Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 02-26-2010, 11:00   #11
FilipsO
Mięso armatnie
 
FilipsO na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 9
Domyślnie Są trzy możliwości

Mam nadzieję, że gra będzie na tym samym sterowaniu co KF, KT i WA, żeby można było też grać Harrym, Ronem i Hermioną i każda postać miała inne zaklęcia (WA). Choć mam przeczucie, że będzie to samo co w KP i ZF. Ruchy różdżdką..... Wolałbym te stare, jare, zaklęcia "samosterowalne".
I żeby można było skakać.
FilipsO jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-28-2010, 22:47   #12
kamil7124
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 12
Domyślnie

Harry Potter i Insygnia Śmierci? No, o ile wyda je EA, to będzie to typowy dla niej gniot. Jedyne gierki z serii HP jakie mi się podobały, to dwie pierwsze, czyli - Komnata Tajemnic i Kamień Filozoficzny (niezbyt w takiej kolejności). Bo grafika nie zachwyca w żadnej części, w tych dwóch była wolność poruszania się, można było zwiedzać Hogwart, były ciekawe lekcje, a ucieczkę z pokoju ślizgonów pamiętam do dziś, choć grałem w tę grę kupę lat temu
kamil7124 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-21-2010, 11:22   #13
B-Lazer
Mięso armatnie
 
B-Lazer na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 3
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do B-Lazer
Domyślnie

http://www.youtube.com/v/1hEyI5XM3WI

Patrzcie, i płaczcie. To będzie najgorsza gra o Potterze w historii Potteryzmu x0 Gra wyglada jak Gears of War (nawet w filmiku jest to tak skomentowane) a wszystkie czary sa pomieszane i pomylone. Gra bedzie bardzo monotonna i liniowa. Moim zdaniem EA poleciało sobie... No wiecie o co mi chodzi. Jak dla mnie to gdyby Harry istniał, to by plul w twarz tworcy.
B-Lazer jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-20-2010, 17:28   #14
Sknerus
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 10
Domyślnie

Zawiodłem się, zrobili z tego strzelankę, mogli dać Harry'emu jeszcze karabin maszynowy zamiast różdżki. A ponadto bezsensowne misję i dziwny zrzut ekranu (dlaczego chodzi się z lewej strony). Totalnie się zawiodłem. Ale tak to jest jak się robi byle co, tylko żeby zarobić. EA Sucks.
Sknerus jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-21-2010, 01:15   #15
bolleek
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 12
Domyślnie

Pierwsze części HP, to jakaś masakra.
Nie wiem, ja się zbytio nie znam na grach, nie grałem w takie gry jak tutaj pisaliśie, GTA czy inne, ale dla mnie pierwsze częsci HP to totalna poraszka - przynieś, podaj i pozbieraj.
Dobra gra zaczyna się (dla mnie) od części HPiZF.
Ktoś z Was napisał, że w pieprzych częściach zwiedza się Hogward, ale w tych późniejszych (Zakon Feniska i góra) mamy czysty obraz Hogwardu, taki, jaki jest naprawdę. Możemy swobodnie się po nim poruszać i poznawać.

Proszę o jedno - żeby ta część nie okazało się taką poraszką jak Książe Półkrwi, gdzie wszystko było ustawione i z góry było wiadomo co robić.
bolleek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-07-2010, 19:26   #16
Sknerus
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Posty: 10
Domyślnie

Zmieniłem zdanie, nie jest taka zła, ale byłem zdenerwowany po misji ze smokiem . Da się przeżyć.
Sknerus jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-11-2011, 12:19   #17
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Ja przeszedłem, jak dla mnie jedyna fajna misja to Ministerstwo Magii, z misją z horkruksem. Lokalizacje miały być mega ogromne, a tymczasem to jest tylko złudzenie, tak na prawdę przechodzimy w kółko te same terytoria. Widać twórcy nie mieli czym nas zająć, bo nie ma już uczniów Hogwartu, to dali nam takich samych śmierciożerców na każdym kroku. To było strasznie nudne i monotonne, najnudniejsza gra z serii HP. Misje "odprowadź Rona" albo "Znajdź miejsce na namiot" to zadania dla przedszkolaka, a przy tym oczywiście nie brakuje śmierciożerców. MASAKRA, to po prostu niezgodne z fabułą, skąd oni wiedzą, gdzie jesteśmy? Po prostu tragedia, są zaklęcia, które są w ogóle nie potrzebne, np. Wingardium Leviosa, próbowałem użyć, ale się po prostu nie da... Peleryną niewidką można przejść całą grę. I nie podobało mi się to całe koło zaklęć. Na prawdę - 150zł w błoto.
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:21.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.