Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-09-2007, 17:05   #21
minimka15
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 24
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

Post I
Wiemy muszą wszyscy go spalić musisz cały czas robić ten ruch incendio cały czas rużdżką a syriuszku chodzi o to że żaden filmik sie nie pokazuje a z książką to że harry ma napisąć wyptracowanko dla snapea o kamieniu ksiezycowym no i potrzebna na to książka a ja nie wiem gdzie ona w bibliotece jest

Post II
ZE KSIAżKą sobie już poradziłam ale nadal nie wiem gdzie to mięso w klatce go chyba nie ma bo tam nie moge do tego dojść i jak próbuje accio lub wingardium lewviosa to nieidzie pomóżcie prosze... błagam...

Ostatnio edytowane przez mimid : 11-14-2009 o 16:50.
minimka15 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-10-2007, 22:02   #22
pol
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

minimka15 - Mięso jest koło Luny i to taka duża kulka w siatce. Trzeba je doprowadzić na górę w takie miejsce, a żeby nie spadało trzeba je za kamieniami stawiać. Do klatki nie da się dojść, jest tylko dla ozdoby.
aduniahp - W obu miejscach trzeba rzucać Accio™ na paprotki i wylecą z niektórych paczki Freda i George'a i trzeba je wziąść. Na kamiennym kręgu trzeba podnieść ten prostokątny głaz i postawić go pod głzem najbliżej niego i się na to wspiąć. W chatce Hagrida trzeba też wrzucić dynię do komina, kość do okna i znaleźć ślady zwierząt.
pol jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-11-2007, 13:49   #23
Mistyk
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 4
Wyślij wiadomość przez MSN do Mistyk
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

Post I
Po pierwsze witam wszystkich jako że to mój pierwszy post na forum.

Po drugie:

Co do klasy obrony przed czarną magią to napiszę ile pamiętam, może to nie być wszystko:

Najpierw na schodach rozmawiamy z garbatym posągiem potem zrzucamy na sam dół miotłę i sprzątamy podłogę. W klasie zaklęciem lewitacji podnosimy wszystkie blaty ławek a następnie popychamy pierwsze od strony nauczyciela[w jednym odkrywamy chochlika]. Oglądamy slajdy w projektorze następnie stosujemy zaklęcie lewitacji na tablicy po czym podchodzimy i używamy jednej, potem drugiej strony. Ruszamy książki na biurku Umbridge otwieramy szuflady po bokach sali... Coś chyba było jeszcze z jakimś portretem...

Tyle pamiętam możliwe że coś opuściłem.

Post II
Specjalnie sprawdziłem:

Pociągnąć albo popchnąć te talerze z kotami na ścianach, oraz kufer w drugim pomieszczeniu[potem podejść do niego i nacisnąć klawisz akcji] , następnie zaklęciem lewitującym spalić wszystkie kartki porozrzucane w gabinecie.

Ostatnio edytowane przez mimid : 11-14-2009 o 16:51.
Mistyk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-11-2007, 18:25   #24
mroq
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do mroq
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

Post I
moje pytanie a raczej prosbe kieruje do osob chetnych i skorych do pomocy, mam problem z zadaniem Luny, a dokladniej z zagubionymi rzeczami Luny, pomimo listy rzeczy nie dalem rady tego wykonac, mam juz: 1. Gazete z wielkiej sali 2. To "cos" z biblioteki 3. i to na dziedzincu wiezy z zegarem... wiem ze jest tez na dziedzincu przy sali wejsciowej pod sterta lisci ale w jaki sposob to podniesc... ? tak wiec prosze o pomoc...

Post II
Wielkie dzieki za pomoc ;*, myślę, że jutro znów zwrócę się do was o pomoc ale dzisiaj nie mam sił ani ochoty ukończyłem fabułę, zostały mi jakies "pierduty" w razie kłopotów mam nadzieję, że moge na was liczyć. :P

Ostatnio edytowane przez mimid : 11-14-2009 o 16:52.
mroq jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-12-2007, 12:03   #25
pol
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

aduniahp - też miałem ten problem z wiaduktem, ale w końcu odkryłem że trzeba wejść na podwyższenie tuż przy tych dużych drzwiach. W salonie gryfonów może nie wygrałaś szachów, albo nie pomogłaś portretowi do którego trzeba się wspiąć, albo nie rzuciłaś Accio na książkę, aby wyleciała z półki i jak leci trzeba wyciągnąć jeszcze drugą. Na czwartym piętrze nie pamiętam co się robi, ale może nie zapaliłaś wszystkich pochodni? Przy chatce Hagrida pisałem już co trzeba zrobić we wcześniejszym poście, ale zapomniałem dodać też tego że trzeba podnieść konewkę i podlać ziemię w odpowiednich miejscach, niestety nie pamiętam jakich.
mroq - jeśli nie masz hasła do portretu to tylko jedna jego część nie śpi. Aby nie spały obie musisz zdobyć hasło wykonując zadanie od tego co nie śpi.
pol jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-12-2007, 13:23   #26
aduniahp
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do aduniahp
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

dzięki już sobie prawie ze wszytskim poradziłam, tylko został mi tan nieszczęsny pokój wspólny mam 91% i zero pomysłów co zrobic. Grałam w szachy, gadałam z portretami, znalazłam znicza, przewróciłam tablice, wyciągnełam książki, wsadziłam drewno do kominka i otworzyłam szafke. Błagam pomóżcie co jeszcze trzeba zrobic?
aduniahp jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-12-2007, 20:40   #27
Noemi
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 3
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

Witam wszystkich.Mam dwa problemy:
1.Gdzie najlepiej postwaić stół aby złapać znicza?
2.Na wybrukowanym dziedzińcu zdobyłam 84% i nie wiem co jeszcze musze zrobić aby mieć 100%.W gargulki wygralam wiec na pewno nie o to chodzi.
Noemi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-13-2007, 18:20   #28
pol
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

minimka15 - zacznij grać od nowa bo musiał wystąpić jakiś błąd

Lukas Snape - ja mam ale nie dam bo nie lubię piractwa

Noemi - Znicza nie trzeba łapać na stole, ustań przy schodach do sypialni i często tu przelatuje Znicz. Z wybrukowanym dziedzińcem też miałem ten problem, ale w końcu odkryłem że jak pokonam trzech graczy w gargulki to w rogu obok tych ze Slytherinu co grają w gargulki pojawi się taka baba z Gryffindoru i ona jest mistrzynią Hogwartu w gargulki i żeby mieć 100% na tym dziedzińcu trzeba ją trzy razy pokonać.

aduniahp - a czy zrobiłaś tak że wyciągasz jedną książkę zaklęciem Accio z półki i jeszcze jak ta pierwsza lata wyciągasz drugą?
pol jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-13-2007, 23:31   #29
Noemi
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 3
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

Dzięki za pomoc z wybrukowanym dziedzińcem.Udało mi się to przejść.Mam jeszcze jedno pytanko.Czy jak złapie znicza to on dalej lata po salonie?Gdy chwile próbuje go złapać to on siada na szafce i musze nacisnąć enter aby znów zaczął latać.Czy to normalne?:uhoh:
Noemi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2007, 11:20   #30
pol
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 26
Domyślnie RE: HP i ZF - jak przejść...?

Post I
Noemi - to normalne i Znicz nawet po złapaniu lata po pokoju.

aduniahp - a rzuciłaś Incendio na tą książkę i czy gadałaś ze wszystkimi obrazami bo za to też są Punkty Odkrycia? I jeszcze za szachistami jest taka sterta książek i trzeba na nie Accio, Depulso lub Wingardium Leviosa rzucić.

Post II
koala485 - musisz iść do Wielkiej Sali i rzucić na mównicę Dumbledora najpierw Depulso, aby zniknęło niebo z sufitu, a potem Wingardium Leviosa żeby zleciały sowy. Nie mogą latać świeczki które pojawiają się po rzuceniu Incendio bo się sowy pozabijają więc jeśli są rzucamy Incendio jeszcze raz to znikną. Jedna z sów zrzuca Proroka na stół więc podejdź do niego i naciśnij Enter lub Spację przy gazecie.

Ostatnio edytowane przez mimid : 12-12-2009 o 17:30.
pol jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
HP i CO - jak przejść...? Limonka Gry 21 06-30-2011 13:59
HP i WA - jak przejść...? Limonka Gry 13 08-19-2010 17:47
HP i KT - jak przejść...? Hedwisia Gry 8 06-07-2010 17:10
HP i KF - jak przejść...? Limonka Gry 8 10-04-2009 15:21


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:07.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.