Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 12-20-2008, 23:33   #1
damians51
Czytelnik horoskopów
 
damians51 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 27
Domyślnie Jak myślicie czyli czy kolejne części filmu "Harry Potter"

Gdy przeczytałem książkę "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" od razu mi się spodobała.Później oglądnąłem film i powiem szczerze, że bardzo mi się podobał. Kolejna część filmu był tak dobra, może trochę gorsza od 1. Następna części uważam za coraz gorsze. W 3 części prawie w ogóle nie Quiditcha i jest już trochę pozmieniane. W 4 nie ma nawet Zgredka, Mrużki(która przecież pod koniec książki okazała sie bardzo ważna). Natomiast o 5 to szkoda gadać nie ma ani wzmianki o tym, że Ron i Hermiona zostali prefektami, jeszcze więcej pozmieniane, Quiditcha wciąż nie ma. Co w tym o tym sądzicie?, bo ja mam wielką nadzieję, że 6 część będzie lepsza przynajmniej od 4 i 5 .

PS Przepraszam za wszelkie błędy jakie są mam nowa klawiaturę i źle mi się na niej piszę.
damians51 jest off-line  
Stary 12-21-2008, 20:14   #2
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Wróć, STOP. O co chodzi w tym temacie? Bo nie bardzo kumam...

Jeżeli o to, czy mamy nadzieję, że Książe i Insygnia będą lepsze, to tak, mamy.
Kerle jest off-line  
Stary 12-21-2008, 22:06   #3
damians51
Czytelnik horoskopów
 
damians51 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 27
Domyślnie

Pytam się WAS czy nie wydaje się WAM, że kolejne części filmu Harry Potter są co raz gorsze ?, bo mi się tak wydaję.
damians51 jest off-line  
Stary 01-05-2009, 16:48   #4
KaroLh
Praktykant Voodoo
 
KaroLh na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: File Island
Posty: 529
Domyślnie

są coraz lepsze!
KaroLh jest off-line  
Stary 01-05-2009, 17:45   #5
pgierula
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
pgierula na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Lokalizacja: Wasylów
Posty: 180
Domyślnie

niekoniecznie lepsze, jesli chodzi o tresc to damians51 ma racje, sa ubozsze, a nie wiem o co chodzi ze w 5 czesci nie ma quidditch przeciez harryemu zabrali na samym poczatku ksiazki prawie, miotle wiec co mieli pokazac jak on oglada te mecze???
pgierula jest off-line  
Stary 01-05-2009, 20:54   #6
Gizmolina
Praktykant Voodoo
 
Gizmolina na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: in Cullen's home
Posty: 510
Domyślnie

Taa... Pięknie napisałeś tego posta. O temacie już nie wspomnę. Niestety, nowa klawiatura cię nie usprawiedliwia. Zrobiłeś tyle błędów, że nie można się połapać, o co ci chodziło.
Moim zdaniem kolejne części HP są coraz lepsze. Ale nie chodzi mi o zgodność z książką, bo pod tym względem wszystkie filmy są beznaziejne, tylko o samo 'wykonanie', fabułę, itd.
__________________
WWW.VERITASERUM.CBA.PL
Gizmolina jest off-line  
Stary 01-06-2009, 06:14   #7
gumoll
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Posty: 2
Domyślnie

po pierwsze: ciężko zrozumieć co autor tego wątku ma na myśli,
po drugie: filmy są coraz lepsze i mam nadzieje że po zobaczeniu ostatniej, ósmej części filmu zdania nie zmienię...
po trzecie: tak jak Gizmolina napisała - zrobienie filmu, który w 100% pokrywa się z książką byłoby trudne ale i straszne w odbiorze dla kogoś, kto nie czytał książki. Dlatego też w filmach odbiega się trochę od treści
gumoll jest off-line  
Zamknięty temat


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jakie Są błędy i niedociągnięcia w serii książek "Harry Potter" Tom_Marvolo_Ridle Książki 166 05-04-2012 23:33
Feralne "Whatsonstage 2008 Theatre Awards" czyli co jest z tym Danem? Chackster Kosz 6 04-22-2009 13:58
Reportaż filmu "Harry Potter i Książe Półkrwi" PrzemoHP Kosz 2 04-09-2008 15:30
"Życie jest piękne",czyli jak najlepiej mówić o Holocauście. blackberry Kosz 10 01-23-2008 13:31
Co myślicie o "Dziedzictwie" Christphera Paoliniego olusieenkaaa Kosz 2 04-23-2007 17:25


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:51.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.