Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-04-2007, 19:46   #51
Koneser
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do Koneser
Domyślnie Rekrutacja - składanie podań

Nick: Koneser

Wiek: 15 lat

Numer GG: 5653898

Coś o sobie: No cóż... Interesuję się serią "Harry'ego Pottera" i mam już swoje własne poglądy na ten temat - interesująca, aczkolwiek nie do końca bezpieczna "potteromania" (ogarnęła również mnie).

Doświadczenie: Jestem już w miarę doświadczonym programistą stron internetowych - próbuję zresztą sam zrobić interesującą stronę o Harrym Poterze:
www.harry-potter-ciekawostki.yoyo.pl

Jak często jesteś na stronie: Wlaściwie to codziennie (po pierwszym wejściu tu od razu mi się wszystko spodobało).

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: Szczególnie chiałbym pisac obszerne artykuły, abyinni mogli sobie duzo poczytać o "Harrym Potterze".

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: Na stronie zmieniać wiele nie trzeba - może te reklamy wyświetlające się na stronie głównej nad newsami przenieść gdzieś niżej (bo żeby zobaczyć najnowszego newsa, trzeba "zjeżdżać" rolką niżej) - poza tym jest ekstra strona.

Dlaczego ty, a nie kto inny: Dzięki wyżej już wymienionemu doświadczeniu - a drugi poód to to, że wasza strona ma nieustające aktualizacje (dzięki użytkownikom) oraz fajny układ menu =]

Pozdrawiam redakcję!!
Koneser jest off-line  
Stary 04-05-2007, 11:37   #52
Asiula
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 230
Wyślij wiadomość przez MSN do Asiula Wyślij wiadomość przez Yahoo do Asiula
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Asiula

Wiek: 14

Numer GG: 5729026

Coś o sobie: Hmm...jestem osobą mimo wszystko nieżle pokręconą. Lecz gdy wymaga tego sytuacja bardzo poważną. Interesuję się muzyką typu rock. Bardzo lubię tańczyć. Mam na swoim koncie prawie rok nauki tańca towarzyskiego. Oczywiście bardzo lubię Harrego Pottera ;] Ale lubię także wiele innych książek. Jeśli chodzi o sport to wystarczy mi mój kochany rower W szkole najbardziej lubię oczywiście matematykę.

Doświadczenie: Jeśli chodzi o rzeczy związane z komputerem raczej nie jest zbyt wielkie, ale mimo wszystko bardzo szybko się uczę ;] (mam tu na myśli np. HTMLa)

Jak często jesteś na stronie: Ostatnio miałam jakąś przerwę, ale tak to zawsze jak siedzę mam włączoną stronę. Jest to około półtorej godziny dziennie.

Czym chciałabyś się zająć na stronie: moderowanie, zarządzanie galerią, konkursy na czacie (jeśli byłyby wznowione).

Co zmieniłabyś na stronie: punkty, a właściwie chciałabym je zlikfidować. Wznowiłabym na konkursy na czacie, ale ze zmienionym regulaminem.

Dlaczeg ty, a nie kto inny: bo dobrze mi na stronie, na czacie. Z większością ludzi, z którymi się tu "poznałam" lubię się ;] Myślę, że chyba się nadaję.
Asiula jest off-line  
Stary 04-06-2007, 10:54   #53
Malinjaaa
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 9
Wyślij wiadomość przez MSN do Malinjaaa
Domyślnie RE: Rekrutacja-składanie podan

Nick: Malinjaaa

Wiek: 13 lat

Nr GG: 1602799

Cos o mnie: Nazywam sie Aska mam 13 lat, bardzo lubie maliny(jak wskazuje moj nick ).Moje ulubione kolory to: malinowy,srebrny,czarny. Slucham melodyjnego rocka i regge( Billy Talent,Red Hot Chilli Peppers,Vavamuffin,Varius Manx,). Interesuje sie muzyka, lubie spiewac i tanczyc.Hmm...uwielbiam czytac grube ksiazki...Czesto chodze na basen i na siłownie. Ogladam nałogowo TV. Moje ulubione zajęcie to spanie.Jestem wielkim leniem xD

Doswiadczenie: Swego czasu grałam na pianinie. Chodze na taniec towarzyski. Moj ulubiony przedmiot to polski( na probnych testach kompetencji mialam mialam najwyzsza ilosc pkt. wlasnie z polskiego)

Jak czesto jestem na stronie: Na stronie jestem codziennie kilka razy po godzince.
Wiem, ze jak wskazuje nick jestem zalogowana dopiero od 5.04 i mam range prefekt naczelny ale bylam na stronce wczesniej. Moj stary nick to Ksiezycowa a ranga Szef Dzialu. Zalogowalam sie jeszcze raz, ponieważ nie podobal mi sie moj stary nick.

Czym chcialabym zając sie na stronie: Chcialabym niewiele. tylko zarzadzac galeria.

Dlaczgo ja, a nie kto inny: Hmmm... Jetem na stronce juz bardzo długi czas, we wsztystkim jestem obcykana, na czacie jestem ( tak mysle) Lubiana przez poszczególne osoby.
Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby
Malinjaaa jest off-line  
Stary 04-06-2007, 15:37   #54
Hermiona 1000
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 9
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

1. Hermiona 1000.
2.10 lat.
3.5913980
4. mam moc wymyslania superpomyslow. lubie kiążki i najlepsze decyzje.
5. jestem dobry w wylapywaniu niektórych błędów. mam zawsze wielką chęć pomocy.
6.conjamniej 3 razy na dzien co półbodziny.
7.dla mnie każda praca.
8.nic,nic i nic.
9.mam mega doświadczenie. często jestem w klubach i pomagam.
Hermiona 1000 jest off-line  
Stary 04-06-2007, 17:24   #55
ginny92weasley
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 482
Wyślij wiadomość przez MSN do ginny92weasley
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

ginny92weasley
15 lat
gg: 10519537
jestem w100% humanistką i fanką piłki noznej (niezłe połączenie:P) po gimnazjum i liceum idę na prawo lub na polonistykę, wg mojej pani z polskiego najlepiej ze szkoły pisze wypracowania, uwielbiam czytać (średnio 55 książek na rok nie licząc powtórek a H.P czytałam juz chyba 20 razy) jestem towarzyska, trochę zwariowana, często podejmuję ryzyko, zakręcona... moje ostrzeżenie wynika z czystej ciekawości, o czym Krico dobrze wiesz... muzyka... techno, czasem pop, blues i rock, uwielbiam chodzic na koncerty... w szkole prowadzę radiowęzeł z kumpelką... nigdy nie miałam sredniej poniżej 4,80 (tą miałam raz)
duzo konkursów wygrałam, w olimpiadzie z polskiego zaszłam daleko, spiewam w chórze szkolnym, gram w piłkę nozną, z angielskiego- konkursy i szóstki... głupio mi tu tak to wszystko pisać, ale czytajac poprzednie wpisy zdecydowałam napisac takie rzeczy... z WOSu mam zapewnioną ^, bo w powiacie miałam trzecie miejsce... ogólnie chyba się nadaję:)
na stronie bywam codziennie, chyba, że wyjeżdzam np do babci lub cioci. Ostatnio nie za czesto tu zaglądłAM, ALE MIAłAM DUZO ROBOTY...
hmmm chyba mogłabym robic wszystko...
jest parę takich rzeczy, np rangi: powinno byc ich więcej
dlaczego ja? nie wiem, ale byłoby spoko, myslę, że sie nadaję... chcę brac udział w tworzeniu i zarządzaniu ta wspaniałą stronką...:):):)

ok, to chyba tyle, będę kończyć, z niecierpliwością czekam na ogłoszenie wyników...
ginny92weasley jest off-line  
Stary 06-07-2008, 10:20   #56
Harry Potter 33
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Lokalizacja: Oj, chyba nie Twoje tereny
Posty: 80
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Harry Potter 33

Wiek: 11 lat

Numer GG: nie mam

Coś o sobie: główne moje cechy: dobry uczeń, dowcipny, żądny przygód, miłośnik zagadek...

Doświadczenie: na razie mi brakuje, i dlatego chcę je tu zdobyć... ale coś tam wiem.

Jak często jesteś na stronie: co kilka dni

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: przede wszystkim usuwać spamy i floody z galerii, forum i artykułów.

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: na razie nie mam dokładniejszych planów.

Dlaczego ty, a nie kto inny: po prostu chcę się sprawdzić w innej roli. I usunąć spamy i floody, które mnie wnerwiają.

To tyle.
Harry Potter 33 jest off-line  
Stary 09-10-2008, 18:32   #57
Hermiona HP
Senior Member
 
Hermiona HP na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 995
Domyślnie

Nick: Taki jak widać, Hermiona HP (niestety).

Wiek: Od niecałego tygodnia 13 lat.

Numer GG: 12067874

Coś o sobie: Jeżeli chodzi o szkołę to jakimś tam orłem nie jestem, przeciętnie się uczę, ale jeśli się przyłożę i coś sobie obiecam to to zrobię mimo wszystko. Ludzie (koleżanki, koledzy itp.) często mi mówią że jestem bardzo ambitna, z początku w to nie wierzyłam, ale po jakimś czasie stwierdziłam że liczy się zdanie większości i sama zaczęłam to dostrzegać. Najbardziej w szkolę lubię w-f, często też potem biegam czy pływam. W wolnym czasie najczęściej siedzę tu na forum, albo wychodzę z koleżankami do galerii handlowej, jednak częściej to pierwsze. A i jeszcze jestem całkiem niezła z ortografii, miałam dysortografię ale się wzięłam za siebie i teraz całkiem dobrze mi idzie.

Doświadczenie: No cóż, jestem adminką na pewnej stronie, też o tematyce Potterowskiej. Ale szczerze mówiąc, tamtej strony nawet nie ma co porównywać z HP.netem. Ale próbuję jakoś ją podciągnąć, na poziom. Ale tak czy inaczej HP.net bije ja na głowę.

Jak często jesteś na stronie: Bardzo często, właściwie to jak już wspomniałam prawie cały mój wolny czas tu spędzam. ogółem mówiąc siedzę tu dopóki mama nie karze iść spać bo z własnej woli tego nie zrobię.

Co chciałbyś/abyś robić na stronie: Właściwie to wszystko mi jedno, mogła bym sprawdzać przysłane materiały i takie tam, newsy też bym pewnie pisała, ogółem mogła bym robić wszystko co byście mi wyznaczyli, no może tylko nie grafikę.

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: To zależy co stronce by było potrzebne, ale tak dokładnie to coś z rangami by się zmienić przydało, spamerów jeszcze trochę bardziej przydusić.

Dlaczego ty, a nie kto inny: No cóż, właściwie to nie wiem. Jednak myślę że nadaję się na tą funkcję, często wchodzę na stronę i jestem raczej odpowiedzialna. Ale cóż, pozostaje mi mieć tylko nadzieję że mnie wybierzecie.

No, to by było na tyle.
Hermiona HP jest off-line  
Stary 09-10-2008, 18:37   #58
Slayerka
Urodzony, by rządzić światem
 
Slayerka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Ełk
Posty: 4,467
Domyślnie

Rekrutacja została zakończona już dawno, więc cóż... "Trochę" się spóźniłaś. Najlepiej będzie zamknąć ten temat.
Slayerka jest off-line  
Zamknięty temat

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Rekrutacja 2 - składania podań Krico Kosz 126 11-01-2007 01:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:23.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.