Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz

Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-04-2007, 20:30   #11
pol
Czytelnik horoskopów

Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

Odpowiedzi na pytania:
Ron Weasleys- Chodzi o misję co musisz zdjąć bagno z dachu na dziedzińcu pod wieżą z zegarem? Jeśli tak to postaw ławkę poda takim czymś i się na to wespnij, potem - niepamiętam dobrze - ale chyba trzeba naprawić dach Reparem, zrobić dziurę w wieżyczce Reductem, zdjąć bagno na dół i położyć je pod fontanną na symbolu X i rzucić na bagno Incendio. Chyba tak bo dawno już to przeszłem i niepamiętam
FALCON - Musisz postawić ławkę pod takim obniżeniem obok Colina i się na nią wspiąć, a dalej sobie już poradzisz. Chyba przeszedłeś Colina bo jesteś już dalej i oto odpowiedź na twoje drugie pytanie - idź na wybrukowany dziedziniec i zdejmij bagno też stamtąd (to tam gdzie było zadanie Colina).
Syriuszkaa - A ja nie używałem poradnika bo nienawidzę ich (psują zabawę) i mam 100%, ale 23 dni na stówę się męczyłem
pol jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-04-2007, 22:42   #12
aduniahp
Junior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do aduniahp

mam problem z hasłam do skrótów w portretach. może ktoś mi powiedziec co trzeba zrobić żeby zdobyć hasło do portretu tego faceta na czwartym piętrze który rymuje i dla tego starego goscia co jego przejścia nie uzywano od 50 lat? (mam nadzieje że mnie rozumiecie)
aduniahp jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-05-2007, 13:20   #13
pol
Czytelnik horoskopów

Cytat:
aduniahp napisał/a:
mam problem z hasłam do skrótów w portretach. może ktoś mi powiedziec co trzeba zrobić żeby zdobyć hasło do portretu tego faceta na czwartym piętrze który rymuje i dla tego starego goscia co jego przejścia nie uzywano od 50 lat? (mam nadzieje że mnie rozumiecie)
Hasło dla portretu na 4 piętrze zdobywasz latając po całym Hogwarcie do innych obrazów. Najpierw chyba trzeba iść do tego na drugim piętrze co to ma hasło pilność w nauce, potem każe znaleźć pastereczkę i trzeba przez niego przejść, skręcić w prawo i tam są schody na których jest obraz pastereczki, ona każe iść do takiego w kolumnadzie, to ten co się jąka i ma hasło volo futurus unus - jest chyba na pierwszym piętrze, a po nim trzeba dojść do tego co ma hasło smocze jajo (jest gdzieś na wielkich schodach na dole), potem gdy poda hasło wracamy się do tego co rymuje i koniec Hasło do drugiego portretu trzeba wziąść od Jęczącej Marty (jest w swojej łazience).
Stary 08-05-2007, 18:55   #14
dijunia
Junior Member

hejka! jestem tu nowa i mam problem z przejściem harrego pottera i zakon feniksa! możecie mi pomóc please! :smilewinkgrin: mam problem z szukaniem gargulców (zadanie od dina(chyba)) nie wiem gdzie one są.... po drugie mam problem z ściągnięciem sowy (zadanie od cho chang) dzięki! i pozdrówka!
dijunia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-05-2007, 21:57   #15
pol
Czytelnik horoskopów

Post I
Cytat:
dijunia napisał/a:
siema jestem tu nowa i mam pytanko jak przejść w potterze 5. zadanie cho chang gdzie sowę zdjąć trzeba. dzieki i jeszcze jedno pytanko gdzie są gadające gargulce??? :smilewinkgrin: nie moge za ich znalezc!!!!!!!! dziękuję bardzo i czekam na odpowiedź
Gargulce są:
1.Na wiadukcie
2.Wybrukowanym dziedzińcu
3.Na schodach do klasy obrony przed czarną magią
4.Na dziedzińcu transmutacji
5.Gdzieś przy wieży zegarowej na 4 lub 5 piętrze na balkonie.
Aby przejść zadanie Cho trzeba gonić sowę po sowiarni (to ta z różową paczką pod nogami), na początku jest ona nad Cho a potem lata coraz wyżej i jak wleci na samą górę to trzeba słupy Reparem naprawiać i się wspinać do niej, a na końcu jak zleci podejść do niej i zadanie wykonane.
I zanim zadasz pytanie czytaj temat bo na drugiej stronie mówiłem już gdzie są gargulce.

Post II
Z Krzywołapem nic nie można zrobić, a w cieplarni trzeba do czterech donic najpierw nasypać ziemi z wiaderek z łopatką (aby to zrobić należy podnieść wiaderko Wingardium Leviosą, a następnie przytrzymać chwilę nad doniczką), a później podlać to wodą z konewki, aby wyrosły rośliny.

Ostatnio edytowane przez mimid : 11-14-2009 o 16:48.
Stary 08-07-2007, 13:48   #16
Carola3000
Senior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Carola3000

Mam problem!! Wszystkie zadania już wykonałam odnośnie GD ale został mi jeszcze niejaki Ernie, ktory stoi niedalego chatki Hagrida i oczekuje ode mnie jakiś składników do eliksiru. Mam wersję angielską i za chiny nie mogę zgadnąć jakie to składniki. Bardzo bardzo proszę o wskazówki

A i jeszcze jedno profesor Sprout chce jakiegoś esseja ( w werscji angielskiej nazywa sie on self-fertising), pytałam się już o coś Nevillowi, ale on przeszedł w pokoju życzeń w inne miejsce i nie wiem co dalej mam zrobić Proszę pomózcie!!

Pozdrawiam serdecznie
Carola3000 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-07-2007, 14:41   #17
Syriuszkaa
Mięso armatnie

Na sam poczatek zbierasz 5 ciemierników takie białe kwiaty rosna w poblizu chatki hagrida i kamiennego kręgu łatwe je znaleśc Nastepnie musisz leciec do cieplarni po korzeń mandragory będzie w jednej doniczce zanim ja złapiesz załóz nauszniki wisza na scianie takie fioletowe i potem wracasz do erniego

Jesli chodzi o esej to potrzebujesz książke Neville'a znajdziesz ją w sypialni gryfonów na półce..
Syriuszkaa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-07-2007, 18:56   #18
Carola3000
Senior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Carola3000

hihi ten korzeń dawno już wyrwałam ale nie wiedziałam po co Z tego co mówił Neville to wyłapałam, coś o sypialni chłopców ale nie wiedziałam że książka Dzięki wielkieB) <buziak>

EDIT: Jak mam poprzestawiać ten zegar dla Deana!? Przedstawiłam już kilka kół zębatych ale tego najwyżej, największego nie mogę! Co mam zrobić? Mam też problem z tym chłopakiem (nie pamiętam imienia) przy sowiarni mam się na nią wspiąć i gdzieś wejść?! Bo ja weszłam na samą górę ale nic sie nie stało!! Prosze raz jeszcze o wskazówki
Carola3000 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-09-2007, 12:17   #19
Syriuszkaa
Mięso armatnie

Post I
Cytat:
Carola3000 napisał/a:
hihi ten korzeń dawno już wyrwałam ale nie wiedziałam po co Z tego co mówił Neville to wyłapałam, coś o sypialni chłopców ale nie wiedziałam że książka Dzięki wielkieB) <buziak>

EDIT: Jak mam poprzestawiać ten zegar dla Deana!? Przedstawiłam już kilka kół zębatych ale tego najwyżej, największego nie mogę! Co mam zrobić? Mam też problem z tym chłopakiem (nie pamiętam imienia) przy sowiarni mam się na nią wspiąć i gdzieś wejść?! Bo ja weszłam na samą górę ale nic sie nie stało!! Prosze raz jeszcze o wskazówki
Jeśli chodzi Deana to musisz te koła przenieśc za pomocą wingardium leviosa na lewą stronę ale tak żeby pasowały rozmiarowo najmniejsze w srodku a tamte dwa po boklach potem lecisz na góre i zrzucasz Deanowi trzy kołai potem znów je zawieszasz jakoś te dwa małe po bokach i wieksze po srodku:Pjeśli chodzi o sowiarnie to musisz najpierw spalic ten krzak na scianie razem z przyjaciólmi i Coolinem i potem musisz się wspiąc na góre i poszukac jednego otwartego odna (bez krat) gdy juz bedziesz w srodku Coolin będzie rzucał Ci paczki które musisz umieszcac na odpowiednich pólkach na coraz wyzszych pietrach ( w sumie 5 paczek) jak juz zrobisz wszxystko dowiesz sie ze Filch nadchodzi wtedy musisz leciec na samą górę i przejsc przez nowo otwarte drzwi naprawiasz pólke wdrapujesz sie na nia wyskakujesz przez okno i potem powoli schodzisz na dół

Post II
Cytat:
minimka15 napisał/a:
heyka gdzie jest to mięso co harry ma nakarmić testrala?? odpiszcie szybko albo tu albo na gadulca 8933000

mięso jest gdzieś na dole i musisz je przenieśc gdzieś na grę ale dokłądnie nie wiem gdzie mi jakoś fuksem sie udało

Ostatnio edytowane przez mimid : 11-14-2009 o 16:49.
Syriuszkaa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-09-2007, 17:47   #20
tomikwrocek
Junior Member

Witajcie!

Mam poważny problem.

Gdy Nevil prosi o pomoc z bluszczem to należy je spalić, ale gdy to robie to natychmiast odrastają. Nie wiecie dlaczego tak się dzieje? Nie mogę z tego powodu przejść dalej.

Pozdrawiam
tomikwrocek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania