Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Książki

Odpowiedz

Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-10-2007, 14:16   #11
agaa_21
Senior Member

Domyślnie RE: Opowieści z Narni

W 5 klasie przeczytałam wszystkie części. Teraz jestem a raczej byłam w 1 klasie gim, idę do 2 klasy gim chciałam powtórnie przeczytać całą serię. Dotarłam tylko do 5 części, dalej nie dałam rady. Dla mnie teraz te książki zrobiły się takie trochę nudne. Choć kiedyś bardzo mnie wciągały, może już wyrosłam z takich książek... nie mam pojęcia. W każdym bądź razie polecam
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-16-2007, 14:14   #12
lenne
Omijać szerokim łukiem

lenne na Harry Potter Forum

Wyślij wiadomość przez MSN do lenne

przeczytalam wszystkie 7 z pol roku temu ... polecam ... sa bardzo faje choc rzeczywiscie kolejnosc pokrecona :P koniec smutny ale ogolie podobala mi sie cala seria ... najbardziej chyba srebrne krzeslo i kon i jego chlopiec
lenne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-18-2007, 18:39   #13
Joanne
Junior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Joanne Wyślij wiadomość przez Yahoo do Joanne

Ja przeczytałam tylko 1, 2 i jestem w połowie trzeciej, ale nie mogę przez nią przebrnąć, bo chcę dojść już do części "Koń i jego chłopiec", a jak już wszystkim wiadomo po tytułach książek przeze mnie przeczytanych KOCHAM KONIE :*, a chcę czytać wszystko po kolei... :lol:
Joanne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-30-2008, 23:31   #14
Gucia
Junior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Gucia

Czytałam pierwsze trzy części (według wydawnictwa) i chyba się wciągnęłam. Z początku nudnawo, a później czytało sie leciutko ^^ Niby dla dzieci, ale coś mnie ciągnie do Aslana i Ryczypiska.
A jeszcze bardziej jak widzę trailer do "Księcia Kaspiana" xD xD
Gucia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-16-2008, 15:04   #15
Evangelina
Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Evangelina

Ja niedawno wszystkie przeczytałam (dokładniej podczas przerwy swiatecznej) i mnie się bardzo podobały. Oczywiście zgadzam się z moimi poprzednikami, że do Harry'ego im daleko:lol:, ale i tak sa fajne.
Evangelina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-18-2008, 15:51   #16
Liza
Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Liza

Mi się te książki bardzo podobały. Chociaż czytałam je już rok temu i jakoś dobrze nie pamiętam o czym były^^ Trzeba by sobie przypomnieć ;D
Ja dostałam tą 'serię książek' w dwóch tomach i są tam wszystkie części xD Wydaje mi się, że tak jest lepiej. Tak jakby mam to podzielone na 'działy', w których są również rozdziały. xDD

[small]Eeee... rozumie ktoś, coś z tego co napisałam? [/small]
Liza jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-20-2008, 22:31   #17
_HEDWISIA_
Member

To są książki mojego wczesnego dzieciństwa, a nawet teraz widzę w nih ważne treści. Jak będę miała kiedyś czas to się rozpisze.
_HEDWISIA_ jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2008, 14:51   #18
Dredzio
Junior Member

Wyślij wiadomość przez MSN do Dredzio

Cała seria nawet mi sie podobała, ale zdecydowanie wolę te części w których występują Piotr, Zuzia, Edmund i Łucja
Dredzio jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-14-2008, 13:24   #19
Emma Danee
Junior Member

Wyślij wiadomość przez AIM do Emma Danee Wyślij wiadomość przez MSN do Emma Danee

Ja też lubię tą serię. Lubię wiele książek fantastycznych. "Opowieści z Narnii" i HP są moimi ulubionymi seriami. Nie mówię, co jest lepsze, bo i jedno i drugie bardzo mi się podoba. Dużo ludzi mówi, że HP jest ich ulubioną książką, a nawet nie przeczytali żadnej innej. Ja nie należę do tych osób (chodzi mi o to, że przeczytałam coś jeszcze poza HP).
Emma Danee jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-27-2008, 12:22   #20
Serea
Omijać szerokim łukiem

Serea na Harry Potter Forum

Wyślij wiadomość przez MSN do Serea

Cytat:
Moim zdaniem to są nudne książki.Oglądałam tylko film i już mi się robi niedobrze.Ta książka nie jest dla młodzieży szkolnej tylko dla dzieci w wieku 6-7 lat.Beznadziejna ksiązka.HP jest 1000000000 razy lepszy od tego badziewia!
Jak to jest, że ty wszystkie książki oceniasz na podstawie filmu? A zresztą nieważne. Ja uważam, iż "Opowieści z Narni" są dużo lepsze od HP. I nie zgodzę się, że to książka dla dzieci. Sześcio-siedmiolatki zobaczą w niej fajną historyjkę na dobranoc. By zrozumieć Problematykę i Przesłanie tych książek trzeba mieć TROCHĘ więcej wiosen. Zresztą w tym ich cały urok. Do tego dochodzi świetny język, doskonały 'kontakt' autora z czytelnikiem, oraz pełno delikatnych aluzji. Oraz kilka starannie zakamuflowanych odnośników do religii. Żyć nie umierać!
- Prędzej zjem dżdżownicę. Żywą.- Ponieważ zemdliło ją na samą myśl o tym, pociągnęła spory łyk brandy. - Choć oczywiście go lubię - dodała. - Może nawet trochę go kocham, tak po siostrzanemu... kiedy nie jest takim upartym fiutem.
- Aha. Tak z pięć minut w miesiącu."

Kocham Daemona i Surreal xD
Serea jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania