Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry i zabawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-27-2009, 23:03   #141
Michiru
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Michiru na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poland
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do Michiru
Domyślnie

Cóż, wiem niewiele, ale coś lepsze niż nic Tak więc Nacia1234 - moderatorka, udziela się duż w różnych wątkach, jest fanką LOTR. Pisze sensowne i konkretne komentarze, choć nierzadko nie przebiera z słowach. Avatar bardzo mi się podoba (głównie z tego względu, że jestem fanką anime i mangi). Pasuje mi kolorystyka zdjęcia, ma jakiś taki klimat. Jak czytam posty Naci to czasami mi coś nie spasuje, ale to przez ten mój choleryczny temperament:P
__________________
"– Kocham Rona i Hermionę.
Draco uniósł brwi.
- Tak, i w tym tkwi problem, prawda? Właśnie dlatego, że ich kochasz, czułeś się przez te wszystkie lata winny. W momencie, kiedy obdarzyłeś ich uczuciem, musiałeś przestać być sobą."

"Światło pod wodą"
Michiru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-28-2009, 09:29   #142
OLCIA
Fanatyk, niegroźny
 
OLCIA na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 222
Domyślnie

Michiru, a ja muszę stwierdzić, że jesteś niedokładną osobą, wystarczy spojrzeć wyżej i już wiadomo.
__________________
-----Odkąd jest na świecie mój mały cud, na wszystko patrzę inaczej----
OLCIA jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-28-2009, 09:54   #143
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

OLCIA. Z tego co pamiętam, to jest mężatką. Jej nick mnie lekko denerwuje, ponieważ jest pisany Capsem. Avatar mi się nie podoba, ciągle wydaje mi się, że jest rozmazany. Niedawno zaczęła interesować się sagą "Zmierzch". W jej podpisie brakuje dwóch myślników ^^. Wydaje mi się, ża pisze sensowne posty, choć na początku jej "kariery" tak nie było (wnioskuje po ostrzeżeniu na portalu).
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-28-2009, 13:16   #144
szkarlatyna
Fanatyk, niegroźny
 
szkarlatyna na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Lokalizacja: w grocie alibaby
Posty: 295
Domyślnie

Sarahis. Oryginalny nick, nietuzinkowa osobowość. Mimo nastoletniego, jak mniemam, wieku, potrafi się wypowiedzieć w sposób i poważny, i dowcipny. Fanka House'a. Jest tu dosyć znana, lubi się bardzo z mimid, jak widać po podpisie. Słucha dobrej wg mnie muzyki, pozytywna osoba.
__________________
Nasz umysł odkrywa fakty wciąż na nowo; tyle razy przeżywamy je w myślach, że po pewnym czasie nie wiemy już, czy zdarzyły się naprawdę, czy też wymyśliliśmy je, za każdym razem odrobinę upiększając kolejne sceny, dodając szczegóły tu czy tam, aż obraz mentalny zaczyna całkowicie odbiegać od rzeczywistości.
szkarlatyna jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-28-2009, 14:57   #145
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Szkarlatyna. Twój nick na samym początku wcale nie skojarzył mi sie z chorobą, o nie, mój umysł był oryginalniejszy. Podziliłam go na pół -> szkar-latyna. Szkar - jako szkarłatny. Latyna - latino - łacina. Dalej - łacina - więc, oczywiście - Rzym. Razem - szkarłatna Rzymianka, czyli Rzymianka o ognistorudych wlosach i ognistym temperamencie. Fajnie pomyślane, nie? ^^ Jej avatar mnie kompletnie rozbraja, widziałam taki obrazek na demotywatorach. Ma własne zdanie na każdy temat, szanuję to. Najczęściej wypowiada się w tymże dziale (Gry i Zabawy), a jej wypowiedzi świadczą o dojrzałości umysłowej. W większości podoba mi sie muzyka, której słucha.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-28-2009, 21:58   #146
Michiru
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Michiru na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poland
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do Michiru
Domyślnie

Sarahis. Nick bardzo oryginalny i całkiem miło brzmiący, chociaż z niczym konkretnym mi się nie kojarzy. Avatar jak dla mnie bardzo fajny (też lubię House'a), co do podpisu - to samo+ kontrowersyjny, nie da się ukryć. Osoba bardzo charakterystyczna. Jest, bodajże pierwszym albo drugim (bez urazy) użytkownikiem, na którego zwróciłam uwagę na tym forum. Dużo komentuje, a jej posty są bardzo ciekaweLubi LOTR i najwyraźniej uwielbia się z mimid. Ma dużo przyjaciół. Wydaje się być osobą odważną, oryginalną i konkretną. Ma własne zdanie i nie boi się go zademonstrować.
__________________
"– Kocham Rona i Hermionę.
Draco uniósł brwi.
- Tak, i w tym tkwi problem, prawda? Właśnie dlatego, że ich kochasz, czułeś się przez te wszystkie lata winny. W momencie, kiedy obdarzyłeś ich uczuciem, musiałeś przestać być sobą."

"Światło pod wodą"
Michiru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-28-2009, 23:27   #147
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

Michiru, hm. Obiło mi się o uszy, że jest studentką ;]. Jej nick jest oryginalny, nie powiem, ale nie przypadł mi do gustu. Nie podoba mi się też avatar i podpis. Najczęściej udziela się w tym dziale, ale widać ją też w Fan Fiction, gdzie sama dodała swoje opowiadanie^^. Jest też członkinią forumowego Zakonu Feniksa. Wydaje się być ambitną, miłą osobą, która nie lubi się kłócić. Fanka Władcy Pierścieni, innych książek fantasty oraz anime i mangi.
__________________
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-02-2009, 16:43   #148
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Te coś nade mną, tak zwane "Mimidu"... Hmm... Czego ja nie napisalam wcześniej? Ma fajną czapkę i koraliki XDD. Sadystka. Słucha dobrej muzyki. W szczególności Deftones. Wyznaje wiarę w jednego boga - House'a XD. Ma zajebisty av z tymże doktorkiem. Podpis też niczego sobie. Gdyby tylko nie paskudny charakter... Taka jaszczurka XD. Mieszka obecnie w Szwecji, Szwajcarii, albo Szkocji, zawsze wybitnie mi sie to myli XDD. W każdym razie jest to UK. Klnie. Oj, klnie XD. Nieładnie. Nie wiem jaki ma kolor oczu, noo. Ale myślę, że coś na pograniczu zieleni i szarości. Ale takie raczej ciemne. Ślepa jestem. Lubi rzemykii. I metal. I rock. I reagge. I to chyba na tyle, jak mi się coś przypomni to dopiszę. Wrócę tu ;].
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-02-2009, 19:18   #149
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Sarahis? Szczerze mówięc, nie znam cię wcale. Chyba kiedyś zaczęłaś czytać Sagę o Ludziach Lodu, za co masz plusa, jednak fakt, że nawet nie skończyłaś pierwszej części tego plusa eliminuje.
Denerwuje mnie ZEN w twoim podpisie, jesteś ładna, House'a grzecznie toleruję, bo nic do tego pana nie mam, do widzienia.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-02-2009, 20:04   #150
aga_13
Świr wymagający opieki
 
aga_13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: małe miasteczko
Posty: 365
Domyślnie

Nacia... Nie za wiele o Tobie wiem. Jesteś moderatorem, piszesz sensowne posty, osobiście lubię czytać to co napiszesz, patrząc na avatar wnioskuję, że lubisz mangę i anime. Z tematu "Nasze RL Gęby 2" wiem że jesteś ładna i fajnie wychodzisz na fotkach. Wydaje mi się, że słuchacz rocka, co do charakteru to... słyszałam, ze jesteś cholerykiem xD
Więcej nie wiem.
Jak bym coś pomyliła to sorry ;]
aga_13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Osoba poniżej 2 Kendra Kosz 1324 12-02-2009 19:35
Osoba poniżej IV to_be_like_Ginny Kosz 2009 08-20-2008 11:55
Osoba poniżej 3 Tonks xD Kosz 1985 04-23-2008 17:56
Osoba poniżej Nacia1234 Kosz 1989 12-24-2007 00:08
Jaka jest osoba powyżej Veela Kosz 1 10-06-2007 02:28


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:35.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.