Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Filmy

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o pomyśle stworzenia oficjalnej polskiej premiery "IŚ: Cz. II"?
Popieram! Jestem w 100% za! 9 90.00%
Jestem za, ale to się nie może udać. 0 0%
Jestem przeciw, to zupełnie niepotrzebne! 0 0%
Who cares - i tak bym nie pojechał. 1 10.00%
Głosujących: 10. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-10-2011, 21:22   #11
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Ale chciałbym w końcu, żeby przyjechał taki Daniel Radcliffe, czy taka Emma Watson...
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-14-2011, 23:59   #12
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

W końcu, po wysłaniu 4 wiadomości (tej samej treści, aż do skutku ;D), otrzymałem "odpowiedź".

Cytat:
Witam,

Uprzejmie proszę o informację o jakiej grupie fanów Pan mówi, czy to jest jakąś strona fanowska? Czy to jest Pana indywidualna inicjatywa i prośba?

W tej chwili mamy jeszcze cztery miesiące do premiery ostatniej części filmu Harry Potter także jest to zbyt wcześnie by mówić o uroczystej premierze. Jesteśmy w trakcie pracy nad tym filmem i wiele rzeczy może się jeszcze wydarzyć.

Dla przypomnienia w Polsce przy poprzedniej części Harrego Pottera fani mogli spotkać się z gwiazdami filmu w Krakowie także w niczym nie jesteśmy gorsi od Belgów czy Tajwańczyków.
Nie wiem jak Was, ale mnie po prostu śmieszy taka odpowiedź. Przecież to jest zwykłe spławianie :/ Jakie prace nad filmem? Postprodukcja? No, OK! Ale to nie jest taki etap, żeby bylo za wcześnie na rozpoczęcie organizacji premiery! Data jest znana, nie? Więc jaki problem :/ W końcu my chcemy wiedzieć, czy mamy jakoś o nią walczyć, czy po prostu dostaniemy takie wydarzenie w Polsce.
Przy poprzedniej? Tak, fajnie. Szkoda tylko, że oni mieli taką możliwość również w listopadzie, a my nie... Ja im nie odpuszczę. Idę męczyć dalej WB
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-15-2011, 14:38   #13
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

No i bardzo dobrze, nie ma zmiłuj się, my też chcemy coś dla siebie. Polska nie może być gorsza!
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-16-2011, 19:04   #14
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

Cytat:
Panie Przemku,

Tak jak pisałam Panu w poprzednim mailu, na dzień dzisiejszy jest zbyt wcześnie, żeby mówić o uroczystej premierze filmu Harry Potter. Data premiery filmu w kinach to co innego niż data uroczystej premiery, która w zależności od zaplanowanego tourne jest różna w różnych krajach. Pracujemy nad tym filmem i jeżeli będzie już coś o tym wiadomo to z pewnością dowie się Pan o tym z mediów, które chętnie publikują nasze informacje prasowe.

Tymczasem proszę uzbroić się w cierpliwość,
Nie no, jak grochem o ścianę xD Nie da rady z tej strony, to trzeba próbować z innej, ale niech im będzie, z miesiąc mogę poczekać. Na pewno nie zapomnę jednak o tej sprawie... ^^

Ostatnio edytowane przez harrylosiek13 : 03-16-2011 o 19:13.
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-16-2011, 20:23   #15
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Ale jak za wcześnie? Przecież taka data jest właśnie dobra, nie będą tego ustalać tydzień przed premierą, gdzie na pewno powiedzą ,,nie".
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-29-2011, 15:35   #16
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

Ostatnio postanowiłem ponowić moje pytanie, stąd mamy takie odpowiedzi:

Cytat:
Panie Przemku,

Tak jak pisałam Panu wcześniej jeżeli będzie już coś wiadomo ogłosimy to w mediach,
Nie poddałem się:
Cytat:
Zgadza się Francja już wie Polska jak i wiele innych krajów wciąż czekają.
ale ostatecznie:
Cytat:
Ostatnie decyzje pewnie zapadną w czerwcu najpóźniej wiec proszę się uzbroić w cierpliwość i wypatrywać komunikatu,
Te ich odpowiedzi są zawsze strasznie lakonicze, nic konkretnego, ehh... chyba trzeba ruszyć z petycją ;D
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-29-2011, 20:56   #17
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Nic innego niż petycja nie pójdzie . Warner Bros, tak jak większość takich firm mają gdzieś nas ;P. Cud, że na maila w ogóle odpisali.
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-30-2011, 13:28   #18
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie

Przecież jest masa innych krajów, których "gwiazdy" nie odwiedziły, więc równie dobrze można mówić, że w czym [nazwa kraju] jest gorsza od Polski? Szczególnie, że na premierze Księcia odwiedzili nas Matthew i Bonnie. W czym problem? Koniecznie musi być Radcliffe albo Emma Watson? Oni się nie rozdwoją, nie mogą przylecieć na premiery w dziesiątkach różnych krajów. Jestem pewna, że WIĘKSZOŚĆ państw europejskich nie dostąpiła zaszczytu goszczenia ich, ale to oczywiście Polacy tacy pokrzywdzeni. Przestań jęczeć, łosiu, bo nie jesteśmy gorsi od innych ani tym bardziej lepsi. Fani z takiej Rumunii też pewnie chcieliby, żeby aktorzy przyjechali do nich. I?
E-Vaire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-01-2011, 16:14   #19
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

I mnie to gówno obchodzi, bo wszystko zależy od krajowych oddziałów WB, które jeśli chcą mogą postarać się o urządzenie takiego wydarzenia. Co złego w tym, że chcielibyśmy zobaczyć aktorów związanych z serią? Czy to grzech? Jest okazja, więc można coś w tym kierunku zdziałać.
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-05-2011, 15:25   #20
V3rtyX
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1
Domyślnie

Zauważ, że taka premiera trochę kosztuję. Poza tym aktorzy też za darmo nie przyjadą. Ale jeżeli aż tak bardzo Wam zależy to proponuję zebrać z 20 000 podpisów i wysłać do warner bros. Wtedy może się na to zdecydują. Z ich odpowiedzy jasno wynika,że chcą się ciebie pozbyć. Najlepiej żeby kilka osób wysyłało non stop maile ale całkiem prawdopodobne, że przestaną odpowiadać.
V3rtyX jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Tags
harry potter, insygnia śmierci, oficjalna premiera, polska, warner bros.


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Nasze wrażenia po obejrzeniu pierwszej części Insygniów Śmierci Kerle Filmy 28 12-21-2010 21:21
Który z filmów o Harry'm Potterze zakończył się "happy endem"? Henryk Sienkiewicz Kosz 17 04-18-2009 23:34
"Życie jest piękne",czyli jak najlepiej mówić o Holocauście. blackberry Kosz 10 01-23-2008 13:31
Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka" Albus12 Kosz 25 10-19-2007 17:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:09.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.