Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-30-2007, 19:42   #21
wiktor
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 810
Wyślij wiadomość przez MSN do wiktor
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: wiktor
Wiek: 14
Numer gg: 3990092
O mnie: jestem trochę porywczy, ale chcę zostać administratorem( ale jakby jakimś cudem się to udało to spróbuję to zmienić i myślę, że mi się to uda )
Doświadczenie: bardzo lubię tą stronę, często ją odwiedzam, nawet jak znajdę czas przed szkołą, staram się pisać dużo artykułów
Jak często jestem na stronie: może 50% czasu spędzanego na komputerze, czyli ok. 2 godziny dziennie w dni "robocze" (bez soboty) , dni wolne ok. 3-4 godziny
Co chciałbym robić na stronie: przyjmowanie newsów i artykułów, zarządzanie galerią zdjęć
Co zmieniłbym na stronie: galeria dla użytkowników (nie-administratorów ), ogłaszanie kto ma w danym dniu urodziny, konkurs na stronie (dokładne informacje na forum w temacie "zmiany, zmiany..."), ale oprócz tego wysokie kary dla użytkowników którzy piszą np. 6 takich samych komentarzy pod rząd.
Dlaczego ja, a nie kto inny: jedyne co mogę powiedzieć, to to, że postaram się zarządzać tym stanowiskiem sprawiedliwie (bo nie napiszę, że chcę bardzo nim zostać, bo chyba wszyscy, którzy tu chcą)
wiktor jest off-line  
Stary 03-30-2007, 20:10   #22
weronika_151
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 58
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: weronika_151
wiek: 15 (rocznikowo 16)
Numer GG: 7882877
O mnie: hmm... Tak wiec lubie sluchac muzyki i spotykac sie z przyjaciolmi. W szkole jestem najlepsza z matematyki i calkiem dobrze sobie radze z fizyka i chemia. Nie lubie ludzi ktorzy mnie oszukuja.
Doswiadczenie: Co bym tu mogła napisac?? No wiec moze to ze w szkole jestem jedna z osob ktore najlepiej pisza wypracowania na jezyk polski.
Jak czesto jestem na stronie: Na stronie jestem co dziennie po szkole przynajmniej poltorej godziny, a jak jest wolne to gdzies ok 3 godzin.
Co chcialabym robic na stronie: najchetniej przyjmowac artykuly (ale moge robic wszystko)
Co bym zmienila na stronie: Strona ogolnie jest w porzadku ale wyrzucilabym kilka bardzo malych fotek na ktorych malo widac.
Dlaczego ja a nie inny: Mysle ze dla tego ze jak sie czegos podejme to zawsze staram sie wypelniac to najlepiej jak potrafie.
weronika_151 jest off-line  
Stary 03-30-2007, 22:12   #23
gimikis
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gimikis
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: gimikis
Wiek: za miesiąc 15 lat
Numer GG: 3437231
Coś o sobie: Jestem gimnazjalistką, uwielbiam czytać książki i oglądać filmy (najbardziej fantastykę i kryminalne). W szkole radzę sobie dobrze. Z internetem jestem jako-tako obeznana. Moją mocną stroną nie są przedmioty ścisłe, lubię polski i historię. Z językami też sobie radzę, mam niemiecki i angielski. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, to piszcie, odpowiem, jeżeli nie będą za bardzo osobiste...
Doświadczenie: Na tą stronę napisałam trzy artykuły i wszystkie zostały przyjęte. Przygotowuję następne. Na innych stronach o HP też można zapoznać się z moją "twórczością". Pisałam kiedyś bloga, ale nie wyszedł mi, bo nie miałam jasno określonej tematyki. Z polskiego mam dobre oceny, a może nawet trochę lepsze.
Jak często jesteś na stronie: Raczej codziennie, ok. 16, 17 i 18, czasami też ok. 21
Co chiałabyś robić na stronie: Najchętniej zajęłabym się pisaniem artykułów, mogłabym też jakieś sprawdzać. Do newsów bym się nie nadawała, może raczej do galerii, chociaż to też nie jest moja najmocniejsza strona.
Co zmieniłabyś na stronie: Dobrze byłoby, gdyby przed dodaniem artykułów, ktoś poprawiał bardziej rażące błędy ortograficzne i językowe. Gdy się czyta niektóre artykuły, to aż człowieka na mdłości zbiera... Wiem, że ja też nie jestem doskonała i co jakiś czas błędy robię, ale znowu bez przesady... Może warto byłoby bardziej zadbać o język?
Dlaczego ty, a nie kto inny: Bo nie jestem taka jak wszyscy! (Wiem, że to trochę głupio brzmi...) Myślę, że mam wystarczającą wyobraźnię, by zostać administratorem takiej strony jak ta. Nie tylko jestem fanką Harry'ego, ale umiem też spojrzeć na niego krytycznym okiem (może nie do przesady krytycznym)...
gimikis jest off-line  
Stary 03-31-2007, 10:57   #24
Cho Chang2
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 510
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Cho Chang2

Wiek: 14 lat

Numer GG: 10096659

Coś o sobie: Trudno mi napisac, bo głupio jest samego siebie opisywac, wiec tak: Lubię Harrego Pottera i dużo o nim wiem. Kocham książki. Dużo słucham muzyki, śpiewam w chórku i dobrze się ucze. Również gram na kibordzie, flecie, a ucze się grać na gitarze Szczególnie lubie matematyke, j. polski i j. niemiecki.

Doświadczenie: Wygrywałam dużo konkursów (szczególnie plastycznych), a teraz ostatnio zrezygnowalam z nich ze względu na chór. Pani od j. polskiego tez wysyłala mnie na kilka, więc z polskiego nie jestem taka zła
Na stronce zostało przyjetych dużo moich artykułów, nie pamiętam ile, ale chyba coś ok. 8- 10. Również napisałam kilka newsów i one też zostały przyjęte.

Jak często jesteś na stronie: na stronie jestem codziennie, a ile to zależy zdarza się czasem 5 godz (ale przy tym nie jestem tylko na stronce) i mama nie raz mnie musi odganiać...

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: mogłabym sprawdzać artykuły albo newsy. Oczywiście to nie jest konieczne, bo ja zwykle nie narzekam. Jak bym np. dostała galerie to też bym się cieszyła.

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: dla mnie strona idzie cały czas do przodu. Dodałabym konkursy i zwracała dużą część uwagi na artykuły.


Dlaczego ty, a nie kto inny: To jest bardzo trudne pytanie. Chciałabym zostać administratorem, ale chcę również, żeby inni. Bardzo spodobała mi się ta strona i dużą część swojego wolnego czasu poświęcam jej. Jak by jej nie było no to nie wiem... Co ja bym robiła??? Piszę artykuły itp, ale dla mnie to trochę mało i chciałabym większy wkład włożyć w strone, a ze strony użytkownika jest to trudne.


Jeśli mi się nie uda zostać to spróbuje następnym razem, ale proszę dać mi szanse.
Dziękuję.
Cho Chang2 jest off-line  
Stary 03-31-2007, 17:11   #25
Lilusia
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 93
Wyślij wiadomość przez MSN do Lilusia
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick- Lilusia
Wiek- 12 lat
Numer GG- 8124144

Coś o sobie: -Jestem miłą i wyrozumiałą dziewczyną , zawsze wieże że może być lepiej

Doświadczenie- jestem dobra w dodawaniu komuś otuchy i w motywowaniu innych

Jak często jesteś na stronie- przeważnie tak co tydzień, czasami codziennie ale niestety czasami rzadziej

Co chciałbyś/abyś robić na stronie:- chciałabym dodawać zdjęcia oraz dodawać newsy

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: -najchętniej nic bym nie zmieniała jak dla mnie jest bardzo fajna

Dlaczego ty, a nie kto inny:-sądze że byłabym w tym dobra na pewno bym nie wykorzystywała tego bo wiem że to nie jest fer według innych
Lilusia jest off-line  
Stary 03-31-2007, 19:46   #26
Kurzy Wylot
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 18
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Kurzy Wylot

Wiek: 17lat

Numer GG: =-=

Coś o sobie: Jestem bardzo przyjacielski i zawsze chętnie pomagam innym w potrzebie.

Doświadczenie: Robię kariere żeźnika.

Jak często jesteś na stronie:
No tak praktycznie codziennie.

Co chiałabyś robić na stronie:Chciałbym dodawać fotki do galerii.Mam pare ładnych.

Co zmieniłabyś na stronie: Hmm...raczej nic...stronka jest na tyle dobra, że jej nie trza zmieniać.=)

Dlaczego ty, a nie kto inny: Ponieważ jestem jedyny w swoim rodzaju.
Pozdrawiam=)
Kurzy Wylot jest off-line  
Stary 03-31-2007, 20:12   #27
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Dobra, raz kozie śmierć, zgłoszę się, zobaczymy.

Nick: Moony Alex
Wiek: w kwietniu skończę 14 lat
Numer GG: 4571231
Coś o sobie: Hmm. Więc tak. Nazwano mnie wdzięcznym imieniem Aleksandra (Ola). Ale to do niczego nie prowadzi. Zapewne trzeba napisać, że jestem dość...hm... szalona. Mam poczucie humoru, potrafię podchodzić do wielu spraw z dystansem. Warto również zaznaczyć, iż jestem... no cóż... fanatyczką Remusa Lupina ^^, czasami również Tonks i Snape'a... Sądzę, że jestem osobą dość...hm... sympatyczną i przyjacielską... Staram nie pokazywać się od złej strony.
Doświadczenie: Czym się mogę pochwalić? U-ła. Muszę się zastanowić. No dobrze, więc. Na pewno moją mocną stroną jest ortografia (ostatnio zdobyłam wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie ^^). Niegdyś prowadziłam kilka blogów, które cieszyły się nawet dużym zainteresowaniem, ale wszystko co dobre, szybko się kończy i prawie rzuciłam blogowanie.
Jak często jesteś na stronie: Codziennie. W godzinach popołudniowych. Zazwyczaj od 15 do 22 (z przerwami oczywiście)
Co chciałbyś/abyś robić na stronie: Szczerze mówiąc, nie wiem. Jedyne co mi przychodzi do głowy, to np. korekta artykułów. Jeśli byłabym na siłach, podjęłabym się każdego zadania.
Co zmieniłbyś/abyś na stronie: I tu się muszę głębiej zastanowić. No dobrze, nie torturujcie mnie. Nie wiem. Strona podoba mi się taka, jaka jest. Nie mówię tego w celu podlizania się. Po prostu nie wiem. Może głębsza selekcja nadsyłanych artykułów?
Dlaczego ty, a nie kto inny: Oj. Ja już kiedyś mówiłam, że zostać adminem nie jest moim życiowym celem. Jeśli zostanę przyjęta- fajnie, będę się starać wykonywać powierzone mi zadania jak najlepiej, jeśli nie- trudno, nie obrażę się, płakać też nie będę- widocznie tak miało być.
Moony Alex jest off-line  
Stary 04-01-2007, 09:39   #28
krzysiek070
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 3
Wyślij wiadomość przez MSN do krzysiek070 Wyślij wiadomość przez Yahoo do krzysiek070
Domyślnie RE: RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick krzysieko070
Wiek 12 lat
Numer GG 421097
Coś o sobie Jestem Krzysiek mam 12 lat.Mieszkam w okolicach szczecinka.Lubie Harrego Pottera.
Doświadczenie Znam sie na hackingu i na komputerach (bardzo dobrze).Znam sie na PHP, Java i HTML.
Jak często jesteś na stronie Prawie codzinnie.
Co chciałbyśabyś robić na stronie Pilnowac porządku.I robić ankiety.
Co zmieniłbyśabyś na stronie Chciałbym zmienic kolorystykę strony na troszeczke bardziej jasną.
Dlaczego ty, a nie kto inny Jestem jeden i niepowtarzalny.
krzysiek070 jest off-line  
Stary 04-01-2007, 09:43   #29
lupin11
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 3
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick:lupin11
Wiek:11 lat
Nr.GG:10783434
Coś o mnie:Lubie słuchać Disco Polo w szkole ucze się nie najgożej,czytam Harre'go Pottera.
Doświadczenie:jestem właścicielem kilku stron o Harrym Potterze oraz bloogów.
Jak często jestem na stronie:ja jestem co dwie godziny.
Co chciałbym zmienić na stronie:reguly są beznadziejne powinno się wyżycać tych co komentarze dodają po pare razy.
Co chciałbym robić na stronie:chciałbym być administratorem zdjęć.
Dlaczego ja mam być administratorem:umiem szybko pisać i przyłapuję każdego kto robi jeden komentarz a pise go kilkan razy
lupin11 jest off-line  
Stary 04-01-2007, 10:17   #30
69Lady_LaLa96
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 256
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: 69Lady_LaLa_96

Wiek: 13/14

Numer GG: 2641737

Coś o sobie: Na początku dająca beznadziejne artykuły o czym się przekonałam od czytelników. Dużo czasu spędzam na odwiedzaniu tego serwisu oczywiście, mam zaokrągloną wiedzę o Harrym Potterze, i wątpie czy kiedykolwiek zostanę administratorem. Szalona, zakręcona…

Doświadczenie: Piszę opowiadanie i oceniam Potterowskie opowiadania, czyli znam się na różnych rzeczach. <Ale się wychwaliłam…>

Jak często jestem na stronie: Praktycznie codziennie ją odwiedzam, nawet pary razy dziennie, chyba, że mój komputer jest „nieczynny”.

Co chciałabym robić na stronie: Mi to obojętne, najczęściej piszę artykuły. Moderowanie forum też mi się podoba ;-))

Co zmieniłabym na stronie: Najpierw dobrze przedyskutowałabym z administratorami wprowadzanie surowych kar za naganne zachowanie, ponieważ dotychczasowe są stanowczo za słabe.

Dlaczego Ty a nie kto inny: Nie wiem… Wprawdzie mówiąc to pytanie raczej powinno odnosić się dla tych, którzy ustalają „Wybrańców”.

Dziękuję, za to, że mogłam się zgłosić
69Lady_LaLa96 jest off-line  
Zamknięty temat

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Rekrutacja 2 - składania podań Krico Kosz 126 11-01-2007 01:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:28.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.