Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-04-2011, 18:05   #21
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Pojebało ich z tym odcinkiem... *o* Wiedziałam, że Dan i Blair będą mieli coś do siebie, ale nie na pięć minut przed przyjściem Chucka! (nawiasem Bass w depresji to dobry pomysł). Poza tym idę o zakład, że okaże się, że nic nie poczuli, a tylko Blair będzie miała przerąbane z Chuckiem, a Dan z Sereną.
Fajnie, że Bena już nie będzie. Aj hołp soł. Mam tylko nadzieję, że i Raina zniknie. Nate wciąż jest nudny jak flaki z olejem.

Macie jakieś prognozy na kolejny?
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-05-2011, 10:53   #22
Hadys
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 321
Domyślnie

Jako, że pojawił się Dr. Van Der Woodsen, może wystąpić napięcie w relacjach Humphrey-Van Der Woodsen. Choć w to wątpię. Lily i Rufus są szczęśliwi.

Mam nadzieję, że Ben i Raina znikną, nie lubię ich.

Dan i Blair - będzie coś między nimi. Chuck będzie próbował zniszczyć Daniela, lecz nic takiego mu się nie stanie.

A co do Sereny, mówiąc krótko, nie będzie zachwycona związkiem Daniela oraz Blair.

xoxo, Paul
__________________
'live fast, die young'
Hadys jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-09-2011, 18:31   #23
fuerte
Super Moderator
 
fuerte na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do fuerte Wyślij wiadomość przez AIM do fuerte Wyślij wiadomość przez MSN do fuerte Wyślij wiadomość przez Yahoo do fuerte
Domyślnie

Nie sądziłam, że kiedykolwiek tak pomyślę, ale Chuck jest okropny. A ten cholerny patos między nim, a Lily, kiedy rozmawiają o sprawach firmy - katastrofa. I to robienie ze wszystkich na siłę czarnych charakterów. Matka Bena wyskoczyła w ogóle z kosmosu i jeszcze ukradła papiery Serenie. No litości, co to ma być w ogóle. Rozumiem, że chciała się zemścić na van der Woodsenach, ale bez jaj. Ostatni odcinek przed przerwą, ale jak na mój gust, to był zbyt podrasowany. Do tego Blair i Dan. Szczerze mówiąc przydałoby się, żeby coś między nimi było, bo może to trochę Chucka podniesie do pionu.
__________________
Emily: I can just see it now, in lights, "Naomi, get to know me".
Naomi: I thought it was quite catchy.
Emily: Yeah, well so's AIDS.
fuerte jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-09-2011, 22:31   #24
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Ej... mnie też to wkurza xP Na początku intrygami zajmowali się tylko Chuck i Blair, czasami z Sereną i Natem. Teraz okazuje się, że każdy jest mega pomysłowy i każdy ma w sobie zło.
Nie padłam na kolana po tym odcinku. Wątek ojca Sereny nie budzi we mnie entuzjazmu, Ben i jego matka to jakieś nieporozumienie. Ten wątek był tak przewidywalny, że mnie aż zaskoczyli. To śmieszne, ale z Dana teraz zrobili tak biedną wersję Bassa.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-17-2011, 18:22   #25
Christina
Omijać szerokim łukiem
 
Christina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Camelot
Posty: 1,514
Domyślnie

Ja zaczełam oglądać, bo przyjaciółka zachwalała... podeszłam sceptycznie... i zakochałam się. Miasto które uwielbiam, ludzie których się nienawidzi, ale również podziwia i zazdrości...
__________________

Darmowe kosmetyki


'It's not my fault I'm better than you'



'What happens in the dungeons
stays in the dungeons'

#soup#
#nakarm psiaka#
#last#
Christina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-17-2011, 18:46   #26
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Lubię to oglądać, ale nigdy nie chciałabym żyć w takim świecie. U nas chyba nie ma (przynajmniej tak widocznego) podziału na biednych i bogatych. W dodatku ten amerykański syf. Ludzie aby coś osiągnąć muszą mieć kasę, również to świadczy o ich pozycji. Mogą być tępi, to nie ma znaczenia.
Z resztą... nigdy nie zazdrościłam takim osobom. Świat, w którym na każdym kroku trzeba pozować.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-05-2011, 15:07   #27
fuerte
Super Moderator
 
fuerte na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do fuerte Wyślij wiadomość przez AIM do fuerte Wyślij wiadomość przez MSN do fuerte Wyślij wiadomość przez Yahoo do fuerte
Domyślnie

Potwierdzili, że będzie kolejny sezon. Nie wiem, czy to dobrze...
__________________
Emily: I can just see it now, in lights, "Naomi, get to know me".
Naomi: I thought it was quite catchy.
Emily: Yeah, well so's AIDS.
fuerte jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-22-2011, 10:47   #28
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Będzie? Nie wiem czy dobrze, ale to jak kończy się 4 mi się nie podoba (to już koniec?)

Jedyną naprawdę barwną i ciekawą parą w Plotkarze byli Chuck i Blair. Wkurza mnie to, ze się rozstali. A jeszcze bardziej drażni mnie to, że fabuła zbliża się już do współczesnej Mody na Sukces (Blair w ciąży?).
Może się coś zmieni, bo pojawiła się Georgina...Ostatnie odcinki z Vanessą był fatalne, nie wiem po co ona wróciła. Fajna była z niej dziewczyna, kiedy jej rola ograniczała się do bycia przyjaciółką Dana, ale teraz. O co autorowi chodzi? Daniel też zrobił się drążnicy, o Serenie szkoda gadać.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-23-2012, 10:50   #29
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Na początku szczerze nienawidziłam Plotkary, ale oczywiscie zaczęłam ogladać ze względu na Chucka. Większość seriali oglądam dla jakiejś pary, a jak nie ma żadnej fajnej, to bez sensu.
Zakończył się piąty sezon, niedługo szósty - ostatni. Mam nadzieję, że Blair z Chuckiem już będą razem. W ogóle co to ma być, zazwyczaj koniec sezonu zamykał wątki, przynajmniej w większej części, a tutaj wszystkie zostały otworzone. I słyszałam, że szósty sezon ma mieć tylko 11 odcinków.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-23-2012, 13:43   #30
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Raczej nie będzie miał tylko 11 (to znaczy ja się nie znam). Oni może po prostu wypuszczą tylko tyle, a po pół roku dorzucą coś. Raczej dla tylu nie będzie chciało im się robić dodatkowego sezonu.

W sumie od 3 sezonu już tak jest, że koniec ma zachęcić do dalszego oglądania. Dan ojcem, test ciążowy Blair, Chuck zastrzelony. Zazwyczaj coś się kończy, a coś zaczyna. Tylko tutaj faktycznie nie ma żadnej puenty.

Zastanawiam się co z tą Sereną... nigdy jej nie lubiłam, ale w sumie jak znowu zaczęła ćpać... no i co z tym hotelem Chucka.

Tylko wkurza mnie to, ze Rufus rozstał się z Lily. No bo oni mieli być tą piękną parą, co się kocha póki śmierć ich nie rozłączy... ;<
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:23.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.