Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-03-2007, 19:26   #1
Albus12
Omijać szerokim łukiem
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,844
Domyślnie Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"

Wszyscy pewnie wiemy co to jest "samouwielbienie" (a szczególnie paru addminów) i wszyscy pewnie wiemy co to jest "samokrytyka" (w szczegolności ja).
W tym właśnie temacie chciałłbym żebyśmy siebie ocenili....
Może ja zacznę:

SAMOUWIELBIENIE: za co siebie wielbię...może za styl, klasę, urodę, według dziewczyn w szkole jestem naj naj ładniejszym chłopakiem w szkole, najlepiej tańczę<szczerzy zęby>, wdzięk itp. a i jeszzce za...za wrażliwość i dogryzanie jedemu z braci który odpowiada tym samym no i to chyba wszystko

SAMOKRYTYKA: z tym to będzie tak...nie cierpię siebie za gumowe ucho, choć czasem się przydaje, za pyskowanie rodzicom, co się nigdy nie opłaca, za wszystko inne czego tu nie napisałem a jest trudne do określenia

No to teraz wy:LOL:
Albus12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 19:35   #2
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Hmm...

Lubię: Swoją wyobraźnię. KOCHAM. Moje poczucie humoru. To, że czasami potrafię powiedzieć coś, z czego wszyscy będą się śmiali. Swoją nietypowość. To, że czasami potrafię napisać coś, co mi się podoba. To, że potrafię dochować tajemnicy. I że całkiem nieźle rysuję.

Nie lubię: Mojego wyglądu. O TAK. Mojego niezdecydowania. Lenistwa. Tego, że nie potrafię wprowadzać w życie wszystkich planów. Czasami tchórzostwa. Bałaganiarstwa. Tego, że czasami nie potrafię komuś powiedzieć, co o nim myślę. Że nie potrafię się wybić. Że jestem za mało ambitna. Za mało pomysłowa. I czasami nie potrafię się przystosować do sytuacji.

To by było na tyle. Chyba.
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 19:59   #3
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Nie no... tam wcale nie ma żadnej aluzji do mojej SKROMNEJ osoby ;D. No nie ważne... Ale cóż... sama chciałam założyć taki temat, więc teraz chętnie się wypowiem^^

SAMOUWIELBIENIE: Co w sobie uwielbiam? Tego jest sporo. Nie wiem, czy chcecie to czytać, ale cóż... Lubię mój wygląd. Wiem, że mam wady, ale po prostu je olewam. Skupiam się na pozytywnych cechach, bo tak jest łatwiej i przyjemniej. Więc... lubię moje oczy i... no dobra, lubię całą moją twarz xD. Dalej, lubię mój brzuch (400 brzuszków dziennie robi swoje ;D) i lubię mój tyłek... xD Nigdy nie miałam problemów z figurą i mam nadzieję, że tak pozostanie. Czyli podsumowując, lubię mój wygląd... Gdzieś już kiedyś pisałam, że nie czuję się brzydsza od np. takiej Emmy Watson... No cóż, nic nie poradzę... Tak uważam i koniec. Dalej... charakter... lubię moją bezczelność, ironię, to że potrafię się kłócić... Ale też to, że potrafię być miła, sympatyczna, uprzejma... W gruncie rzeczy, gdzieś jeszcze mam serce xD. Trochę zakurzone i popękane, ale czasem korzystam. No i moja ukochana zdolność podlizywania się, w taki sposób, że z reguły dostaję to co chcę. I kocham to, że jestem taka jebnięta i nienormalna. I lubię moje poczucie humoru. Ahh... no ogólnie - kocham siebie, bo tak jest wygodniej... Kiedyś (wcale nie tak dawno) miałam WIELKIE problemy z samooceną, no ale tego tematu nie rozwijajmy...

SAMOKRYTYKA: Dziwne, ale coś takiego również u mnie występuje... Jestem bardzo krytyczna wobec efektów mojej pracy. Nie podobają mi się moje prace graficzne, moja twórczość literacka xD. Jedyne z czego jestem dumna to moje retusze. Oprócz tego nie lubię w sobie: łamiących sie paznokci, nieukładających się włosów, niecierpliwości, objawów głupoty i przede wszystkim tego, że sprawiam wrażenie kretynki. Nie wiedziałam, że aż do tego stopnia... po pewnym tekście pewnej osoby (tak, tak, chodzi mi o Szefa xD) do mnie, stwierdziłam, że naprawdę powinnam zachowywać się inteligentniej.

Jestem pewna, ze o czymś zapomniałam... no nic, dopiszę jak mi się przypomni^^

EDIT: cholera... samouwielbienia wyszło dwa razy więcej...
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 20:03   #4
Albus12
Omijać szerokim łukiem
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,844
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Wiedziałem...wiedziałem że tu coś napiszesz Limonko
Aluzja jaka aluzja- mówi z ironią- Nie miałem ciebie z pewnością na myyyyśliiiiiii!!

Kurde chyba też się rozpisze bo przy Limonce to jestem "niski"
Albus12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 20:06   #5
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

To było do przewidzenia, że tu napiszę... talentu proroczego raczej nie wymagało... Ogólnie samouwielbienie pasuje mi do jeszcze jednej adminki... xD

Ale powiedzcie mi, czy w samouwielbieniu jest coś złego?
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 20:31   #6
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Ano właśnie, Limonko, ja też Cię uwielbiam xD.


A mi by się trochę tego samouwielbienia przydało...
Przynajmniej miałabym więcej pewności siebie.
Ale widocznie nawet ja nie chcę uwielbiać takiego brzydala i głupola (mówię o sobie, rzecz jasna)...
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 20:43   #7
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Cytat:
Albus12 napisał/a:
[color=green]Wszyscy pewnie wiemy co to jest "samouwielbienie" (a szczególnie paru adminów)
Albus - spadłam z krzesła ze śmiechu... xD


Teraz moja kolej co do analizy siebie ^^

SAMOUWIELBIENIE: tak więc, jest bardzo ważna kwestia w moim życiu, gdyż jestem skończonym narcyzem. Kocham moje życie, kocham mój styl ubierania, kocham mój gust muzyczny, kocham mój wygląd (bo zresztą JEST idealny), Kocham siebie w każdej fryzurze, o poranku i wieczorem. Kocham siebie kiedy jestem pijana i trzeźwa. Ubóstwiam mój tok myślenia, każdą głupotę i mądrość którą wymyślę. Moje zdanie o mnie jest proste : CHODZĄCY IDEAŁ.

Samokrytyka: Cóż... mimo, że mam (za)wysokie mniemanie o sobie staram się być jak najbardziej obiektywna w swoich pracach. Jeśli coś zrobię, co wg. mnie jest czymś dobrym - rozpływam się nad moimi zdolnościami, ale kiedy odniosę porażkę (nawet w postaci dodania skopiowanego arta) KREW mnie zalewa, mam wyrzuty sumienia... Wiecie co... uważam, że to dobrze, że potrafię (w miarę) obiektywnie ocenić co robię - bo kiedy uświadomię sobie o błędzie - pilnuje, żeby go nie powtórzyć.


Nie chce mi się bardziej rozpisywać... xPP (Chociaż w samouwielbieniu mogłabym pisać godzinami... xD)
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 20:52   #8
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Proszę bardzo! Mówiłam, że do Lothien ten temat bardziej pasuje! A nikt mi nie wierzył! xD

A co do wściekłości przy najmniejszym błędzie - mam tak samo... Jakikolwiek mój błąd strasznie mnie denerwuje i potem robię wszystko byle by tylko się poprawić... dlatego w gruncie rzeczy cenię sobie konstruktywną krytykę...

//Za chwilę idę sobie zrobić nowe fotki, zeby się potem pokazać na stronie xD//
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 21:36   #9
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Skoro tyle osób się już wypowiedziało, to przydałoby się dodać i mojego posta na ten jakże ciekawy temat... co prawda wzbraniałam się przed tym, ale wyniki moich wypocin opublikowałam i można je przeczytać poniżej^^

Samokrytyka
w przeciwieństwie do innych zacznę właśnie od niej, jest tego dużo, więc co sobie humor na koniec będę psuła
*Niezdecydowanie - są momenty gdy naprawdę nie wiem co wybrać z pośród dwóch rzeczy i strasznie się tym przejmuje po dłuższej chwili wybieram na oślep i potem tego żałuje... jakoś nie mogę się tego oduczyć...
* Niezdarność - nie jest częsta, ani przesadna... objawia się rzadko, ale jej skutki są często opłakane, patrz -> mój ostatni wypadek xP
* Bałaganiarstwo - jestem w tym po prostu przesadna, na prawdę nie przeszkadza mi jak w moim pokoju nie widać podłogi, bo jest zawalona wszystkim, jak nie ścielę łóżka przez tydzień, jak moje biurko chwieje się pod ciężarem śmieci i różnych pierdół... mnie nie przeszkadza, ale mojej matce tak, a ja zamiast nauczyć się sprzątać dla świętego spokoju ciągle bałaganię i nie mogę się oduczyć
* Uległość - uważam się za osobę asertywną, ale czasem naprawdę trudno jest mi odmówić np. przystojnemu facetowi, lub chęci pożarcia siódmej kromki chleba... w obydwu przypadkach rezultat opłakany...
* Brak samozaparcia - mnie naprawdę jest trudno do czegoś zmusić, albo zrobić cokolwiek pożytecznego... sama nigdy nie potrafię z własnej nieprzymuszonej woli czegoś zrobić, często zawalam terminy z prostej przyczyny - lenistwa i posiadania Internetu
* Jeśli chodzi o wygląd to są to raczej detale niewidoczne dla innych, ale dla mnie katastroficzne nie lubię swoich stóp (za duże), swojego nosa (szkoda gadać) no i przede wszystkim wzrostu... nie lubię być nieprzeciętnie wysoka i wybijać się z tłumów i mieć potem wyrzuty sumienia jak chcę wyjść na ośmiocentymetrowych szpilkach xP

Samouwielbienie
skoro rozpisałam się wyżej to i tu nie omieszkam połechtać swojego ego^^
* Samoocena - nie mam zbyt wielkiego mniemania o sobie, ani też nie jestem jakoś bardzo samokrytyczna, choć częśto sprawiam takie wrażenie... dlatego lubię swoiste wyważenie się w tej kwestii
* Charakter - uwielbiam mój charakter jest jedyny w swoim rodzaju i nie mam mu nic do zarzucenia, choć większość osób ma...
* Pomocność - pomagam ludziom, nie wstydzę się tego, nie robię z siebie jakiejś św. Matki Teresy z Kalkuty, ale jak pomagam to pomagam...
* Ironia i Sarkazm - wprzeciwieństwie do niektórych potrafie się nią obsługiwać co mi schlebia, uwielbiam być ironiczna i aluzyjna nawet jak ktoś mnie wtedy nie rozumie... niektórzy twierdzą, że jest straszna przez te moje zamiłowanie do tych cech, ale pieprzyć tych ludzi...
* Kłóliwość - nie żebym wszezie gdzie szła rozbudzała konflikty, nie naprawdę... ale jak się kłócę to rzadko kiedy przegrywam... umiem się kłócić, krzyczeć, rzucać ciężkimi przedmiotami i przywoływać dobre argumenty... dlatego dobra jestem i w dyskusjach^^
* Talent - nie jest jakiś nadzwyczajny, ale słyszałam już wiele pochlebnych opini na temat mojego "talentu" muzycznego, teatralnego, literackiego... z powodu wrodzonego lenistwa nie rozwinęłam żadnego z talentów, ale miło mieć je uśpione i raz na jakiś czas objawiać, nigdy nie lubiłam być przeciętna, a i ta ludzka doczesność też mnie dobija
* Bezczelność - no co by tu nie powiedziec, jestem bezczelna i dobrze mi z tym to jest część mnie i na dodatek jedna z moich ulubionych moich części... ale niektórzy mają na temat mojej bezczelności inne zdanie...
* Pomysłowość - jestem pomysłowa, jak chcę to mam na prawdę dobre pomysły i świetnie przydatna rzecz w życiu, szkoda że żadko przeze mnie wykorzystywana
* Oryginalność - nienawidzę być przeciętna i nie jestem zarówno w kwestii wyglądu, usposobienia, zachowań, poglądów wyróżniam się i to uwielbiam...
* Co do mojej fizycznej osoby to lubię tak na prawdę i przesadnie tylko kilka rzeczy są to rpzede wszystkim moje oczy - one na prawdę są łądne i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest, moje włosy - szczególnie przy mojej siostrze czuję się jak modelka reklamująca Pallmolive xD, nogi - i tu już muszę się rozpisać moja zdecydowanie ulubiona część ciała, są długie, nawet jak na mój wzrost, zgrabne i często przeze mnie eksponowane. Lubię też mój biust, ale argumentów przytaczać nie będę xD a i mój tyłek jest godny podziwu, tak samo jak moja konkursowa postać słyszałam na jego temat dużo pochlebstw...

THE END
Kto przeżył te wypociny, tego podziwiam xD
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-03-2007, 22:04   #10
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka"- czyli za co się lubimy, a za

Ja przebrnęłam przez całe xD.
Cytat:
Ironia i Sarkazm - w przeciwieństwie do niektórych potrafie się nią obsługiwać
W przeciwieństwie do mnie, masz na myśli?

I dalej... przypomniało mi się pare rzeczy... też jestem straszną bałaganiarą... nikt nie ma takiego bałaganu jak ja... I też lubię swoje nogi xD. I ja też pomagam ludziom. I zwierzętom też ;D.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jakie Są błędy i niedociągnięcia w serii książek "Harry Potter" Tom_Marvolo_Ridle Książki 166 05-04-2012 23:33
Feralne "Whatsonstage 2008 Theatre Awards" czyli co jest z tym Danem? Chackster Kosz 6 04-22-2009 13:58
Który z filmów o Harry'm Potterze zakończył się "happy endem"? Henryk Sienkiewicz Kosz 17 04-18-2009 23:34
"Duma i Uprzedzenie" oraz inne książki Jane Austen. Amy-Amy-Amy Kosz 2 01-18-2009 20:03
"Życie jest piękne",czyli jak najlepiej mówić o Holocauście. blackberry Kosz 10 01-23-2008 13:31


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:17.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.