Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 11-17-2007, 22:54   #21
Kristel
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 30
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

Przeczytałam prawie wszystko, więc głupio by było nie skomentować xD. Zupełnie nie wiem co Ci radzić, więc nic nie będę pisała, żeby nie popełnić nietaktu. Też nie rozumiem, po co to tutaj umieszczałaś...? Ale sytuacji z Pottera to mi mimo wszystko za bardzo nie przypomina...
Kristel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-17-2007, 23:05   #22
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

Anika opisała wiele rzeczy, które do HP pasują więc nie wiem czego ci trzeba, Kristel, żebyś napisał 'Rzeczywiście podobne'. To, że Anika nie ma na imię Ginny Weasley wcale nie robi z tej sytuacji czegoś zupełnie innego niż romansiku GW/HP
E-Vaire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-18-2007, 14:28   #23
Angelina Johnson
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 1,006
Wyślij wiadomość przez MSN do Angelina Johnson
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

Ekhm teraz czas na mnie. No coz Anika, nie wiem jak to jest mieć taki problem, bo nigdy mnie nic takiego nie spotkalo....Ale nie podoba mi sie to uzalanie sie nad soba. Troche rozumiem tego Pietre. Wiem jak zachowuja sie mezczyzni powaznie i nieuleczalnie chorzy ( o ile to, ze jest niemowa mozna nazwac choroba xD). Chca aby inne osoby uwazaly ich za silnych, mogacych jeszcze duzo zrobic, slowem NORMALNYCH. Ale oni tak naprawde nie dopuszczajac do siebie nikogo robia sobie sami naprzeciw. Moim zdaniem Twoj facet ( pozwol, ze tak go nazwe) powinien porozmawaic z psychologiem ( nie twierdze, ze jest psychiczny, ale ma problem i potrzebuje pomocy), albo Ty powinnas wyjasnic mu dlugooo i spokojnie jak TY sie czujesz. Bo z tego co przeczytalam wychodzi na to, ze on wbrew pozorom mysli tylko o sobie. Takie osuwanie od siebie osoby, ktora sie ponoc kocha to dla mnie pic na wode i sciema. Bowiem pod tym ukrywa sie to, ze on wstydzi sie samego siebie, boi sie, ze bedziesz z nim tylko z powodu jego nieszczescia, bedziesz krzywo sie na niego patrzec i uzalac sie nad nim i tak dalej.....Zauwazasz, ze wszedzie jest tylko on, jego, na niego, z nim , samgo siebie? Widac, ze nie zauwaza tego co Ty chcesz ukrywajac to pod nazywaniem tego "ochrona Ciebie". Nie twierdze, ze Cie nie kocha, tego stwierdzic obiektywnie nie moge, ale narazie skupia sie na swojej chorobie i swojej osobie, myslac, ze dzieki temu jest silniejszy. A nie powinien odrzucac uczuc od niech, czego tak naprawde potrzebuje i pewnie pragnie.

Co do E-V. Musze sie z nia ( choc raz kiedys^^) zgodzic, ze nie rozumiem tego tematu. Wiadomo, ze my nie jestesmy w stanie Ci pomoc. Moim zdaniem jest to proba wyzalenia sie i checia zalowania przez innych. Naprawde Ci wspoczuje sytuacji, ale prawde mowiac sa gorsze problemy od tego ze TEN WLASCIWY mnie nie chce. Chyba dlatego, ze nie jestem przekonana, ze moze byc to TEN.

A co do ishara.....Juz przekonalam sie co do jego wrazliwosci i nie zawsze jest ona na miejscu, ale tutaj raczej nie moge mu nic zarzucic ( wyjatkowo). Hmm moim zdaniem powinniscie mu pogratulowac takiego patrzenia na sprawy i swiat. Nie rozumiem ludzi, ktorzy do szczescia potrzebuja wyzalania sie byle komu i pocieszania. I nie widze sensu tego tematu.
Angelina Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-18-2007, 22:08   #24
Kristel
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 30
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

E-Vaire, nie napisałAM, że mi to zupełnie nie przypomina tej sytuacji, ale nie za bardzo, to co innego:/ I w sumie to popieram Angelinę.
Kristel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-19-2007, 12:51   #25
agatqa92
Praktykant Voodoo
 
agatqa92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 537
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

A ja nie rozumiem, czemu ten temat jest bez sensu?
Ma sens, ma jakiś związek z Harrym..
Ja już się wypowiadałam, ale nie mam przeciwko temu tematowi, bo czasami każdy ma potrzebę "wyżalenia się".
No, może nie każdy.
agatqa92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-20-2008, 16:29   #26
Filemona
Senior Member
 
Filemona na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Wschód.
Posty: 1,061
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

Na początku nie chciałam tego czytać - przeraziła mnie długość. Ale przemogłam się i powoli wciągałam w Twoją historię. Jest naprawdę ciekawa i taka... tragiczna. Mi osobiście, ani nikomu z moich bliższych znajomych nigdy nie zdarzyło się nic, co można by było tak porównać -a przynajmniej ja sobie tego nie uświadomiłam. Ogółem, urzekła mnie Twoja historia...
Filemona jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-08-2008, 09:01   #27
slackness
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 5
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

Wiesz jestem przy Tobie. Czasem tak własnie w życiu bywa, że coś bardzo lubimy, wiemy, że tego tak naprawdę nie ma, to jest wymyślone, ale w głębi czujemy...Pozdro!;**
slackness jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-08-2008, 16:08   #28
Veela
Omijać szerokim łukiem
 
Veela na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,115
Wyślij wiadomość przez MSN do Veela
Domyślnie RE: Mam problem życiowy - związany z... Harrym Potterem

Cytat:
Czasem tak własnie w życiu bywa, że coś bardzo lubimy, wiemy, że tego tak naprawdę nie ma, to jest wymyślone, ale w głębi czujemy
Nie lekceważ tego. Nie leczona schizofrenia może prowadzić do poważnych stanów lękowych, a nawet samobójstwa. Jak najszybciej skontaktuj się z z lekarzem rodzinnym w celu odebrania skierowania do specjalisty.
Veela jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-22-2009, 14:20   #29
Gimbya
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 170
Domyślnie

Emm. Może po części masz rację. Ale tylko 'po części'. To, jak scharakteryzowałaś Harry'ego i Ginny nieco wygląda jak byś to na siłę pisała, by było podobne do Twojej wersji w Twoim życiu. Fakt, dziwny zbieg okoliczności, że wszystko przypomina HP... Nie wiem, co o tym sądzić. Xxx. Przemilczę to.
Gimbya jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-13-2009, 21:03   #30
Patronus Smok
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Patronus Smok na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 115
Domyślnie

Ja się prawie popłakałem,_jak to czytałem_(Ale Rym XD )._I nie czepiajcie się jej tak, bo ja też jak mam doła chcę się komuś wyżalić._Wiem, że zaraz ochrzcicie (O tobie mówię,_EV) mianem ,,nienormalny'' itp.,_ale wiesz,_jutro będzie lepiej_(albo kiedyś)_Więc uśmiech i to już,_bo ugryzę! Sam osobiście nie miałem zbytnio "potterowskich" przeżyć.

Do cholery, głupi dzieciaku, nie chce mi się poprawiac Twoich błędów, naucz się pisać!!! =.=
LMJ
__________________
http://i48.tinypic.com/29f8gp3.jpg

------------ZŁAP JE WSZYSTKIE!-------------

--------------DOKTOR HOUSE---------------

Ostatnio edytowane przez Lady Mary Jane : 06-14-2009 o 11:55.
Patronus Smok jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Mam Problem? magiczna_ Kosz 4 04-21-2009 21:22
problem-zakon feniksa kania Kosz 4 01-16-2008 23:31
Zagadki związane z Harrym Potterem alex1 Kosz 79 04-17-2007 00:32


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:06.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.