Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-27-2007, 21:09   #21
melancholia
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 174
Wyślij wiadomość przez AIM do melancholia Wyślij wiadomość przez MSN do melancholia
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

A ja zaczęłam czytać Pottera, gdy dwie koleżanki u mnie w klasie non stop nadawały o Potterze...Harry to Harry tamto to sie wkurzyłam i mówie: Kuźwa coś w tym musi być. POżyczyłam od jedenej z nich książkę i poszłam do chałupy. Zaczęłam czytać, ale po kilku stronach rzuciłam ją w kąt, klnac, co ich fascunuje w takim gównie. Oddałam jej książkę...ale jakiś czas później jeszcze raz pożyczyłam i przebrnęłam przez najudniejszy pierwszy rozdział w 1 tomie. Później moja mama dorwała ksiązkę... i następne mi juz rodzice kupowali... i jakoś sie zaczęło
melancholia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-29-2007, 21:30   #22
Zelda
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 6
Wyślij wiadomość przez MSN do Zelda
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Dobra to mój pierwszy post więc witam was:P

A co do tematu
HP znałam od dawna i nigdy nie powiedziałam, że to beznadziejny tytul, bo od początku mi się spodobał. Pierw oglądałam filmy, ale nie pamiętam kiedy :P. Aż w końcu na jakimś forum wyczytalam, że jest książka pt....eragon która jest o magi itp. Ja wtedy gralam w jRPG gdzie bylo pelno magii(książek w ogóle nie czytalam, bo caly dzień przy kompie) więc chcialam zobaczyć jak wygląda magia w ksiażce. No i przeczytalam potem drugą cześć, a potem sobie pomyślalam aby przeczytać HP. Wiem, że to nic nadzwyczajnego, ale cóż...
Zelda jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-30-2007, 12:14   #23
herma_78
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 803
Wyślij wiadomość przez MSN do herma_78
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Moja przygoda z Harry'm zaczęła się bardzo, bardzo dawno temu. Siostra wciągnęła mnie czytając książki pożyczone od przyjaciółki. Ale tak naprawdę to dopiero czytając każdą część po jakieś 7 razy, pojęłam jak bardzo się wciągnęłam w świat i życie Harry'ego Potter'a. To mi się spodobało i tak już zostało do dzisiaj!!!:lol::yes::yes:
herma_78 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2007, 15:39   #24
Hermiona_xD
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 3
Wyślij wiadomość przez MSN do Hermiona_xD
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

A moja przygoda zaczęła się od tego, że siostra kupiła sobie 1 część i tak mnie wciągnęło, że przeczytałam wszystkie ... a ona żadnej. ;|
Ginny_Weasley12 gdybym ja miała HP za lekturę to bym skakała z radości... i miałabym 6 za spr. z wiadomości o lekturze czy jak się to tam zwie. Bo w mojej klasie nikt nie przeczytał ani jednej z serii ... ewentualnie oglądali film, ale tam są niektóre fakty pominięte.


P.S. i wątpię żeby ktoś się zabrał za jej czytanie. :P

[small]Połączyłam dwa posty. [/small]
Hermiona_xD jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-01-2007, 08:00   #25
Tom
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 413
Wyślij wiadomość przez MSN do Tom
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Oj dawno to było dawno... O Harrym wiele opowiadała mi o rok młodsza ode mnie koleżanka. Jej siostra jest druchną w ZHP i na obozach czytali wieczorami przy ognisku Harry'ego Pottera. Ania (tak ma na imię moja koleżanka) opowiadała mi książkę z taką pasją, z takim zapałem i ciekawością, że poprosiłem ją żeby pożyczyła od siostry ksiąkę na kilka dni. Po niecałym tygodniu miałem książkę w domu. Na początku leżała sobie bo jeszcze wtedy nie miałem ochoty jej czytać. Wieczorem, kiedy położyłem się do łóżka coś mnie tknęło żeby zajrzeć do książki. I tak zarwałem całą noc, ale przeczytałem od deski do deski...
Tom jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-01-2007, 09:30   #26
Hermiona Weasley
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 9
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

U mnie bylo tak ze moj tata poprosil mame zeby wypozyczyla mu Wladce Pierscieni a moja mama ktora nie widziala wtedy roznicy pomiedzy WP a HP wypozyczyla mu HP ja wtedy mloda i glupia w ogole sie nim nie zainteresowalam dopiero na nastepny dzien kiedy moje kolezanki zaczely gadac o tym ze HP jest najlepsza ksiazka jaka czytaly postanowilam ja przeczytac.Kiedy zaczelam nie moglam sie oderwac i cala noc czytalam a rano symulowalam chorobe zeby nie musiec przerywac.I tak przez jakies dwa tygodnie przeczytalam pierwsze 4 tomy a pozniej to juzjaqkos lecialo
Hermiona Weasley jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-01-2007, 09:43   #27
Kate
Moderator
 
Kate na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: pl
Posty: 2,082
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Kate
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Ja zaczęłam czytać po programie o książkach HP. Osobiście nie lubię książkek fantasty, ale to było inne. Dopóki nie przeczytałam jednej książki siedziałam nad nią, aż doszłam do końca. Ale naprawdę wciągnęłam się po obejrzeniu więźnia, po przesłuchaniu muzyki z filmu. Doszłam również do poziomu dosyć szybkiego czytania, dzięki ślęczniu nad tymi książkami...:lol:
__________________
and we don't care about the young folks talkin' bout the young style
Kate jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-01-2007, 15:46   #28
majuneczka77
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 1,290
Wyślij wiadomość przez MSN do majuneczka77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do majuneczka77
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Moje pierwsze spotkanie z HP zaczeło się ciekawie.. Miałam może z 10 lat Byłam na wakacjach i u swojej koleżanki zobaczyłam pierwszą cześć przygód o HP. Przeczytałam pierwszy rozdział, który bardzo mi się spodobał. Poczułam, że coś mnie z nim łączy. Możliwe, że ta samotność w rodzinie itp. BARDZO DZIĘKUJE !!.. Martynie, koleżance, która zostawiła ksiązkie o HP na pomoście..!!.. Dzięki niej do dziś dnia wiem wszystko o przygodach młodego czarodzieja...
majuneczka77 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-02-2007, 20:40   #29
Nimfadora Tonks
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 289
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Ja poszłam pewnego dnia do koleżanki. Zaczęła mi opowiadać o Harrym. Nauczyła mnie imion postaci itp. Kilka dni później mama kupiła mi 1 i 4 część. Gdy przeczytałam 1 nie chciałam zaczynać 4 tylko czekałam na 2 i 3. W końcu przeczytałam wszystkie. Ciągle do nich wracam, a teraz czekam z niecierpliwością na 7 część....
Nimfadora Tonks jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-02-2007, 21:06   #30
Ginny13
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 13
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Moja przygoda z Harrym Potterem zaczęła się gdy ciocia przyniosła mi do poczytania 4 część. Po przeczytaniu kilku stron stwierdziłam że książka zapowiada sie beznadziejnie. Innym razem, ciocia usiłowała czytać 1 część, z ciekawości wzięłam i sama zaczęlam czytać, bardzo mi się podobała. Potem przeczytałam 4 część, 5,6,2,3 ( trochę nie w kolejności ale...):smilewinkgrin:
Ginny13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Wasza szkoła Karol_raider Inne 91 07-08-2011 17:48
Jak zaczęła się wasza przygoda z tą stroną? Narcyza Malfoy92 O stronie i forum 40 08-08-2010 18:10
Przygoda z HP. Minister Magii-Hermiona Kosz 7 01-03-2008 23:15
Przygoda z HP... Dinek Kosz 24 05-06-2007 00:37
Historia Hogwartu - innymi słowy mówiąc jak to się zaczęło?? Albus12 Kosz 165 05-01-2007 12:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:58.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.