o HP, na innych się natomiast nie znam, bo rzadko oglądam.

Ale chyba najdurniejszą rzecz planuję dopiero zrobić ^^. Otóż wpadłam na genialny pomysł rozpoczęcia hodowli kwiatków. No i zakupiłam saszetkę nasionek kwiatków o wdzięcznej nazwie "portulaka", zasiałam je i przyrzekłam, że jak wyrosną to każdy z nich będzie nosił imię postaci z Harry'ego Pottera, a ja będę do nich gadać xD.
Póki co tylko jeden zaczął kiełkować.
Remus się nazywa xD.


No, to chyba byłoby na tyle moich nienormalności z życia wziętych xD.
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Miłość! Czy potrzebna w życiu? Albus12 Inne 88 01-28-2010 21:44
Magia w naszym życiu anesse Kosz 18 08-17-2008 14:08
,,Nigdy w życiu'' , ,,Ja wam pokażę'' Katarzyna Grochola Harry Potter 33 Kosz 0 06-11-2008 15:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:53.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.