Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Pozostałe

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 09-03-2008, 19:09   #21
areczek38
Świr wymagający opieki
 
areczek38 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 438
Domyślnie RE: Wkurza Cię to??

No więc. U mnie w klasie większość osób przeczytała wszystkie części Harry'ego Pottera, czyta lub ma zamiar przeczytać ;D. Także nie mam żadnych problemów =]. Nawet w I gimnazjum mieliśmy Harry'ego Pottera jako dodatkową lekturę na ocenę celującą xD. Bo pani mówiła, że to ciekawa książka, no i tak zachęciła większość klasy.
Co do ludzi... No jest to trochę wkurzające jak ktoś krytykuje coś o czym nie ma zielonego pojęcia, jednak tacy są ludzie. Nie mają co robić, to się wyżywają na tym co jest sławne i o czym jest głośno ;/. Natomiast u mnie na lekcji religii też padł taki temat o Harrym Potterze, jednak katechetka powiedziała, że nie ma w tym nic złego.
__________________
Areczek38
areczek38 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-07-2008, 10:53   #22
Nibilus
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 44
Domyślnie RE: Wkurza Cię to??

Szczerzę mówiąc nie chciało mi się czytać waszych wszystkich postów co zazwyczaj robie żeby dobrze zrozumieć temat powiem wprost WKURZA MNIE TO!!:upset:
Nibilus jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-09-2008, 17:16   #23
danielharry
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 16
Domyślnie tak

jasne, że mnie to wkurza... wszystkie moje "koleżanki" twierdzą, że ta książka miesza małym dzieciom w głowach no i skoro Kościół ma takie zdanie jak ma to one też...ale to jest bez sensu po pierwsze nie przeczytały nawet jednej strony a po drugie HALO to tylko książka oczywiście wspaniała, ale jednak książka
danielharry jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-09-2008, 19:22   #24
Sugarplum
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 3
Domyślnie

Mnie to okropnie wkurza ! U mnie w klasie 4 osoby lubią Harrego, a reszta go przezywa. Dla mnie to jest żałosne, bo wiem, że nigdy nie przeczytali nawet jednego rozdziału ! Oceniają całą sagę tylko po tym, że opowiada o małym czarodzieju.
Sugarplum jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-06-2008, 21:07   #25
Zgredek_
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 14
Domyślnie

Jest mnóstwo ludzi, którzy nie maja pojęcia o tych książkach a przezywają Harrego Pottera. To jest chore. U mnie w klasie też są osoby, które nie lubią Harrego. Moje koleżanki też za tym nie przepadają, ale wiedza , że uwielbiam HP więc się nie udzielają. Ale chłopaki czasami coś gadają, że to jest głupie itp. ale ja się tym nie przejmuję. Ostatnio też ksiądz na kazaniu gadał o HP , że mamy sie wystrzegać takich książek .Ja chodzę co niedzielę do kościoła tp. ale chyba nigdy nie przestanę ich czytać , bo przecież to nic złego . A w kosciele po prostu przesadzają . ;/;/
Zgredek_ jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-07-2008, 18:02   #26
ZgreD
Świr wymagający opieki
 
ZgreD na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Lokalizacja: Silesia.
Posty: 321
Domyślnie <.>

Hmm . . . widzę, że w porównaniu do innych, moja wypowiedź będzie krótka :
Trudno, żeby nie wkurzało.




Cytat:
Napisał Zgredek_ Zobacz post
Ostatnio też ksiądz na kazaniu gadał o HP , że mamy sie wystrzegać takich książek .Ja chodzę co niedzielę do kościoła tp. ale chyba nigdy nie przestanę ich czytać , bo przecież to nic złego . A w kosciele po prostu przesadzają . ;/;/

Kościół czepia się HP, bo ludzie nie chodzą tam do kościoła itp.
Swoją drogą dziwne, że nie było tam tego rodzaju miejsc, a przynajmniej nie było o nich żadnej wzmianki; Nie wolno zapomnieć, że czarodzieje też obchodzili Święta Bożego Narodzenia.
ZgreD jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2008, 12:53   #27
czarna_dalia
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 44
Red face

Cytat:
Napisał M@X Zobacz post
Czy wkurza was to, że ludzie, którzy nie mieli styczności z Harrym Potterem wyrażają swoje opinie o nim?? Na przykład- obejrzą film, np. Komnatę Tajemnic, a wychodząc z Kina krytykują go przezwiskami itp. Oczywiście chodzi mi o tych ludzi, o których masz pewność, że o całej sadze wiedzą tyle, co nic mówiąc delikatnie. W mojej klasie, tylko ja i dziewczyna, której nie lubię jak ************ i ******. Chodzi też chłopak, który czytał wszystkie części, ale nazywa je bajkami dla niedorozwiniętych, blabla. Powtarza w kółko że skończyła się "Era Pottera" i takie duperele, które doprowadzają mnie do szału. Wszyscy tu zgromadzeni wiemy, że Harry dłuugo pozostanie nam w pamięci, ciągle będziemy zaglądać do jego książek i opowiadać jego przygody synom i wnukom. Księża też delikatnie mówiąc nie przepadają za Harrym Potterem, a na pewno nie czytali ani jednej książki. ( O!! Mohery też pewnie nas by popowieszały na różańcach) Jak na religii powiedziałem że kocham HP,to siostra stawiła naganę i KAZAŁA iść z tym do spowiedzi(!!!!!!!!!!!). Oczywiście nie poszedłem, bo według mnie nie leży mi to na sumieniu, a Harry zachęcił mnie i koleżankę do czytania innych książek.
mnie to wkurza teraz choć zanim sięgnęłam po "Harrego" i się nim zafascynowałam sama tak robiłam.. wstyd się przyznać ale tak było. to mnie nauczyło przynajmniej , że nie mogę oceniać wszystkiego z góry. nie czytałam książki a już myślałam, że jest głupia, że chodzi o marketing, czysty zysk , wkurzała mnie potteromania .

inna sprawa to krytyka ze strony ludzi Kościoła i zacofanych i zaślepionych dewotów zastanawia mnie ich głupota i ograniczenie
czarna_dalia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-31-2008, 00:12   #28
Krzyychu
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,606
Wyślij wiadomość przez MSN do Krzyychu
Domyślnie

Cytat:
Napisał M@X Zobacz post
Czy wkurza was to, że ludzie, którzy nie mieli styczności z Harrym Potterem wyrażają swoje opinie o nim?? . . . Wszyscy tu zgromadzeni wiemy, że Harry dłuugo pozostanie nam w pamięci, ciągle będziemy zaglądać do jego książek i opowiadać jego przygody synom i wnukom. . . . Jak na religii powiedziałem że kocham HP,to siostra stawiła naganę i KAZAŁA iść z tym do spowiedzi(!!!!!!!!!!!)

nie no fajna wypowiedź najbardziej upłakałem sie jak siostra wstawiła ci nagane haha pozdro dla niej. ale fakt mnie tez to denerwuje ze ludzie wyrazaja swoja opinie o harrym nie wiedzac o nim wiecej niz o konstrukcji zyrokoptera (ja nawet nie wiem co to jest xD)
Krzyychu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-31-2008, 11:03   #29
pgierula
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
pgierula na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Lokalizacja: Wasylów
Posty: 180
Domyślnie

nie no fajnie fajnie ty sie ciesz ze ksiedza nie macie bo by sie nad toba modlil xD
__________________

pgierula = Przemek Gierula, więc NIE JESTEM KOBIETĄ xD
pgierula jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-05-2009, 17:16   #30
KaroLh
Praktykant Voodoo
 
KaroLh na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: File Island
Posty: 529
Domyślnie

W mojej szkole taka jedna nauczycielka naświetlicy powiedziała, że widzi duchy i, że harry potter uczy czarnej magi ... bez komentarza
KaroLh jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kto wkurza Cie najbardziej?? luki Kosz 18 07-20-2007 09:55


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:10.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.