Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-05-2011, 02:08   #1
Selena Snape
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Selena Snape na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Lokalizacja: Hull, Wielka Brytania
Posty: 95
Post Co powiecie na listy?

Pomysł zaczerpnięty z innego forum. Polega to na tym, żeby dawną, dobrą metodą wymieniać się listami, przy okazji poznając przy tym nowych ludzi. Ja sama z chęcią trochę bym popisała Jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać listownie, niech tu napisze, i inni, którzy zechcą wymienić z nim/nią listy, mogą się tu wpisać, a potem w prywatnych wiadomościach wymienić adresami.
Są jacyś chętni do wymiany listów ze mną? Jak tak, to czekam na priv.
Pozdrawiam!
__________________
"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Selena Snape jest off-line  
Stary 03-05-2012, 17:09   #2
Persephone
Czytelnik horoskopów
 
Persephone na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Posty: 17
Domyślnie

Gdy byłam kiedyś na innym forum to często do siebie pisywaliśmy listy i było to bardzo miłe.
Jak bardziej się wdrożę w forum to chętnie do kogoś coś napiszę.
__________________
W sieci można udawać wszystko, z wyjątkiem tego, co się naprawdę liczy. Nie możesz udawać inteligencji, poczucia humoru ani błyskotliwości... złośliwości, przewrotności, ani całej reszty twojej paskudnej, fascynującej osobowości.
Antonina Liedtke
Persephone jest off-line  
Stary 03-05-2012, 19:23   #3
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Pisanie listów jest naprawdę świetnym pomysłem, ale chyba nie na zasadzie ->temat forum -> piszemy listy. Wypada najpierw się trochę poznać, pogadać, przesłać może zdjęcia.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line  
Stary 05-23-2012, 08:39   #4
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
Napisał alette Zobacz post
Pisanie listów jest naprawdę świetnym pomysłem, ale chyba nie na zasadzie ->temat forum -> piszemy listy. Wypada najpierw się trochę poznać, pogadać, przesłać może zdjęcia.
Jestem za. Kosz.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line  
Zamknięty temat

Tags
listy, zabawa

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:58.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.