Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Postacie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-03-2007, 11:28   #11
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Draco Malfoy

Limonka trochę to stronnicze nie sądzisz, nie uważam że Harry dobrze zrobił rzucając w niego nieznaną mu klątwę, mogące doprowadzić do jego śmierci, ale żeby od razu dupek i debil
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-03-2007, 16:08   #12
Lilly Malfoy
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 16
Domyślnie RE: Draco Malfoy

Limonka masz rację on ma uczucia jak każdy popłakał sie bo niemugł sobie poradzić dobrze zrobił ON NIE JEST MIĘCZKIEM !!!!!
Lilly Malfoy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-03-2007, 16:55   #13
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Draco Malfoy

Cytat:
"Limonka trochę to stronnicze nie sądzisz, nie uważam że Harry dobrze zrobił rzucając w niego nieznaną mu klątwę, mogące doprowadzić do jego śmierci, ale żeby od razu dupek i debil"
ej, dupek nie napisałam chodziło mi o to, że mógł go zabić... I byłby zwykłym mordercą... To było nieodpowiedzialne...
Zgadzam się, że nie jest mięczakiem...Chociaż tak był przedstawiony w filmie. On się martwił o swoją rodzinę...
W ogóle jakby Death Eatersi nie wpadli na wieżę, to Draco przeszedł by na stronę Dumbledora...
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-03-2007, 23:33   #14
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Draco Malfoy

nie jest to do końca dowiedzione, ale prawdopodobne, mimo to bardzo lubię Dracona
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-04-2007, 00:35   #15
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Draco Malfoy

Może i nie do końca, ale jak miałby go zabić to zabiłby od razu po rozbrojeniu i nie wdawałby się w pogawędkę z Dumbledorem. Co z resztą sam Dumbi stwierdził. Widać było, że Draco sam nie wie co ma robić i nie chce zabijać...
Zgadzam się z pewnym zdaniem z książki:
-Draco, Draco, you are not a killer

:smilewinkgrin::smilewinkgrin:
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-06-2007, 16:14   #16
LadyGray
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 52
Wyślij wiadomość przez MSN do LadyGray
Domyślnie RE: Draco Malfoy

No pewnie tak, chociaż dzięki Tobie trochęn bardziej go polubiłam i zrozumiałam niektóre rzeczy...
LadyGray jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-06-2007, 21:36   #17
TomV
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do TomV
Domyślnie RE: Draco Malfoy

Jak możecie w ogóle pisać, żę Harry jest taki wredny i w ogóle głupi bo prawie zabił Malfoya Sectusemprą. Przecież to Malfoy od samewgo początku, od pierwszej klasy czepiał się Harry'ego i jego przyjaciół, to Malfoy zawsze z nich szydził i dogryzał im, więc nic dziwnego, że Harry go nienawidził. A gdy Potter zobaczył jak Draco ryczy to przeciez MALFOY PIERWSZY GO ZAATAKOWAŁ! A potem chciał rzucić klątwę! Ale przecież wszystko jest ok, bo Malfoy jest "zajebisty", co?
TomV jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-06-2007, 22:48   #18
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Draco Malfoy

Szczerze mówiąc zdziwiłam się, że taki komentarz pojawił się dopiero teraz... Może nam się jakaś ciekawa dyskusja wywiąże =)
Więc, po pierwsze...Draco chciał się z Harrym zakumplować. Ale przy tym obraził Rona, więc Harry raczej go nie polubił...A dlaczego Draco jest taki jaki jest, starałam się wyjaśnić w moim artykule...
Po drugie, dziwisz mu się, że zaatakował pierwszy? Bo ja nie. To musiała być dla niego bardzo kompromitująca sytuacja. Zawsze starał się grać twardziela, a tu nagle największy wróg widzi go płaczącego...
I po trzecie, Draco chciał rzucić Crucio. No wiadomo, że niezbyt przyjemne, ale przynajmniej o znanym skutku. A Harry cisnął zaklęciem, niewiedząc co ono robi.

Nie lubię Pottera, ale określenie "debil"...no cóż, chodziło mi tylko o tą sytuację. I może jeszcze kilka innych. No i widzę, że zraziło Cie określenie "zajebisty"...Sama nie wiem dlaczego Dracona lubię najbardziej, więc nie powiem dlaczego tak napisałam...I zgodzę się co do tego, że Malfoy wiele razy zachował się jak skończony idiota...

Ale się rozgadałam... XD
Liczę na dalszą dyskusję :smilewinkgrin:
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-07-2007, 18:13   #19
TomV
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do TomV
Domyślnie RE: Draco Malfoy

Harry rzucił Sectumsemprę, ale była to chwila, nie miał czasu, żeby się zastanawiać. Zresztą on uważał Księcia za kogoś wspaniałego, bo w końcu ten tajemniczy "ktoś" bardzo pomagał mu w eliksirach. Nie mógł myśleć o nim źle, nie przypuszczał, że w jego książce znajdzie czarnomagiczne zaklęcie. Chciałbym zauważyć jeszcze jedno. Skutki Sectumsepry nie są tak bolesne, jak klątwa Cruciatus.

Zeby było jasne ja nie lubię Harry'ego. Ale Malfoya też nie. Draco zawsze zachowywał się jak dupek, a okazując słabość w 6 tomie jeszcze bardziej stracił w moich oczach. I jakoś ciężko jest mi mu współczuć...
TomV jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-07-2007, 19:05   #20
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Draco Malfoy

No ale od Sectusempry można szybciej umrzeć niż od Cruciatusa =D. No tak mi się przynajmniej wydaje...
Zgadzam się, że Draco wiele razy zachował się jak dupek, ale ja twierdzę że to nie do końca jego wina.
Dalej...ja właśnie w 6 tomie bardzo Dracona polubiłam. W sumie sama nie wiem dlaczego. Może Ty masz poprostu taki jakiś męski punkt widzenia, że jak chłopak okaże słabość to zaraz jest jakiś błee XD A z resztą ja mam słabość do blondynów XD
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Why do you like Draco Malfoy? Ginny_xD English zone 57 04-11-2010 20:34
Czy Draco Malfoy miał Mroczny Znak? Mirru Pozostałe 36 04-07-2010 20:42
Draco Trilogy xD Limonka Kosz 20 05-30-2009 20:31
Draco Malfoy zły? okta Insygnia Śmierci 22 07-31-2008 18:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:36.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.