Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-30-2007, 18:16   #11
Lara
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 121
Wyślij wiadomość przez MSN do Lara
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Najlepsza gra RPG. Nie ma lepszych. Gothic 1 jest tak samo fascynująca jak 3. Spieprzyli tylko fabule w 3 :/ Poza tym jest baaardzo fajna ;]
Lara jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2007, 20:05   #12
Hipogryf
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 925
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

NIe nIE NIe w tej grze zabiły mnie sterowanie, walka i wielkoc mapki... niebede sie wypowiadał na jej temat
Hipogryf jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2007, 20:37   #13
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Człowieku, trzeba mieć naprawde Big cojones, by grać w Gothica 3... na Moim kompie [ patrz dół opisu] ścinki na 1024x768, detale średnie tylko Shadery na 3.0 ustawione...
sytuacje poprawia patch 1.12 który mieć KONIECZNIE trzeba, a jesio lepiej, gdy po tym patchu zainstalujemy Community Patch zrobiony przez fanów.
Łata poprawia wieeeeele bugów, a w chwili pisania posta najnowsza wersja to Community Patch 1.5 - ten patch... MUST HAVE!
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2007, 20:41   #14
Hipogryf
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 925
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Ja tylko raz grałem w gitika i juz wiecej nibede ta gra mnie zraniła i juz jej nigdy nietkne... niemówie ze jest zła bo niejest ale ja w nieą niebde grał. a 3 serio ma zaje.... wymagania. wiem bo kumpel ma i ma uper kompa a mimo to gotin 3 na max wymaganiach u niego niepujdzie.
Hipogryf jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-24-2007, 21:53   #15
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Dwie pierwsze części są znakomite... a co do 3... spier*****i silnik i optymalizacje :/:/:/:/:/
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-29-2007, 15:48   #16
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Ja kocham Gothic. To moja ulubiona gra, tak jak to Krico pisał, gra ta pozwala nam czuć jakbyśmy to my byli głównym bohaterem. Fabuła jest bardzo ciekawa ale trójkę mogli zrobić taką jak jedynkę i dwójkę, bo ją po prostu z*ebali tymi wymaganiami i fabułą^^. Sama w nią nie grałam ale u kumpla widziałam^^ Ale jedynka i dwójka wymiatają ;]
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-29-2007, 16:16   #17
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

Nie chodzi o wymagania.
Chodzi o silnik! Nie zoptymalizowali go, rzeczywiście Gnome jest lipny :/ ale wgrywajta najpierw Patch 1.12 i następnie Community Patch 1.6 , trochę sie poprawi wydajność ;]
Jak ktos nie ma patcha 1.12 to moze zassać wersję 1.12 + 1.6 odrazu zawarte w 1 instalatorze
Poza tym... gra aż za bardzo korzysta z 2 i 4 rdzeniowych procków, w końcu na początku jest Intel Quad Extreme [reklama taka :/]
Poza tym... minimum to 2 lub 4 Giga RAMu...
Ale na pocieszenie
Da się zrobić z gothica 3 demona szybkości ;]
Taaak w jedynke się zagrywało! oczywiście że skończyłem - nie radzę zapisywać się do sekty Śniącego ;]


Jeśli chodzi o Gothic 4 ... ma być... dopiero go robią...
podobno ma mieć podtytuł Revelation lub Genesis, ale to plotka.
Poza tym, Piranha Byte NIE BĘDZIE GO PRODUKOWAĆ, JoWood się wkurzyło i przekazała prawa do G4 komuś innemu...
Istnieje nadzieja, że nie będziemy mieć morza bugów i że gra będzie dobrze zoptymalizowana... Ale czy nowi twórcy zdołają odtworzyć tą Gothikową magię...?
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-30-2008, 14:00   #18
manfiu
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 15
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

czy ktoś zna fajne kody do gothic2?
manfiu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-28-2008, 21:00   #19
Nibilus
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 44
Domyślnie RE: Gothic 1 2 3

ja znam na niesmiertelność to chet got a tak wogóle wszystkie kody z gotchic 1 są w gotchic 2 ale tlyko te kody na niesmiertelnosc goto pos kill i tak dalej
Nibilus jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-26-2011, 18:17   #20
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Em... granie na kodach w Gothica odbiera mu magię.
A co do tematu - KOCHAM! Moja ulubiona gra ever. Najlepsza, imo, jest Gothic 2 NK - mimo, że grafika słaba, to jest i tak piękna, klimatyczna, magiczna... ścieżka dźwiękowa to coś wspaniałego, zwłaszcza muzyka w Khorinis... a polski dubbing? <3 Genialny, tyle Wam powiem... nie wiem, czy kiedyś znajdzie się gra na miejsce Gothica, raczej nigdy.
Na drugim miejscu jest jedynka, ma fajne zwroty akcji (SPOILER wywalili ze Starego Obozo o_O SPOILER), i jest najtrudniejsza chyba.
Trójka... mam mieszane uczucia, początek jest fajny, potem jest już strasznie nudno... ale to nie jest wina Piranhy Bytes, chcieli wydać grę bardziej dopracowaną, ale później, ale Jowood nie pozwoliło im na to, dlatego Piranha Bytes zerwali umowę z Jowoodem, i poszli sobie robić Risena... xD A Dżowód czwórkę zlecili innemu studiu. Jak dla mnie, czwórka jest beznadziejna. Mam oryginała, i... to jest po prostu okropne. W ogóle nie czuć Gothica...
I jest już dodatek do czwórki - Upadek Setarrif, tylko dostępny na steamie (niestety). I nie wiadomo, czy będzie po polsku, bo wszyscy się prawie na Jowood obraziło, więc nawet nie ma na razie wydania pudełkowego...
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Anime jetinajt Filmy 26 06-04-2011 16:47


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:35.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.