Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz

Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-13-2007, 02:32   #11
Rockwood
Junior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Rockwood
Domyślnie RE: HP i ZF - opinie

Od dzisiaj jestem posiadaczem wersji na PC. BArdzo podoba mi sie motyw ze zdobywaniem ,,Doświadczenia'' a nie jakis glupich fasolek. Ogromna przestrzen i tetniacy zyciem hogwart robi wrazenie. Szcezgolnie ujeły mnie mini gry jak np. czarodziejskie szachy, eksplodujacy duren czy gargulce. Taka se grafika i poprostu okropny wyglad twarzy. Praca kamery jest beznadziejna. Jesli chodzi o zycanie zaklec to bardzo fajnie ze nie zucaja sie automatycznie po wycelowaniu tylko trzeba wykonac odpowiedni ruch muszka ale uwazam ze troche z tym przegieli, bo trzeba sie sporo nameczyc. Dałbym tej grze w skali 1-10 ocene 7. wiec warto sparawdzic ale JESLI KTOS POSIADA XBOX'A 360 I MA TROCHE KASY NA ZBYCIU TO PROPONUJE WERSJE NA TA KONSOLE !! ze wzgledu na grafike i mozliwosc sterowania. ((ja zalyje ze nie dolozylem 60zl na wersje na x360. POzdrawiam
Rockwood jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-14-2007, 14:13   #12
bimber31
Junior Member

Ja wypowiem się na podstawie dema pełną wersję będę miał za 2 dni bo dostawca ma jakieś problemy z dowiezieniem do sklepu.Plusy:
-najlepsza grafika z wszystkich gier HP
-duży hogwary
-inny sposób żucania zaklęć
-i zdobywanie punktów
Minusy:
-chyba nie ma żadnych no może kamera mi troche w demie szwankuje ale w pełnej wersji powinno być lepiej
bimber31 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-27-2007, 15:11   #13
mrs_lovegood
Junior Member

Wyślij wiadomość przez ICQ do mrs_lovegood Wyślij wiadomość przez AIM do mrs_lovegood Wyślij wiadomość przez MSN do mrs_lovegood Wyślij wiadomość przez Yahoo do mrs_lovegood

Cytat:
Pielih napisał/a:
[...] mianowice mam pomóc Lunie znalezc jej zgubione rzeczy?? przeszedl to juz ktos?? bo znalazlem 4 rzeczy(głowe lwa, gazete, swetr-bluze,buty) reszty nie mogę znaleźć
Sakiewka pod liśćmi zdaje się, że tam gdzie pierwszy raz pojawiamy się w Hogu, czyli na dziedzincu, czy jak to się nazywa. Wingardium Leviosa na miotłę obok w kazdym razie, i potrzymać ją chwilę ponad liśćmi.
mrs_lovegood jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-04-2007, 21:21   #14
mts
Junior Member

ogólnie gra bardzo fajnie tylko jak dla mnie zbyt mało misji z lataniem a dokładniej to tylko jedna jak latamy fredem i gorgem. Szkoda ze nie ma rozgrywek quiditcha (
mts jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-28-2007, 14:29   #15
N Tonksss
Junior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do N Tonksss

tak rzeczy luny trampki sa na dziedzincu przed sala wejsciowa obok fontanny i zostaje jeszcze sakiewka ktora znajduje sie na dziedzincu wiezy zegarowej ukryta jest po prawej stronie pod liscmi jest koloru niebieskiego moze ja zauwazysz! w wielkiej sali sa ubrania i naszyjnik luny obok portretu w pomieszczeniu gdzie idzie sie do gabinetu snape gazeta znajduje sie dokladnie obok szfy przy samym portrecie!tyle pamietam
N Tonksss jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-28-2007, 14:35   #16
N Tonksss
Junior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do N Tonksss

zadanie dla ginny! idziesz do dormitorium chlopcow szukasz swojego kufra pojawi sie napis ze masz nacisnac enter wtedy zalozysz peleryne niewidke potem udaj sie do gabinetu obrony przed czarna magia wejdz do komnaty dolores przejdz do takiego pomieszczenia ktore jest obok ppokoju tam zobaczysz kartony i masz podmienic czekoladki! zreszta beda pojawiac sie instrukcje i wszystkiego sie dowiesz w czasie gry
N Tonksss jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-05-2007, 20:55   #17
HermionaBlack
Senior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do HermionaBlack

kurde... mi tez szkoda tyle kasy na gre... chociaz strasznie jestem jej ciekawa moze poczekam az bedzie tansza i kurcze wypadaloby jeszcze IV pograc,ale tez nie mam :/ yhhh... ale narobiliscie mi smaku
HermionaBlack jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-14-2007, 00:52   #18
fan Lupina
Fanatyk, niegroźny

fan Lupina na Harry Potter Forum

Wyślij wiadomość przez MSN do fan Lupina

ja pożyczyłem od kumpla i przeszedłem ją w jeden dzień i na jakieś 60%(nie bawiłem się w odkrycia). W grze podobał mi się rozbudowany hogwart, system rzucania czarów, GD, skróty możliwe przez portrety, które skracały podróż. I grafika.
fan Lupina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-15-2007, 00:29   #19
jakytaky
Junior Member

Fajna gra ale dość szybko się ona kończy dla wytrawnego gracza Generalnie jednak warto spróbować i zagrać w nią. Grafika bardzo ładna jak pisał jeden z postowiczów wyżej.
jakytaky jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-22-2007, 15:17   #20
szczurek_13
Member

Wyślij wiadomość przez MSN do szczurek_13

Mam pytanie: czy można kupić polską wersje, lub znaleźć spolszczenie w internecie? Bo jeśli nie to szkoda kasy. A gra sie fajnie zapowiada
szczurek_13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania