Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-11-2009, 20:48   #11
Villemo02
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 2
Domyślnie

Ja czytałam tylko Baśnie i czułam się w pewnym stopniu zawiedziona, że nie było baśni "Czara Mara i jej rechoczący kikut" przeglądam spis treści a tam... Jakiś "gdaczący pieniek"... ale ogółem książka była całkiem fajna (poza brakiem kikuta). Co do reszty,to bardzo chciałabym je przeczytać. Muszę poszukać na allegro xD.
Villemo02 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-14-2009, 20:32   #12
Luke James Potter
Świr wymagający opieki
 
Luke James Potter na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Lokalizacja: Privet Drive 4 Little Whinging Surrey England
Posty: 326
Domyślnie

Przeczytałem tylko Baśnie Barda Beedle'a i są dobre. W zasadzie nie spodziewałem się czegoś nadzwyczajnego po tej książce. Żałuję, że nie przeczytałem dwu pozostałych, ale nie mam ich osobiście. Może uda mi się je jakoś nabyć.
__________________
"Ostatnie kłęby pary rozwijały się w jesiennym powietrzu. Pociąg powoli zniknął za zakrętem. Harry wciąż unosił rękę w geście pożegnania.
- Da sobie radę - powiedziała Ginny.
Harry spojrzał na nią, opuścił rękę i z roztargnieniem dotknął nią blizny na czole.
- Wiem.
Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.
Wszystko było dobrze."
Luke James Potter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-20-2009, 12:33   #13
Rosalie_Smith
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 18
Domyślnie

A możecie mi proszę powiedzieć na jakiej stronce można ściągnąć te ebooki bo jak pytałam w księgarni to nigdy nie ma na empiku też nie a z allegro nie kożystam.Nie popieram piractwa ale teraz zrobie wyjątek.
Rosalie_Smith jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-20-2009, 13:05   #14
Chris99
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Chris99 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 70
Domyślnie

To nie piractwo, Bóg kazał się dzielić więc w czym problem xD A e-booki możesz ściągnąć z chomikuj.pl. Osobiście przeczytałem wszystkie 3 książki i najbardziej spodobała mi się "Quidditch przez wieki", później "Baśnie Barda Beedke'a" no i na ostatnim miejscu "Fantastyczne stworzenia i jak je znaleźć".
__________________
"Kiedy patrzymy na śmierć lub ciemność, boimy się tylko nieznanego, niczego więcej."
Albus Percival Wulfryk Brian Dumbledore
Chris99 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-15-2010, 23:39   #15
nella
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 23
Domyślnie

A ja dziś trafiłam na "Quidditch Przez Wieki" w "taniej książce" za 0,99zł. Wcale mnie ta pozycja nie interesowała, więc nigdzie jej nie poszukiwałam, ale za taką cenę, to grzech by było nie kupić.
nella jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-06-2010, 19:13   #16
Michal93ns
Fanatyk, niegroźny
 
Michal93ns na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Lokalizacja: Zaczarowane miejsce :*
Posty: 218
Domyślnie

Ja czytałem wszystkie z powyżej wymienonych dzieł.
Najbardziej do gustu przypadła mi książka "Qudditch Przez Wieki"
Jest ciekawa, dużo informacji o qudditchu oczywiście, o zawodnikach oraz o hstroi powstawania tej dziedziny sportu.
__________________
"–Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie rzycie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak prosiaka na rzeź.
–To bardzo wzruszające, Severusie – powiedział z powagą Dumbledore. – A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
–Jego losem? – wykrzyknął Snape.–Expecto patronum
–Przez te wszystkie lata?...
–Zawsze."

7.02.2010r 21:30 - Setny post
7.07.2010r 21:30 - Dwusetny post
Michal93ns jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-14-2011, 23:11   #17
Boy
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Feb 2011
Posty: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Boy
Domyślnie

Ja mam pytanko do Was, bo zapewne bardziej oriętujecie się w temacie odemnie, ponieważ miałem 3 letnią przerwę z HP ale coś mnie tknęło i czytam wszystkie części oraz książki z nim związane.

Z książek bonusów (bo tak je nazywam) posiadam tylko:

1.Fantastyczne Stworzenia I Jak Je Znaleźć
2.Qudditch Przez Wieki

Ale czytając Wasze ... wróć Nasze xD forum dowiedziałem się, że jest jeszcze kilka innych książek tego typu.

Ktoś pytał o Baśnie Barda Beedle'a no cóż poszperałem i znalazłem osobę, która sprzedaje tą książke, zarzucę linkiem dla zainteresowanych: http://allegro.pl/joanne-k-rowling-b...461918843.html

Uff znalazłem również Tezaurus. Harry Potter! Kocham Allegro ! ;P http://allegro.pl/tezaurus-harry-pot...443752691.html
oraz
http://allegro.pl/tezaurus-harry-pot...458853732.html

Co mnie zaciekawiło znalazłem również coś takiego: Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera http://merlin.pl/Ksiega-wiedzy-czaro.../1,576367.html, czy ktoś to czytał albo ją posiada i może tą książke opisać i wspomnieć czy warto ją zakupić ?

Sorka za spam ale zaciekawiła mnie ta sytuacja, jeden Tezaurus (w merlinie) http://merlin.pl/Harry-Potter-Tezaur.../1,354570.html kosztuje około 18 zł a ten z Allegro http://allegro.pl/tezaurus-harry-pot...443752691.html prawie 29 zł ?! ocb ?

Tutaj znalazłem Wam również Quidditch przez wieki, http://merlin.pl/Quidditch-przez-wie.../1,301546.html ale już o magicznych zwierzątkach znaleźć nie moge sorka ;P

Znalazłem również Tezaurus Harry Potter I-VII, który kosztuje już nieco więcej bo 53,40 zł ale to chyba jakaś nowsza wersja tak? http://www.twojaksiazka.com.pl/x_C_I...75-410002.html

Czy są jeszcze jakieś inne książki/książeczki xD tego typu ?
Jeżeli moje pytania są dla Was hmm .. głupie etc. to z góry przepraszam ale przez te 3 lata sporo straciłem, jeżeli chodzi o informacje ...

Ostatnio edytowane przez Boy : 02-14-2011 o 23:27.
Boy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-21-2011, 00:31   #18
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Tak, są. Jest ich jeszcze dużo; powstał prequel liczący 800 słów, o przygodzie Jamesa i Syriusza z mugolskimi policjantami, napisany przez Rowling. Nie wiem, gdzie to zdobyć, w sklepach tego nie widziałem, także internetowych. Osobiście mam e-booka.
"Harry Potter: Nauka i magia"
"Mugole i magia"
"Magiczne światy Harry'ego Pottera"
"Potterowa myślodsiewnia"
i księga wiedzy czarodziejeskiej.
Nie wiem, gdzie znaleźć powyższe tytuły.

Wracając do tematu: ostatnio byłem w Tesco. Poszedłem do działu z książkami z nudów. Znalazłem tam mnóstwo promocji, większość książęk to Ulysses Moore, ale znalazłem tam... parę egzeplmarzy "Quiddtich przez wieki" za 0.99 gr! Kupiłem, przeczytałem, i stwierdzam, że książka opisana jest... dziwnie, ale dobrym tego słowa znaczeniu... jest to tak opisane, jakby Quidditch NA PRAWDĘ istniał, nawet Polska ma tam udział, żadne części nie są tak opisane. Fantastyczne zwięrzeta też za 0.99 gr kupiłem, ale jeszcze nie przeczytałem. Teraz poluje na Baśnie Barda Beedl'a, a potem na Księgę wiedzy czarodziejskiej.
BTW, co to jest ten Tezaurus?
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-21-2011, 17:27   #19
LunaaLovegood
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Lokalizacja: Grimmuald Place 12
Posty: 4
Domyślnie

ja przeczytalam tylko "Tezaurusa" i "Księga wiedzy czarodziejskiej". Kupiłam także "mugole i magia" ale szybko oddalam bo mnie nie zaciekawila. Za to tezaurusa pochłonęłam w 2 dni A księga wiedzy czarodziejskiej jest po prostu super, te wszystkie stwory i legendy... Baśni, fantastycznych zwierząt i quidditha nie przeczytalam, bo nigdzie nie mogę tego dostać. No cóż. Ale postaram się nadrobić
__________________
You know you love me.
Luna
LunaaLovegood jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Baśnie Barda Beedle'a Luke James Potter Książki 24 02-06-2010 20:30
Fantastyczne Zwierzęta Mosag Książki 15 02-06-2010 19:26
Baśnie Barda Beedle'a juź w grudniu!!!!! Hagrid_gajowy Kosz 1 09-12-2008 22:10
Książki fantastyczne Crazy_Boy Kosz 4 08-26-2008 16:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:07.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.