Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-12-2007, 14:56   #1
Krzychu_110
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 109
Domyślnie Która gra najlepsza?

Która według was część gry jest najlepsza? Według mnie może to być dziwne ale pierwsza część była najlepsza chciaż kiepska grafika, a zaraz po pierwszej druga chociaż krótka bo przeszłem w 3 godziny, a trzecia to już kompletna klapa. Czekam na wasze odpowiedzi...B)
Krzychu_110 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-27-2007, 15:03   #2
Pielih
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 7
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

Oczywiście ze 5 najlepsza : D za kilka minut będe ją mia łbo już jest dostepna do ściągniecia piracka wersja przez neta(osobiście ja taką ściągam) i oczywisice orginał z allegro.. grałem wcześneij w demo harreg opotter i ZF i muszę poweidzec ze jak dalmnie BOMBA genialna grafika..nieliniowa fabuła i wielki hogwart jak i nowy sposób rzucania zaklęc:P pozdrawiam i życzę milego grania
Pielih jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-29-2007, 15:39   #3
Igor Karkarof
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 5
Wyślij wiadomość przez ICQ do Igor Karkarof Wyślij wiadomość przez MSN do Igor Karkarof
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

Moim zdniem najgorsza była Czara. Nie było tej swobody w poruszaniu się co w 1-3.

Najlepsza zaś była Komnata nie ma co, ale myślę, że Komnata nie dorówna Zakonowi jak wyjdzie.

likas nieźle kombinujesz z tym, jak to zrobią pewnie będzie trzeba uciekać przed zaklęciami.
Igor Karkarof jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2007, 11:42   #4
trayor
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
trayor na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 175
Wyślij wiadomość przez ICQ do trayor
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

1 część jest bardzo dobra, ale jedanak zbyt uboga żeby mogła rywalizować z 2 częścią. Najwięcej czasu spędzilem grając w Komnatę Tajemnic. Jest zdecydowanie najbardziej wciągająca i najciekawsza. 3 część też jest niezła, ale zdecydowanie zbyt łatwa. 4 część to już zupełna porażka. Nie można chodzić po zamku, a zdobywanie tarcz na tych kilku poziomach jest nudne. Bo co to za frajda przechodzić poziom po raz 10 w poszukiwaniu 2 czy 3 tarcz? Może gdyby było ich więcej gra byłaby ciekawsza. Pozatym ta część jest równie łatwa co Więzień Azkabanu. 2 część zdecydowanie najlepsza!
trayor jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2007, 14:20   #5
Narcyza Malfoy92
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 17
Wyślij wiadomość przez MSN do Narcyza Malfoy92
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

Osobiście przeszłam pare gier oHP i sądzę, że nie są takie złe, ale jest mała swoboda ruchu. Podobno na same zwiedzanie Hogwartu trzeba poświęcić pare godzin, ale 4 też nie była taka zł,a a w 2 grałam tylko w demo, więc się nie wypowiadam. A 1 to trochę tandeta, a w 3 nie grałam, ale już sobie załatwiłam i czekam aż przejdę te 3 zadanie turnieju w 4 czesci. :lol:
Narcyza Malfoy92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-28-2007, 09:19   #6
martak96-96
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 15
Wyślij wiadomość przez MSN do martak96-96
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

Ja mam ZF, CO, WA i KF. W ZF jeszcze nie grałam. CO jest nawet fajne, WA jest najlepsze w jakie grałam, a KF to kompletna porażka! Mogli_by dać głos Harry'emu albo zrobić zwykłą twarz Hagridowi.
martak96-96 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-20-2007, 00:10   #7
Eridani
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 13
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

Mnie najbardziej do gustu przypadła "Harry Potter i Czara Ognia". Jka na mój komputer, byłam zachwycona grafiką, polem manewru, jak wiele zależy od gracza (np. trzeba było wiedzieć jakiego czaru mamy użyć). Bardzo mi się podobała ta część .
Eridani jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-13-2008, 21:34   #8
Sosna
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do Sosna
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

dla mnie to 4 i 3 najgorsze , 4 bo brak możliwości chodzenia po Hogwarcie a 3 bo za banalna i jak dla mnie dla dzieci , za łatwa i za infantylna . A najlepsze to na pewno 5 część najbardziej rozbudowana i chociaż da się przejść w 2 dni to fajna i ciekawie rzuca się czary
Sosna jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-18-2008, 16:26   #9
Huncwoci
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 28
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

Moim/naszym zdaniem najlepsza jest 5...dobra grafika, dobrze rozbudowana fabuła i fajnie rzuca się czary...2 część też niebyła najgorsza ,no ale grafika nie jest za dobra (ale przynajmniej ma ciekawszą fabułę niż 3)
Huncwoci jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-26-2008, 22:02   #10
karawila
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 21
Wyślij wiadomość przez MSN do karawila
Domyślnie RE: Która gra najlepsza?

Najlepsza jest "Zakon Feniksa"! Świetna grafika, rozbudowany Hogwart, ciekawe zadania; podobał mi się bardzo pomysł z punktami odkrycia, minigrami i szukaniem haseł do portretów.
"Czara Ognia" była raczej najgorsza. Zamiast Hogwartu zrobili jakieś platformy- ale nie grało się źle.
Z pierwszą grą wiąże się wydarzenie, które powoduje, że bardzo lubię w nią grać- dostałam ją na Boże Narodzenie i teraz zawsze kojarzy mi się ona z tymi świętami.
Dwójka była mniej więcej kontynuacją jedynki, tylko trochę pozszerzoną o tajemnice do odkrycia, więcej kart do zbierania- nigdy nie mogłam wszystkich zebrać i strasznie mnie to denerwowało
Trójka była dużo lepsza od swoich poprzedniczek (grafika, pomysły na dodatki do fabuły); w porownaniu do piatki Hogwart byl strasznie maly i ograniczony.
To byla moja wypowiedz na temat gier, w skrocie.
karawila jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Która część najlepsza? LadyGray Książki 118 06-11-2012 22:49
Najlepsza część harrego Pottera rafal46a2 Kosz 3 07-06-2008 13:39
Najlepsza?? Natalia_Potter Kosz 7 02-03-2008 12:21
Która książka najlepsza? Albus _ Dumbledore Kosz 2 01-24-2008 08:31


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:37.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.