Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-13-2007, 10:11   #11
Lord Razor
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 36
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Zgadzam się z Moony.Przecież Dan jest aktorem i dostał taką pracę w filmie.Przecież nie będzie grał całe życie chłopca z blizną.Ma szansę zagrania w innym filmie więc ją wykorzystuje jak inny aktor.Druga rzecz to jest to , że Emma nadyma się tą rolą w Harrym Potterze.Mi się takie coś nie podoba.
Lord Razor jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-13-2007, 10:34   #12
syllwiaaa
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 302
Wyślij wiadomość przez MSN do syllwiaaa
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Moim zdaniem zagranie w tym przedstawieniu to był dobry ruch. Przecież on jest aktorem, nie będzie grał tylko w HP. A w teatrze nagość nie jest czymś niezwykłym.
syllwiaaa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-21-2007, 11:03   #13
Ginny_Potter_07
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 11
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Potter_07
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Ja myślę, że takie rozbieranie, czy w filmie, czy na scenie to nie jest codzienna sprawa. Jeżeli aktor chce to się rozbiera, a jeżeli nie, to nie. To jego prywatna sprawa. Dan się rozebrał i chyba wyszło mu ti na dobre. :yes:
Ginny_Potter_07 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-21-2007, 16:23   #14
Mitzi Caspar
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 151
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Nie wiem, czy te plotki, że Radcliffe uprawia seks z fanami są prawdziwe, czy nie xD xD xD Ale to było chyba w Pudelku, a do Pudelka podchodzę wyjątkowo sceptycznie.
Ja się cieszę, że Rupert Grint zagrał w Lekcji jazdy. On jedyny z trójki wydaje mi się normalny, sympatyczny i dobrze by było, jakby go jeszcze gdzieś oprócz HP zatrudnili.
Mitzi Caspar jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-22-2007, 09:51   #15
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Cytat:
Nie wiem, czy te plotki, że Radcliffe uprawia seks z fanami są prawdziwe, czy nie xD xD xD Ale to było chyba w Pudelku, a do Pudelka podchodzę wyjątkowo sceptycznie.
Fakt, nie można w to do końca wierzyć... ale szczerze mówiąc, ani mnie to dziwi, ani mnie to rusza. To znaczy, zupełnie nie jestem tym zaskoczona, a i jako że nie jestem fanką Daniela, w ogóle mnie to nie obchodzi ;). Niech robi co chce, to przecież nie nasza sprawa. ^^
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-22-2007, 10:09   #16
trayor
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
trayor na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 175
Wyślij wiadomość przez ICQ do trayor
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Zgadzam sie z Limonką. Co nas obchodzi życie prywatne innego człowieka. Nie rozumiem dlaczego dziennikarze nagłaśniają i mieszaja się w życie innych. To tak jakby nas ktoś opisywał, śledził każdy nasz krok i pisał o tym w portalach internetowych, pokazywał w wiadomościach itp.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/trayor[/center][/b]
trayor jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2007, 14:15   #17
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Moim zdaniem Emma wydaje się być sympatyczna, chociaż rzeczywiście czasami jej lekko "odbija". Na temat Dana to tyle, że jego występ w tej sztuce to sprawa wyłącznie zawodowa. A i myślę, że Evanna jest super, ona naprawdę jes jak Luna
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2007, 15:09   #18
ishar
Świr wymagający opieki
 
ishar na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 357
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Obiło mi się kiedyś o uszy, że Emma niezbyt pochlebnie wypowiadała się o polskich fanach.
Nie pamiętam już gdzie to czytałem, było to jakiś czas temu. Otoż Watson stwierdziła, że nie chce mieć fanów pijaków i złodzeji. Coś w tym guście.

Nie, żeby mnie szczególnie interesowało zarówno jej zdanie, jak i osoba, ale skoro jest już taki temat pomyślałem, że warto zapytać.
Z tego co widziałem na filmikach, to wydaje się być raczej sympatyczna, momentami nieco walnięta, ale sympatyczna
Może czas zmienić zdanie?
ishar jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2007, 15:19   #19
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Cytat:
Obiło mi się kiedyś o uszy, że Emma niezbyt pochlebnie wypowiadała się o polskich fanach.
Nie pamiętam już gdzie to czytałem, było to jakiś czas temu. Otoż Watson stwierdziła, że nie chce mieć fanów pijaków i złodzeji. Coś w tym guście.
Nie żebym jej broniła, ale to chyba wymyślili jej polscy anty-fani ;).
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2007, 15:27   #20
ishar
Świr wymagający opieki
 
ishar na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 357
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Rozumiem, dzięki.

Btw zauważyłem, że Emma ma chyba najszersze grono antyfanów, spośród wszystkich aktorów HP na pewno Strony i blogi, powstałe tylko po to, żeby ulżyć... no właśnie, czemu? Jak można poświęcać czas komuś, kogo się nietrawi, delikatnie mówiąc?
Tym bardziej, że w ten sposób staje się jeszcze bardziej "popularna". Błędne koło.
Jedna mała dziewczynka a tyle emocji

Mogą cię kochać lub nienawidzić. Ważne, żeby nie byli obojętni
ishar jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Czy chciałbyś być na planie filmowym o Harrym Potterze i zobaczyć aktorów? BELLATRIX_LESTRANGE_166 Filmy 82 06-29-2011 22:30
Adresy Aktorow z Harrygo Pottera NevilleLongbottom Kosz 10 04-22-2009 16:46
[NZ] Życie Zbiega caroline349 Kosz 7 07-12-2008 14:58
Ultima Online - Prywatne Shard'y gedeon Gry 0 02-03-2008 23:50
Życie czarodzieja po szkole, czyli - życie po Hogwarcie Krzyychu Kosz 10 04-22-2007 09:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:18.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.