Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Pozostałe

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-16-2007, 18:45   #1
wiktor
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 810
Wyślij wiadomość przez MSN do wiktor
Domyślnie Sny o Harrym Potterze

No to tak, może bez wstępów powiem o co chodzi. Otóż piszcie w tym temacie, jeśli macie nieraz sny o Harrym Potterze. Dziś np. śnił mi się dementor jak ktoś go pokazuje, nie pamiętam kto, być może Umbridge. No i on wyglądał mniej więcej tak:
.
Tych snów było więcej, lubię jak mi się śni coś o HP xD. No dobra, do rzeczy. Jak już mówiłem, jak mieliście takie lub podobne sny to piszcie, jak nie mieliście też piszcie, miejsca wystarczy dla wszystkich xD
wiktor jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 19:38   #2
Bratek1
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Świebodzice
Posty: 903
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Bratek1
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

Fajny temat, tylko ciekawe ilu maniaków jest tak zafascynowanych HP że aż o nim śni....

Ja pamiętam, że miałem taki z deka pokręcony sen.
Byłem w Wielkiej Sali i gadałem o szlabanach z moją babcią... a ona potem się stała jakims stworem i ja się obudziłem...:/
Bratek1 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 19:43   #3
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

a mi sie rzadko sny śnią. a jesli juz to jakies gupie, albo koszmary, a jak jest jakis fajny sen to go od razu zapominam.
ale nigdy mi sie nie śniło o HP.
czasem jednak mam tak, ze dzis np. stalam sobie na trawie, a tu jakas dziewczynka podchodzi do jakiegos pana. i zdaje mi sie, ze taką scene uz kiedys widzialam...
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 19:50   #4
Bratek1
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Świebodzice
Posty: 903
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Bratek1
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

Takie deżavi (nie wiem jak to sie pisze) co Ginny... Też tak czasem mam...
Bratek1 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 19:51   #5
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

mi sie wydaje, ze kazdy ma cos takiego...
ja tez bym tak napisała: deżavi...
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 19:53   #6
Bratek1
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Świebodzice
Posty: 903
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Bratek1
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

... albo po przeczytaniu ZF śniło mi się że chodzę z Cho Chang...
Bratek1 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 19:59   #7
Metrix Malfoy
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 58
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

Pisze się Deja Vu. Zdaje się, Bratek1, że Ginny jest zazdrosna
Metrix Malfoy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 20:00   #8
Bratek1
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Świebodzice
Posty: 903
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Bratek1
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

//w sumie to masz rację... gdzie tylko chcesz//

Ja mam tak śmiesznie, że gdy czytam do późnej nocy, to później śnią mi się różne sceny z ksiązek w których ja wcielam się w jakąs postac...
Bratek1 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 20:31   #9
Lestrange
Omijać szerokim łukiem
 
Lestrange na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,654
Wyślij wiadomość przez MSN do Lestrange
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

Mi sie śniło, że Limonka jest superadminem i że chodzi z Draco xD Z Draco nie z Tomem, to różnica xD
Lestrange jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-16-2007, 20:51   #10
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Sny o Harrym Potterze

Moje potterowskie sny? JASNE! XD
Już gdzieś opisywałam, ale cóż, raz jeszcze nie zaszkodzi.
Dawno mi się śniły, ostatnio głównie szkoła mnie prześladuje...

1. To chyba najstarszy sen, który pamiętam, a pamiętam bardzo mało.
Jedynie tyle, że ja pod postacią Hermiony, Harry, Ron i Ginny pojechaliśmy do Doliny Godrica i tam budowaliśmy szkołę magii XD- wyrywaliśmy trawę, kopaliśmy i fundamenty robiliśmy.

2. To już było jakoś w lutym, jak zaczynała się moja obsesja Remusowa XD.
Pojechałam z rodzicami na wycieczkę. To znaczy wycieczkę, jakieś góra 5 km od mojego domu XD, za takim sklepem były jakieś ruiny zamku (naprawdę ich nie ma, oczywiście).
Ja weszłam do jakiegoś pokoiku i się zgubiłam XD. Moi rodzice pojechali do domu. Ja tam jeszcze trochę pobłądziłam i nagle natknęłam się na Remusa i Syriusza, siedzących na jakichś fotelach i rozmawiających XD. Ja oczywiście radośnie dołączyłam się do nich. W pewnym momencie spojrzałam w okno i uświadomiłam sobie, że jest pełnia, środek nocy. Remus jeszcze tego nie zauważył (nadal był pod ludzką postacią) i poprosił mnie, abym poszła z nim do pewnego pokoju, bo chce mi pokazać jakieś "dziwne mugolskie urządzenie". Poszłam więc z nim i zobaczyłam aparat telefoniczny, który aktualnie należy do mojej babci i dziadka XD. Nagle Remus zobaczył księżyc i powoli zaczął się przemieniać. Złapał mnie za bluzę i krzyknął "PROSZĘ, NIE ZOSTAWIAJ MNIE!". Nie wiem jak mogłam to zrobić, ale uciekłam przerażona do tego pokoju, gdzie był Syriusz. On powiedział, że "przemówi do rozumu wilkołakowi", przemienił się w psa i poszedł. Słyszałam jakieś wycia, powarkiwania i w końcu usnęłam. Rano obudziłam się (tzn obudziłam się we śnie, tak naprawdę to nadal spałam i mi się śniło) i zobaczyłam wymęczonego Remusa, który z Syriuszem popijał herbatę...
Miałam coś powiedzieć, ale się obudziłam...

3. Byłam wtedy u babci i spałam pod strasznie grubą kołdrą XD. Dlatego z gorąca zaczęły mi się śnić niezbyt przyjemne sny...
Tak więc, Riddle zabił Harry'ego Pottera. Na moich oczach wykończył po kolei wszystkich dobrych czarodziejów. Byłam przerażona, zrozpaczona i nie wiedziałam co robić. W pewnej chwili ukazały mi się duchy: Remusa, Syriusza, Tonks, Hermiony, Dumbledore'a, Harry'ego, Ginny, Rona, McGonagall i innych. Usłyszałam od nich, że teraz JA jestem Wybrańcem i muszę zabić Riddle'a. Wycelowali we mnie różdżki i powiedzieli jakieś zaklęcie, dzięki któremu "formalnie" stałam się Wybrańcem. I zniknęli. A ja przeniosłam się do jakiejś szkoły. Całkowicie mugolskiej szkoły, z białymi, popękanymi ścianami. I jeszcze balkony tam były. Pojawił się Riddle i zaczął mnie torturować. W pewnym momencie skończył i wyszedł na balkon. Powiedział mi, że chce się rozerwać nieco. Z balkonu było widać dziedziniec i uczniów. Czarny Pan wycelował różdżkę i zaczął krzyczeć "Avada Kedavra!" celując w nich. W pewnym momencie wycelował w dwie moje kumpelki- Kaśkę i Karolinę. Ja krzyknęłam "NIE!". Ale zaklęcie chybiło celu. Voldemort natomiast odwrócił się do mnie i uniósł różdżkę. Ja zrobiłam to samo i jednocześnie krzyknęliśmy "AVADA KEDAVRA!".
Dziękuję, obudziłam się.

4. Lekcja eliksirów. Gryffindor i Hufflepuff. Ja byłam Gryfonką. Wraz z koleżankami siedziałam z tyłu klasy i gadałyśmy. Nagle jedna wyznała, że zakochała się w Severusie. Ja ryknęłam dzikim śmiechem i Snape to usłyszał. "Aleksandra Lupin! Natychmiast pokaż mi swój wywar!"- usłyszałam. I mnie normalnie wcięło, bo nie miałam pojęcia, że nazywam się "Lupin" (ciekawa jestem skąd to się wzięło). Ale zaniosłam mu wywar. On obejrzał, skrzywił się i powiedział, że "niestety jest dobry". W tym momencie drzwi lochów się otworzyły za pomocą mocnego kopniaka i do środka wparował Remus Lupin. Z zawadiackim uśmiechem na ustach powiedział co Snape'a "No, Severusie, mówiłem Ci, że moja córka ma wielki talent do eliksirów". Mnie wmurowało, zatkało i kopara opadła do podłogi- widocznie we śnie nie znałam tożsamości ojca. Snape zrobił się blady... czerwony... i wykrzyknął "Gryffindor traci 1000 punktów! A ty, kretynko masz u mnie codziennie o 17:00 szlabany! DO KOŃCA TWOJEGO POBYTU W HOGWARCIE!" Ja się nieco wkurzyłam, wzięłam różdżkę i wycelowałam w Snape'a. Gdy miałam rzucić zaklęcie... obudziłam się. I popłakałam ze śmiechu, jak przypomniałam sobie ten sen XD.

5. Środek nocy, pobojowisko, zimno, ciemno i nieprzyjemnie. Do tego uczniowie Hogwartu, wśród nich ja, mieli jakiś "obóz przetrwania". Nagle wybiega Snape i drze się jak stare gacie: "ZBIÓRKA! NATYCHMIAST! WY GAMONIE, IDIOCI, DEBILE I KRETYNI! DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJECIE!". Ja spojrzałam na niego rozanielona i powlokłam się na zbiórkę. A on kontynuował swoją przemowę pod tytułem "Zebrane tu osoby są beznadziejne i do niczego się nie nadają". W pewnym momencie usłyszeliśmy głos "Spokojnie, Severusie, nie krzycz na nich.". Okazało się, że to był Lupin. Wszyscy przywitali go cichym "dobry wieczór". Ja starałam się zapanować nad sobą, ale krzyknęłam nie szczędząc decybeli "DZIEŃ DOBRY, MÓJ NAJULUBIEŃSZY PROFESORZE!". Nastała niezręczna cisza, przerywana jedynie jakimiś chichotami. Ja zdałam sobie sprawę z tego co powiedziałam- z kontekstu i faktu, że w środku nocy witam człowieka dziennym powitaniem. Lupin poszukał wzrokiem tej osoby i natrafił na bezradnie wyszczerzoną mnie... Uśmiechnął się do mnie z takim politowaniem w oczach. Mnie to wściekle rozbawiło i zaczęłam się śmiać jak wariatka.
Bum, obudziłam się.

XD

Z takich ciekawszych to by było tyle. No, oczywiście niemal codziennie śni mi się coś związanego z HP, ale to są raczej takie pojedyncze, nudne fakty...
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Muzyka w Harrym Potterze Camer Filmy 68 06-29-2011 21:53
JA w Harrym Potterze??? Hermi004 Kosz 5 04-14-2008 13:09


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:09.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.