Wróć   HPN.pl > Strona > O stronie i forum

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 01-01-2012, 22:14   #61
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Nie zgodzę się gnebi. Myślę, że przy odrobinie chęci większej liczby osób, forum może odżyć. Już kilka razy w ciągu tego roku zdarzało mu się mieć 'lepsze dni'. Po prostu trzeba znaleźć garstkę chętnych.
Z forum nie jest jak ze stroną. Na stronie aby komentować, ktoś musi pisać newsy. Wymaga to więcej pracy. Poza tym wszystkie tematy związane z Potterem są na wyczerpaniu. Na forum jest inaczej - w swoim gronie można porozmawiać absolutnie o wszystkim. Jest chyba jeszcze z miliard tematów, które ja sama mogłabym założyć. Tylko po co, skoro nikt się nie udziela?

Ja piszę posty, kiedy się da, co z resztą widać.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-02-2012, 11:56   #62
ZgreD
Świr wymagający opieki
 
ZgreD na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Lokalizacja: Silesia.
Posty: 321
Domyślnie

gnebi, to brzmiało jak tęsknota za botami xD
Wydaje mi się że nagły atak nowych użytkowników można zauważyć w okolicach premiery nowej książki lub filmu z serii HP?
A niestety takich okazji już zbyt dużo się nie znajdzie...
Można spróbować coś z meilami wymyślić, tak dla przypomnienia, ale nie wiem czy to za wiele da. I zgadzam się z alette, na forum można pisać naprawdę na każdy temat.
__________________
- Jesteście niscy.
- Bo jesteśmy dziećmi.
- To was nie tłumaczy, ja nigdy taki nie byłem.
ZgreD jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-02-2012, 15:21   #63
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Cytat:
Nie zgodzę się gnebi. Myślę, że przy odrobinie chęci większej liczby osób, forum może odżyć.
Tylko cały szkopuł w tym, że nie ma tych chętnych osób. Próbowaliśmy już przecież ostatnio, ale 6 osób to za mało. Nie mówię, że mamy przestać próbować, ale skąd weźmiemy ok 20 chętnych osób? W tej chwili są chętne może 4.
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-02-2012, 15:44   #64
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Znajdziemy... po sesji haha . Zmusimy do podpisania cyrografu.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-02-2012, 18:47   #65
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

dla nas sesja, dla innych matura, test gim, ważna klasówka. Zacznijmy od zlikwidowania szkół i uczelni, to może ktoś zacznie się udzielać q;
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-02-2012, 23:01   #66
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Z tymi meilami-przypomnieniami to może być dobry pomysł, tylko coś musi przyciągać ludzi jak już wejdą tu ponownie na stare śmieci i nie wiem czy HP jest już tym magnesem.
__________________
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-02-2012, 23:09   #67
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Generalnie najpierw trzeba wymyślić jakiś plan, potem ściągać ludzi.

Gnebi... matura, testy itd. Wydaje mi się, że ten pęd pojawi się gdzieś w marcu (jeśli chodzi o gimnazjum) i w kwietniu (jeśli mowa o maturze). Luty to czas ferii i chyba każdy znajdzie trochę czasu.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-08-2012, 15:06   #68
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Jeśli chodzi o mnie, to staram się pisać... Ale sam ja to za mało. Poza tym... ech, nadszedł ten okres dla tej strony. Okres, w której HP już nie jest tak popularny. Ostatni film był w lipcu. Wtedy dużo się mówiło HP. A teraz...? A teraz, nic. Niestety, nadszedł ten czas na to forum (na moje kiedyś też taki czas przyszedł), czas tzw. "zamulenia". Owszem, można zapraszać nowych... ale oni też popiszą parę postów, i forum o tematyce Potterowskiej im się po prostu znudzi. I taka jest prawda, nie ma co ronić łzy gorzkie.
Co do mnie... staram się pisać. Co sądzę o forum? Jest dobre, ale nie jakieś specjalne. Nie mogę tutaj znaleźć jakichś ludzi, z któym mógłbym się na tym forum zaprzyjaźnić. Tematy po prostu są. I to moje zdanie. ^^
__________________
MOJE 100 POSTÓW:
2 stycznia 2012, godzina 19:58!
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-25-2012, 15:40   #69
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Szympki, powinieneś wchodzić na HPnet jeżeli chcesz znaleźć ludzi :P. Ok, wiem, że pisałeś tego posta pół roku temu, ale może kiedyś odczytasz.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
[Z] Dziewczyna, Która Nie Wie, Po Której Właściwie Jest Stronie. Anika Kosz 5 04-22-2009 15:25
Co sądzicie o punktach na tej stronie? tina ledung Kosz 27 04-21-2009 21:48
Pijemy za prawdę ;-)) [Ogólnie; cała prawda z naszego życia] 69Lady_LaLa96 Kosz 2022 11-14-2007 20:44
Co sądzicie o tym, że na stronie niema FAQ? chochang12 Kosz 12 04-17-2007 18:14
Co sądzicie o 7 części Jack Kosz 6 04-07-2007 23:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:46.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.