Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Pozostałe

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-20-2007, 15:04   #11
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Co nam sie podoba??
Przede wszystkim piszesz bardzo ciekawie, tak, ze mimo, ze post ma luzsza tresc chce go przeczytac calego. Czasem zdaza sie, ze ktos pisze i ipisze i pisze, a ja po pierwszych linijkach z checia go zostawiam i czytam inne.

Ciezko mi okreslic co mi sie podoba - Styl pisania, niefrasobliwosc... qrcze... nie wiem jak to okreslic...

W kazdym razie, Twoje posty czytam z wielka przyjemnoscia.

Buziaki :*:*:*:*:*:*

Lothien

__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-20-2007, 18:38   #12
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

zgadzam sie z lothien dodałabym tdo tego nutę nienormalności i szczyptę powalającego humoru xD
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-20-2007, 18:40   #13
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

tak... po zastanowieniu zapomniałam dodać o niezmiernej oryginalności, a humor rzeczywiście powala xD
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-21-2007, 02:38   #14
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Teraz mam trochę czasu, więc mogę się rozpisać xD Kiedyś już pisałam w innym temacie, co napisałam u pani psycholog, więc nie będę się powtarzać. A z takich ciekawszych...:
J - ja
M - mama
(sytuacja dzieje się w momencie, gdy w forumowym slytherinie odbywa się impreza)
M: Odrobiłaś lekcje?
J: Mamo! Nie przeszkadzaj, właśnie siedzę z Draco na fotelu.
M: <rozgląda się zaniepokojona> Że co?
J: No bo impreza jest!
J: <dopiero w tym momencie uświadomiłam sobie, że moja mama o coś mnie pytała, a ja coś jej odpowiedziałam...proszę bardzo,jakie skutki ma przesiadywanie na tym forum>

Dalej...pisałam akurat na forum "Accio cośtam" i jakoś tak po chwili nieświadomie powiedziałam w realu "Accio pilot" zamiast podnieść się i podejść po niego. Żeby nie było wątpliwości...nie przyleciał.

No i ciągle śni mi się Hogwart, albo jakieś inne magiczne miejsca. Ostatnio śniło mi się, że ktoś rzucił na mnie i crucio i...obudziłam się leżąc na podłodze w dziwnej pozycji. Albo śniło mi się, że grałam w Quiditcha i jak się obudziłam to poważnie, w realu miałam zakwasy na rękach xD.

Idąc ulicą ciągle mam nadzieję, że nagle zobaczę jakiegoś chłopaka przypominającego Draco/Toma.

Jak widzę niezbyt ładnego chłopaka to pierwsze skojarzenie mam "taki harry potter" ;P.


Jak widzicie, jeżeli ktokolwiek na tym forum jest jebnięty, to niewątpliwie jestem to ja xD. szkoda tylko, że nie mam takiego talentu do pisania jak Moony, no a cóż...życie toczy się dalej XD XD.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-22-2007, 17:29   #15
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

No i pominęłam jeszcze jeden ważny schiz...ciągle siedzę na tym forum...jak tylko nie ma mnie w szkole to jestem tu...xD.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-22-2007, 17:35   #16
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

No tak... caly czas siedze na forum... Jak tylko sie do kompa dorwe... Wprawdzei w szkole nie mozna i bede miala klopoty jak mnie zlapia, ale jakos mnie to nie obchodzi xD
A w domu moja siostra strasznie wkurzona chodzi kiedy tutaj siedze... Czemu? Bo to ona mi pokazala stronke, a teraz jestem o wiele 'wyzej' niz ona i wszyscy mnie (coz... prawie wszyscy ) znaja xD

A jesli danego dnia nie moge wejsc na stronke, to az mnie skreca ze zlosci...
Chodzbym jednego dnia nie byla, czuje sie potem nie do konca w temacie...

Jakbym na glodzie byla xD

Coz... uzalezniona jestem xD
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-22-2007, 17:39   #17
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Ja też się uzależniłam...
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-22-2007, 19:35   #18
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Ja również się uzależniłam ^^.
Cóż, takie jest życie.


Ano, dzisiaj na przerwie mi się nudziło. Więc usiadłam pod klasą i zaczęłam bawić się komórką.
Zaczęłam porządkować kontakty według alfabetycznej kolejności- (nazwisko, imię). Doszło do tego, że na pierwszym miejscu znalazł się pewien...ehem... chłopak, w którym jeszcze niedawno się bujałam- ale to już przeszłość. Chciałam zachować na wszelki wypadek numer, ale nie pasowało mi to, że miałby być na samym początku listy! Więc zaczęłam pisać "Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać". I w śmiech. No, ale się nie zmieściło. Więc się pytam koleżanki, mojej imienniczki, jak ja mam go zapisać, jeśli "Ten, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać" się nie mieści. Ta mi na to- "Sam-Wiesz-Kto. Albo Czarny Pan!" Ja zaczęłam się śmiać jak wariatka, ona jedynie uśmiechnęła pod nosem- jak to ujęła, już wyrosła z Harry'ego Pottera. Ja na to, że Czarny Pan nie pasuje... (Ten pewien osobnik jest blondynem, bardzo jasnym blondynem)..., więc może Biały Pan? I znowu w śmiech. Ale to również by było zbyt wysoko.
W końcu stanęło na tym, że został zapisany jako "Sama-Wiem-Kto".

A jak wracałyśmy ze szkoły, to napotkałyśmy psa. Moja koleżanka stwierdziła, że to szczeniak (jakiegoś dużego rodzaju). Druga powiedziała, że wygląda trochę jak młody wilczek. Na co ja z nadzieją w głosie palnęłam "A może to wilkołak?". I w śmiech. Po raz trzysta dziewięćdziesiąty czwarty w tygodniu zostałam obrzucona spojrzeniem pełnym litości.

O i pamiętam, że jakiś czas temu sąsiedzi kupili sobie psa. Przechodziłam obok ich domu i nagle słyszę, coś szczeka. Spojrzałam i mało nie dostałam zawału. Czarny, kudłaty pies.
Tak sobie wyobrażałam Syriusza pod zwierzęcą postacią. Gapiłam się na niego przez dłuższą chwilę, ale w końcu ocknęłam się i poszłam ^^.
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-22-2007, 19:39   #19
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Moony, znowu doprowadziłaś mnie do ataków śmiechu xD
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-22-2007, 19:59   #20
Hermiona-_-Granger
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 46
Wyślij wiadomość przez MSN do Hermiona-_-Granger
Domyślnie RE: Harry Potter w życiu codziennym.

Mnie też ale jeśli chodzi o uzależnienia to ja własnie siedze przy komie i jem
heh
Hermiona-_-Granger jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Miłość! Czy potrzebna w życiu? Albus12 Inne 88 01-28-2010 21:44
Magia w naszym życiu anesse Kosz 18 08-17-2008 14:08
,,Nigdy w życiu'' , ,,Ja wam pokażę'' Katarzyna Grochola Harry Potter 33 Kosz 0 06-11-2008 15:57


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.