Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-31-2008, 18:39   #11
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Tunele

Jezeli chodzi o moj stosunek do tuneli - to nie ma sprawy, jezeli ktos potrafi zachowac umiar i ma wyrobione jakies poczucie estetyki. Sama takowej rzeczy nosic raczej nie zamierzam, a gdyby mi cos na bani odwalilo, nie bylby wiekszy od nakretki od srubki i prawdopodobnie bylby wlasnie w takim kanciastym ksztalcie (widzialam raz laske wlasnie z takim 'gadzetem' - wygladala bosko).

Przechodzac dalej do kolczykow - nie mam przebitych uszu - mialam, ale sie... zepsulo no i nigdy nie chcialo mi sie isc jeszcze raz. Za to kolczyka ktorego zamierzam sobie zrobic (i zrobilabym juz tego lata gdyby nie male... problemy) to kolczyk w brwi. Poza tym strasznie mi sie podobaja w wardze/pod warga, taki niewielki na nosie, tez wyglada calkiem calkiem.
Za to az mnie odrzuca od kolczykowania sobie jezyka, pepka (!!) i nasady nosa. Chociaz w sumie jezyk...

Tatuaz mnie na pewno tez nie ominie - ale na to musze poczekac do czasu nie mieszkania pod jednym dachem z rodzicami.

Jeszcze marza mi sie dready,ale...
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-01-2008, 16:39   #12
MalaCzarna
Świr wymagający opieki
 
MalaCzarna na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: Między kawą a kawą
Posty: 330
Domyślnie RE: Tunele

Tunele..hmm.. paru moich znajomych ma, co prawda nie tak monstrualnych rozmiarów jak te, które są na zdjęciach. Jeśli ktoś potrafi zachować umiar, to nie ma w tym nic złego.. Jak we wszystkim...jeśli wiesz kiedy przestać, wszystko można.
Niestety niektórzy mają dość zachwiane poczucie estetyki..
MalaCzarna jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-05-2008, 21:17   #13
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: Tunele

Cytat:
Peeves napisał/a:
No coż, jak dla mnie temat samych tuneli jest raczej wąski... Zresztą te zdjęcie, które podalaś są jeszcze lajtowe ;p Ogólnie modyfikacja ciałą, w którą wliczają sie nie tylko tunele. Ale też: skaryfikacja, tatuaże, piercing wszelkiego rodzaju, wszczepianie implantów podskórnych, wieszanie się na hakach...
To już w ogóle jest masakra, jeśli można to tak nazwać. O, http://www.smog.pl/wideo/1561/architektura_ciala/
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-07-2008, 00:04   #14
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie RE: Tunele

Nie, nie, nie. Naciu, jak weszłam w ten twój link i zanim odtworzyłam zobaczyłam pierwsze zdjęcie... Stwierdziłam, że w to nie wejdę. Jak patrzę na przesadnie duże dziury w uszach czy w innych miejscach to robi mi się nie dobrze. Nie mogę po prostu na to patrzeć. 10 kolczyków? Okej! Jak najbardziej, ładnie to wygląda - byle tylko były małe... Sama miałam dwa razy przekuwane uszy, trzy razy przepychane. Nie noszę dwa dni kolczyków? Zarosną... Podobają mi się kolczyki w brwi, w nosie i w brodzie. Pępek? Zależy czy chcesz ryzykować^^. Może się rozerwać, a to raczej przyjemne nie jest. W języku? Nie chciałabym mieć.
Do tatuaży nic nie mam. Ale to też z umiarem^^. Nie wiem czy sama chciałabym mieć. Najgorzej gdy zrobi się go pod wypływem impulsu. Chociaż... Chyba żaden tatuaż nie będzie się 'trzymał' wiecznie^^.
__________________
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-07-2008, 16:10   #15
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Tunele

Cytat:
Chociaż... Chyba żaden tatuaż nie będzie się 'trzymał' wiecznie^^.
A z tym bywa różnie. Istnieją tatuaże pięcioletnie, które trzymają się dobrze przez około dwa lata po czym bledną i zanikają, przez ostatnie lata będąc obleśnymi karykaturami tatuażu ;p Ale stałe tatuaże są stałe i trzymają sie, nie tyle wiecznie, co na pewno do końca życia. Oczywiście blakną, rozmazują się, wypaczają w ciągu starzenie, gdzie rozciąga sie skóra. Ale nie zmienia to faktu, że sie trzymają. No i ostatecznie dla zdesperowanych jest opcja usuniecia tatuażu... Bolesna opcja ;]
No i jeszcze tatuaże UV...
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-10-2008, 09:23   #16
Miss Bagwell
Praktykant Voodoo
 
Miss Bagwell na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Jaskinia Platona
Posty: 988
Wyślij wiadomość przez MSN do Miss Bagwell
Domyślnie

Osobiście nie widzę w tym niczego złego. Jeżeli komuś się to podoba to proszę bardzo- niech się kolczukuje. Sama mam ochotę na kolczyk w nosie, ale jeszcze się zastanowie. Byłam ostatnio u kosmetyczki z kumpelą i nie było tak źle- nie boli a kumpela wygląda super.
No, ale są też ludzie, którzy przeginają... ;P Jak na przykład ci goście na ostatnim zdjeciu. xD
Miss Bagwell jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-14-2008, 19:37   #17
Kyinra
Świr wymagający opieki
 
Kyinra na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 383
Domyślnie

Ohyda! Mam przebite uszy, ale nie zrobiłabym sobie żadnego z takich wrednych kolczyków! Jeżeli kolczykami można to nazwać. A te dziury w nosie są po prostu obrzydliwe (zreeeszta, wszystko). Pierwsze zdjęcia całkiem ładnie sie prezentuje, ale i tak takiego czegoś nie chciałabym mieć. Te koła w uszach tez sa straszne! Ale kiedyś oglądałam takie zdjęcia i był koleś który miał wszczepiony "metelowy irokez" tak to nazwę xD Takie szpice wystające z głowy, metlowe. FU! Koniec, bo zaraz zwymiotuję więcej nie piszę.

Hemcia widziałam ten odcinek Rozmów w Toku. Ohyda.
__________________
Wolałabym nie...
Kyinra jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-15-2008, 19:54   #18
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Btw, ja też oglądałam ten odcinek "Rozmów...". CHyba niektórzy ludzie, których zdjęcia pojawiły się w podanym przeze mnie filmiku, zostały właśnie zaproszone do tego programu.
A wiecie, co mnie przeraziło? Ten gość - tygrys.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-12-2008, 15:33   #19
Kyinra
Świr wymagający opieki
 
Kyinra na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 383
Domyślnie

Tak, tygrys był okropny, ale ta dziewczyna z tymi soczewkami też była straszna.
__________________
Wolałabym nie...
Kyinra jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-26-2008, 20:34   #20
herma_007
Fanatyk, niegroźny
 
herma_007 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 296
Domyślnie

U mnie w szkole obecnie panuje dziecinna moda na przekówanie języka. Niebyłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że one przekówają go sobie same lub nawzajem... Ta moja koleżanka, co wspomniałam wcześniej, pierwsza zrobiła sobie tego kolczyka. I jak się dowiedziała, że inne debilki też sobie porobiły to powiedziała mi ostatnio, że zrobi drugiego w języku. To jest tak idiotyczne, że aż dziecinne. Na ujemnym poziomie. Bożę jak mi ich jest żal.
herma_007 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Tunele Kerle Książki 46 12-08-2009 15:19


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:05.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.