Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Postacie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-04-2008, 18:00   #21
nieztejbajki
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 47
Wyślij wiadomość przez MSN do nieztejbajki
Domyślnie RE: Bellatrix Lestrange

Chciałabym tylko napisać, że kiedy Molly zabiła Bellę poczułam satysfakcję. Nie wiem czemu, ale cieszyłam się z tego. Co dziwniejsze śmierć Voldemorta mnie wcale nie ruszyła, a przecież on jest tym `najgorszym`.
nieztejbajki jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2008, 18:59   #22
natus276
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 9
Domyślnie RE: Bellatrix Lestrange

hm wg mnie nie jest zła... Czarny charakterek ale kobietka jest spoko... Taka szalona i pomylona... Ale oddana swemu panu mimo wszystko... za to ma plusa... Gdyby tylko mogła działać po dobrej stronie...
natus276 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2008, 20:24   #23
Klaudia@Harry Potter
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 617
Domyślnie RE: Bellatrix Lestrange

Ja ją lubie, ale nie jest moją ulubioną postacią z Harry Pottera. Fascynuje mnie. Chciałabym zobaczyć jej dzieciństwo. Jak Voldemort ją uczył Czarnej Magii. Bardzo ciekawi mnie jej postać.
Klaudia@Harry Potter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-25-2008, 16:58   #24
Panna Bella Fist
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 11
Domyślnie RE: Bellatrix Lestrange

Lubię czarne charaktery, a Bella jest wzorowym przykładem! Jest naprawdę bardzo intrygującą postacią.

"Ale nie sądzicie, że ją i Voldemorta łączyło coś więcej? Żadnym Śmierciożercą nie był zafascynowany tak jak nią. Podobno podczas wypalania Mrocznego Znaku okazał jej już jakieś dziwne zainteresowanie i oszczędził jej bólu. Poza tym tylko ją zabrał ze sobą w 5 tomie, w 6 tylko ona i Czarny Pan nie pojawili się podczas bitwy w Hogwarcie. Pytanie tylko. Dlaczego? Albo chociaż czemu sama Bellatrix nie pojawiła się razem z innymi Śmierciożercami? [Roll] Denerwuje mnie ta niewiedza.... xD"

Mnie też, mnie też!
Panna Bella Fist jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-26-2008, 18:53   #25
Stefa
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 94
Wyślij wiadomość przez MSN do Stefa
Domyślnie RE: Bellatrix Lestrange

Nie wiem, czy ją lubię, ale na pewno doceniam barwność Belli. Rowling kapitalnie wykreowała jej postać. Zła do szpiku kości, okrutna, bezwzględna, nie można się w niej doszukać żadnych dobrych cech. Może tylko jej ogromna wierność Voldemortowi. Coś mi się zdaje, że Bellatriks coś do niego czuła. Szkoda, że autorka pozostawiła i tym razem tak wiele niedomówień.
Stefa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-23-2009, 18:43   #26
Bells_Swan
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Bells_Swan na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 93
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Bells_Swan
Domyślnie

Ja jej nienawidzę. Może gdyby nie zabiła Syriusza, to miałabym do niej inny stosunek, chociaż napewno nie pozytywny. A już po tym tekście : 'Zabiłam Syriusza Blacka haha' Zmienawidziłam jej kompletnie. A i jeszcze bardziej po tym, jak torturowała Hermionę...
__________________
'Miłość może być wieczna...-Twilight'
_____________________________________

` Mia y Miguel Loov ;* <3

" Byłam absolutnie pewna kilku rzeczy.
Po pierwsze, Edward pochodził z rodziny wampirów.
Po drugie, dręczyło go pragnienie - na ile był je w stanie pohamować, tego nie wiedziałam - pragnienie, by posmakować mojej krwi.
Po trzecie, wreszcie byłam w tym wampirze bezwarunkowo i nieodwołalnie zakochana. "
Bells_Swan jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-07-2009, 20:07   #27
Kinga Lestrange
Junior Member
 
Kinga Lestrange na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: Polska :)
Posty: 13
Domyślnie

Uwielbiam ją! Była taka fascynujący (piszę była, bo zapewne wiecie, że umarła ) Wydaje mi się, że ona naprawdę lubiła lubiła (mam nadzieję, że załapiecie o co mi chodzi XD) Voldzia i to dla niego się stała kim się stała.(Baaardzo zdziwiłam się jak się dowiedziałam, że miała męża...!) Po za tym, przecież większość jej rodziny była śmierciożercami (np. Narcissa- równie piękna jak Bella). Bella była również przepiękna! Miała cudne oczy i piękne, duże usta (tu już mówie o postaci na ekranie z Zakonu Feniksa).. I jeśli chodzi o jej głos (tu brawa należą się jej odtwórczyni, Mrs. Helenie) był tak donosny, że jak się odezwała odbijał się echcem po całej sali, śmiertelnie przerażał i od razu zdradzał, że jest wredną jędzą (OCZYWIŚCIE W TYM NAJPOZYTYWNIEJSZYM ZNACZENIU) Była to cudowna postac i jedna z moich ulubonych !
Uff...
Kinga Lestrange jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-21-2009, 22:28   #28
Lui
Niepoprawny marzyciel
 
Lui na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Miasto Zielonego Dębu
Posty: 44
Domyślnie

Tak, to z pewnością najlepsza i najbardzej dopracowana postać ze śmierciożerców. W którymś wywiadzie Jo mówiła że chciała podkreślić różnicę między miłością Bellatrix a Molly Weasley. Miłość Bellatriks do Voldemorta jest na swój sposób perwersyjna. Natomiast pani Weasley, kochała swoją rodzinę miłością szczerą i opiekuńczą. Ta różnica jest bardzo podkreślona w całym cyklu. Lubię postać Bellatrix. Ponadto, choć nie przepadam za filmami o HP, to scena Bellatrix uciekającej z Azkabanu jest niesamowita.
__________________
Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie zniszczony.
Lui jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-20-2009, 15:57   #29
Rosalie_Smith
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 18
Domyślnie

A ja ją uwielbiam ...Jest ostra i nieprewidywalna Nigdy nie wiesz co powie ani zrobi...A przy tym jest zdolna i szybka.W sumie gdybym nią była to tez byś się nabijałą wśród swoich z Pottera że miał sen i już poleciał na pewną śmierć zabierając przyjaciół po Syriusza chociaż nie miał pewności że on tam jest(pisze tak bo przeciez nie wiedziała że potter był w kominku w domu Blacków za to wiedziała że miał sen o Syriuszu)
Rosalie_Smith jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-15-2009, 08:36   #30
Luke James Potter
Świr wymagający opieki
 
Luke James Potter na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Lokalizacja: Privet Drive 4 Little Whinging Surrey England
Posty: 326
Domyślnie

Droga Bella była aż do obłędu wpatrzona i zakochana w Voldemorcie, co sprawia, że nie lubię jej tak jak samego Czarnego Pana. Może była potężną czarownicą, obdarzoną duzym talentem, ale jednak śmierciożercą.
__________________
"Ostatnie kłęby pary rozwijały się w jesiennym powietrzu. Pociąg powoli zniknął za zakrętem. Harry wciąż unosił rękę w geście pożegnania.
- Da sobie radę - powiedziała Ginny.
Harry spojrzał na nią, opuścił rękę i z roztargnieniem dotknął nią blizny na czole.
- Wiem.
Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.
Wszystko było dobrze."
Luke James Potter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Bellatrix + Voldemort Bella_815 Insygnia Śmierci 49 07-04-2011 23:29
[NZ] Bellatrix Potter i Kamień Filozoficzny Anika Kosz 3 08-12-2007 16:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.