Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-18-2008, 20:44   #11
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

Cytat:
Cieszę się że są młodzi ,moja mama ma 34 lata a tato jest 2 lata starszy (z moich znajomych mam najmłodszych rodziców)
No, ja cię nie pobiję =O Moja mama ma 33 lata, a tata... 42? Wiem, wiem, niby powinnam znać wiek swoich rodziców. Ale to się nie da tak dokładnie xDD
W każdym razie to jeszcze zależy ile ty masz teraz lat Lillyanne ;D Moja mama urodziła mnie jak miała 19 lat. Nie wiem czy jest się czym chwalić, ale ja się cieszę, że mam nadal młodą mamę. Znam rówieśników z rodzicami w wieku 55 lat! Okropność.
E-Vaire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-18-2008, 20:49   #12
Essi
Omijać szerokim łukiem
 
Essi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,329
Wyślij wiadomość przez MSN do Essi
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

moi rodzice...jak to rodzice, czasem doprowadzają do szłu, ale ogólnie ciągle starają się jak najlepiej...oboje po 38 lat, więc tak średnio nie za starzy, nie za młodzi tata jest w domu tylko w weekendy, więc siłą rzeczy większy kontakt mam z mamą...I...iii...i dobrze. Z tatą ciągle kłócę się o jakieś pierdoły...
__________________
rewolucja wariatek jest już blisko...strzeżcie się, wszyscy normalni!!!



Wkrótce ją jakieś wichry żałosne rozwiały
wśród wiosennych błyskawic i szumów ponurych...
Zgrzebne ciotki płakały-lecz nic nie wiedziały
jaki był smak miłości i... trutki na szczury.
Essi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-18-2008, 21:24   #13
blackberry
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 897
Wyślij wiadomość przez MSN do blackberry
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

Moje stosunki z rodzicami. No cóż, chyba muszę zacząć od rozgraniczenia : stosunki z mamą i stosunki z ojcem, ponieważ jest między nimi diametralna różnica.

Z mamą relacje układają mi się w zasadzie idealnie. Nie robi ona z siebie co prawda super "młodzieżówki" ,nawet nie próbuje udawać, że wie jakie gwiazdy są teraz na pierwszych stronach gazet, ale dla też to nie jest kwestia priorytetowa, zatem problemu nie ma:). Doceniam jednak u niej miłość do książek, która chyba jest u nas dziedziczna. Zawsze narzekałam, że wśrod swoich znajomych , zaledwie z garsteczką mogę porozmawiać o literaturze, filozofii, czy teatrze. Z mamą mogę na te tematy rozmawiać długo, długo,długo. Zawsze wymieniamy się ciekawymi książkami i przemyśleniami na ich temat. No i z nikim nie robi mi się tak dobrze zakupów ,jak właśnie z mamą szczerze mówiąc :D. Co do zasad, które mamy zazwyczaj narzucają swoim dzieciom, to u mnie istnieje jedna : masz wystarczająco dużo lat ,żeby ponosić konsekwencje za swoje zachowania. Oczywiście mama stara się mnie wspierać we wszystkim ,co robię. Jesteśmy bardzo związane ze sobą i ogólnie naprawdę nei mam w tej kwestii na co narzekać.

A co do ojca? Cóż, nie mam w tej kwestii zbyt wiele do powiedzenia, bo i nie znam go zbyt dobrze tak naprawdę. W zasadzie, to nie jestem pewna, czy on dokładnie wie, ile ja mam lat.
No ,ale co zrobić. Do miłości rodzicielskiej nie da się nikogo zmusić,a mama w końcu rekompensuje mi wszystko tym, jaka jest:)
blackberry jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-16-2008, 11:26   #14
Juliet
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Posty: 305
Wyślij wiadomość przez MSN do Juliet
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

A wypowiem się. Stosunki między mną a tatą są średnie. Nie ma jakiś większych spięć, ale prawie wcale nie rozmawiamy, tylko zwykłe dialogi w stylu "co na obiad?". Lubię z nim jeździć na zakupy, o! Bo nigdy nie patrzy na cenę tylko "byle szybko do domu" xP. Czyli z tatą jest OK. Z mamą to jest prawie idealnie. Czasem mnie krótko mówiąc wkurza i się kłócimy, ale szybko nam przechodzi. Mama raz na jakiś czas jeździ do pracy do Niemiec, i wtedy od siebie odpoczywamy B) Staram się im stwarzać jak najmniej kłopotów, bo jednak czworo dzieci, dom i pracę nie jest tak łatwo pogodzić. Czasem mi się to nie udaje, ale staram się i to najważniejsze.
Juliet jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-24-2008, 23:01   #15
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

Moje stosunki z rodzicami? Coraz bardziej się... psują.

Mama ma wahania nastrojów jak obieta w ciąży. Ale wiem, ze jestem identyczna jak ona, gdy byla w moi m wieku. Teraz śmiejemy się z tych samych żartów. Często gdy rozmawiamy po prostu zaczynamy się śmiać tak, ze brak tchu. I cieszy mnie to ;D Mam do niej wielkie zaufanie! A to najważniejsze. Przychodze do niej i "Mamo, ale boski chłopak był w kościele". Wiem, ze większosć mam by się trochę oburzyła. I często mówię jej o jakichś naruszeniach regulaminu szkolnego, z czego razem się śmiejemy. Jedyną jej wadą jest to, że ma manię na punkcie sprzątania. No, i wkurzają mnie te nastroje xDDD

Tata... jest trochę za b ardzo porywczy. Ale za to bardzo uległy. Jak go o coś prosze, to zawsze mi ustępuje. Chociaż czasami zmusza mnie do robienia obiadu i chce przekazać mi swoje zamilowanie do kuchni i gotowania (czego ja nienawidzę).
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-02-2008, 18:27   #16
Slayerka
Urodzony, by rządzić światem
 
Slayerka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Ełk
Posty: 4,467
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

Z ojcem nie widziałam się od... Hmm... Dwóch(?) Trzech(?) lat. I mnie to nie martwi. Na jego temat wolę się nie rozpisywać, mówiłam o tych chyba tylko jednej osobie stąd. (chyba, bo nie jestem pewna. Wiem tylko, że przynajmniej coś wspominałam.)

Z mamą... To różnie. Abyśmy się dogadywały dobru humor musi mieć i ona, i ja. Ja mam zwalony, ona dobry, stara się być miła... Oczywiście muszę to popsuć. Również działa tak w przeciwną stronę. Jeśli obie mamy zły, często się kłócimy. Często zachowuje się tak, jakby obchodziły ją jedynie moje oceny. I tylko te złe. Dostaję piątkę, szóstkę, cisza. Dostaję banię - awantura. Dostaję dwie piątki, szóstki i banię - awantura za banię, a o poprzednich jakby nie słyszała.
Wiem jednak, że stara się robić wszystko dla mojego dobra - abym miała jak najlepiej. Właśnie jest w trakcie kupowania mebli do mojego pokoju, potem będzie jego remont. Ogólnie robi dla mnie dużo, w zamian oczekując głównie dobrych ocen, oraz bym się zajęła trochę domem. A ja? Nic nie robię. I głównie z tego powodu powstają konflikty.^^
Ogólnie nie za wiele rozmawiamy, nie mamy zbytnio wspólnych tematów. Rzadko razem gdzieś chodzimy, ale to lubimy.^^ Najlepiej, gdy ma dobry humor - potrafi być świetna.

Hmm... To chyba tyle.^^
Slayerka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-24-2008, 01:37   #17
Anika
Super Moderator
 
Anika na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: W Zakamarkach Piekielnych.
Posty: 650
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

Moje kontakty z rodzicami zawsze przestawiały się żałośnie. W chwili obecnej mogę powiedzieć, że ich już nie ma prawie wcale. Zdawkowa wymiana zdań, zero zainteresowania. Zawsze najgorzej szło mi z ojcem. Teraz obydwoje schodzimy sobie z oczu, kiedyś skakaliśmy sobie do gardeł. Nigdy on nie rozumiał mnie, ja jego, a że obydwoje mamy porywcze charaktery i szafujemy jadem - tak więc nigdy nie wytrzymywaliśmy w jednym pokoju dłużej niż dwadzieścia minut. Zawsze któreś wychodziło pierwsze.
Moja matka jest irytującą kobietą, która rzadko potrafi wysunąć własną inicjatywę, na dodatek jej argumenty nigdy nie dotyczą jej samej. Ona zawsze najlepsza, wszystko z nią jak najlepiej, tylko to Anisia stanowi problem. To ja jestem ta zła, czarna owca w rodzinie, psująca opinię familii ubierając się na czarno, nosząc sutannę, słuchając Upiora w Operze *a przecież miałam być dzieckiem Bee Gees - i gdzie tam, wcale nie zauważa, że słucha okazjonalnie Upiora, częściej BG!*, wiecznie próbuje mi sypać w oczy solą w postaci mojej ukochanej babci. Kiedy chce coś mi wmówić, wyperswadować, zaakcentować coś - rozmowa zawsze schodzi na moją babcię.

Na szczęście teraz się wyprowadzam z tego szeroko otwartego psychiatryka do prywatnej kliniki leczniczej xP I cieszy mnie to, bo wreszcie będę wolna.

A tak poza tym usunęłam cały offtop, jaki zrobiła EV. I będę usuwać jak tylko jakiś zobaczę. Offtop Miss też wywaliłam. To nie śmietnik, jakby nie było.
__________________
"Fantazji odrzuć dziś nieostry kształt,
Bo czas by miała już Twój głos i twarz..."
Anika jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-24-2008, 13:33   #18
Magdalena
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Lokalizacja: Brzesko
Posty: 18
Wyślij wiadomość przez MSN do Magdalena
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

Stosunki po między mną a moimi rodzicami są niezłe, nie nażekam jak narazie.
Magdalena jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-24-2008, 14:02   #19
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie RE: Stosunki między Wami a waszymi rodzicami ;P

Magdalena, może byś napisała coś więcej?^^
__________________
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-07-2009, 15:06   #20
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

Moi rodzice są już w hmm, podeszlym wieku, są przed 50-tką.

Wychowałam się w dobrym domu, tak myślę. Tata i mama nigdy nie podnieśli na mnie ręki, zawsze było ok, nie wyżywali się na mnie, nie przeklinali... W domu się nie pali, nie pije, wszystko jest w najlepszym porządku. I ja, wychowana w ten sposob, nie umiem inaczej. Dlatego nie mam problemów z nauką, narkotykami, papierosami, alkoholem... Dzięki temu mam dobre stosunki z rodzicami. Chociaż teraz czasem, gdy mam rano humory, coś tam odburkuję mamie, to po szkole opowiadam jej wszystko, co się działo. To nie jest moja przyjaciółka, bo ma już 50 lat i, że tak powiem, nie zna się na dzisiejszej młodzieży itp. Ale jest bardzo dobrą matką. Również nie zamieniłabym się za nic na świecie.
W porównaniu z tym, co moje koleżanki mają w domu, to ja mam raj. Mama czasem się tylko nie zgadza co do nocowania. Nie ukrywam nic, jeśli idę do koleżanki, to do koleżanki, jeśli na jakąś imprezkę czy coś, to mówię prawdę. Rzadko kiedy okłamuję rodziców.
Tata... tata przyjeżdża co jakieś 3 dni, w weekend jest w domu, ogółem często się z nim widuję, ale nie tak jak z mamą. Z ojcem potrafię sie o coś pokłócić, ale to rzadko. Ojciec ma wonty, jak to mówi, "do tego całego Potterowania". Chodzi mu o siedzenie tutaj, na HPnet, ja tylko przytakuję, ale nic nie mówię. On nie wie, o czy my tu rozmawiamy, że to nie jest gra, że są też dobre strony tego "Potterowania"... I tak tego nie zrozumie,więc mu nie mówię.
Chociaż teraz to już się nawet odczepił. Może to przez tę nową skórkę na forum. ;D Nie wie, że hpn to HP-net. x dd

Mam jeszcze starsze siostry, ale to już oddzielna sprawa. Jestem bardzo szczęśliwa, że wychowałam się w takiej rodzinie. I czasem sobie myślę, co będzie, jeśli kogoś z nas zabraknie...
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Film, który wami wstrząsnął jetinajt Filmy 48 05-23-2012 17:25
Walka między Voldim a Duble w 5 częsci Martemold Kosz 9 04-18-2009 12:42
Rożnice między treścia ksiazkowa a filmowa. Pilne kujas_sm Kosz 3 05-13-2008 21:46
FF o tym,jak to się między Lily i Snape'm ułożyło. Hermiona1334 Kosz 5 04-19-2008 23:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:29.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.