Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-03-2008, 17:17   #11
Luke James Potter
Świr wymagający opieki
 
Luke James Potter na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Lokalizacja: Privet Drive 4 Little Whinging Surrey England
Posty: 326
Domyślnie RE: David Thewlis podoba się wam jako Lupin?

Myślę,że pasuje on znakomicie do roli profesora Lupina.Chociaż najpierw obejrzałem film,a dopiero potem przeczytałem książkę,to sądzę że wybór padł doskonale.
__________________
"Ostatnie kłęby pary rozwijały się w jesiennym powietrzu. Pociąg powoli zniknął za zakrętem. Harry wciąż unosił rękę w geście pożegnania.
- Da sobie radę - powiedziała Ginny.
Harry spojrzał na nią, opuścił rękę i z roztargnieniem dotknął nią blizny na czole.
- Wiem.
Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.
Wszystko było dobrze."
Luke James Potter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-04-2008, 11:45   #12
Siwann
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 11
Domyślnie RE: David Thewlis podoba się wam jako Lupin?

Nie wyróżnię się i powiem że mi również David bardzo pasuje do roli Remusa. Szczerze to jak go zobaczyła pierwszy raz na ekranie to od razu sobie myślę, Remus jak nic
Siwann jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-01-2009, 16:33   #13
Carmelle Fameloyd
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 8
Domyślnie

Kiedy czytałam książkę, wyobrażałam sobie Lupina jako starego profesora z brodą do pasa i zwariowanych charakterem. Dopiero, kiedy dowiedziałam się, że chodził do szkoły razem z tatą Harry'ego, wyglądał dla mnie już trochę inaczej. Nie tak, jak z filmie, ale podobnie. Uważam, że aktor odgrywający jego rolę dobrze się stara, pasuje do Lupina.
Carmelle Fameloyd jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-15-2009, 04:47   #14
Bloo
Czytelnik horoskopów
 
Bloo na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 10
Domyślnie

Od momentu, kiedy pierwszy raz zobaczyłam Lupina (wiecie, jak zrzuca z siebie tą marynarke w pociągu) nie mogę się otrząsnąć z szoku: Jak oni mogli tak zabić Remusa Lupina? Uważam, że jest to chyba najgorsza z Potterowych pomyłek. Ja nie mam pojęcia co ci od castingów myśleli, chyba musieli być po jakichś środkach, bo na trzeźwo by tego nie zrobili...
To naprawdę okropny wybór i przepraszam, ale ten facet kojarzy mi się z pedofilem (wyraz jego twarzy... błeh) naprawdę skrzywdzili Lupina i do teraz nie mogę się z tym pogodzić. Gra też tę postać bez przekonania i to napewno nie jest książkowy Lupin, nie ma szans
Bloo jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-15-2009, 14:32   #15
anetta92
Świr wymagający opieki
 
anetta92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Lokalizacja: Kraków ^^ Miasto Smoka Wawelskiego
Posty: 399
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do anetta92
Domyślnie

Hmmm... Nigdy się nie zastanawiałam czy David pasuję do Lupina czy nie. Po filmie stwierdziłam, że pasuje i jest ok. Jak się na niego patrzy to czuje się od razu to zaufanie. Nie wiem to jest moje odczucie.
__________________
***
Świat bez wariatów byłby nienormalny...

***

KJMNPR
Aneta & Kyinra
anetta92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-13-2009, 21:09   #16
beti lestrange
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 10
Domyślnie

Mnie rowniez sie podoba
beti lestrange jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-14-2009, 14:05   #17
Biel
Fanatyk, niegroźny
 
Biel na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Lokalizacja: Stolica
Posty: 224
Domyślnie

Zgadzam się z Bloo, ten Lupin w ogóle mnie nie przekonuje. Po pierwsze wygląd, David Thewlis ogólnie jest całkiem przystojnym facetem, a w Potterze ucharakteryzowali go okropnie, ten wąsik kompletnie jest nie lupinowy, i ta fryzura, jak od garnka. W książce chyba było napisane, że Lupin ma dłuższe włosy, przeplecione siwizną, i wydawało mi się, że ciemniejsze, nie takie słomowate. Poza tym wyraźnie było stwierdzone, że był przystojny i miał młodą twarz, tyle, że usianą zmarszczkami i doświadczoną życiem. A David jest tam po prostu brzydki i w średnim wieku

Ja to zawsze wyobrażałam go sobie jako stereotypowego brytyjskiego dżentelmena, tyle, że uboższego. Gdyby miał więcej kasy w moim mniemaniu nosił by frak, cylinder, a włosy pod niego obowiązkowo w kucyk:P

To jak wykreowali charakter Lupina, też mi się nie podoba. Książkowy sprawiał wrażenie bardziej zdecydowanego, weselszego i inteligentniejszego. Nie umiem tego inaczej określić, ale był po prostu lepszy.

Tak samo jak Boo uważam, że dobór Lupina to największa porażka filmowa
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Biel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-18-2010, 14:17   #18
Michiru
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Michiru na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poland
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do Michiru
Domyślnie

Cóż, osobiście uważam, że jako aktor Thewlis jest bardzo dobry. Świetnie gra, bardzo dobrze stworzył kreację Lupina. Jedno wielkie zastrzeżenie, jakie mam, to wygląd. Rzeczywiście, zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Remusa, tak jak i Biel i Bloo. Dla mnie Lupin miał być bardziej... szlachetny (z wyglądu), przystojniejszy, włosy dłuższe. Ogólnie wyobrażałam go sobie jako takiego szarmanckiego, raczej poważnego mężczyzę, prawie arystokratę, tyle że bardzo skrzywdzonego przez los. A filmowy Lupin bardziej przypomina mi jakiegoś zastraszonego biedaka z ulicy. No, może nie aż tak, ale blisko. A o domniemanym wieku nawet już nie mówię. Szczególnie biorąc pod uwagę, że razem ze Snapem mieli wygladać na trzydzieścikilka lat, a nie co najmniej czterdzieściparę.
__________________
"– Kocham Rona i Hermionę.
Draco uniósł brwi.
- Tak, i w tym tkwi problem, prawda? Właśnie dlatego, że ich kochasz, czułeś się przez te wszystkie lata winny. W momencie, kiedy obdarzyłeś ich uczuciem, musiałeś przestać być sobą."

"Światło pod wodą"
Michiru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Ted Tonks-Lupin jackjack Insygnia Śmierci 21 06-25-2011 15:19
David Yates reżyserem filmu podzielonego na dwie części herma_007 Kosz 20 01-17-2010 18:32
Jako kto chcelibyście pracować w świecie Harrego??? anesse Kosz 20 10-17-2008 20:54
Co najbardziej wam się podobało lub nie podobało w książce lub filmie HP karolakhp Kosz 7 07-06-2008 12:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:17.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.